2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sınava çok az kaldı ama ben ders felan çalışamıyorum kızlar sırtım belim çok ağrıyor. gece bile zor uyuyorum. sol kulağım kafa derimle bütünleşti zaten ben şimdiden bu hallerden sıkıldım bile :26:

Daha bunun haziran i temmuzu varrrrrrrrr

aranızda insülün kullan yokmu acabacevap yazarsanız cok sevu-ınırım

canım benim bi aradaşımda inisülin kullandı doğuma kadar. ama inşallah sen ölçümlerini yap bakalım gerek kalmaz. ben değerlerini çokta yüksek bulmadım açıkçası. biraz diyetle düzelir Allah ın izniyle. tabi ki doktorunun söyledikleri daha önemli. inanıyorum gerek kalmayacak inisüline

100mg lık yükleme mi yapıldı?
açlık değer 95
60 dk değeri 180
120 dk değeri 155 'in altında olması lazım. benim doktorum bunları not düşmüştü kağıda ordan yazıyorum. yani seninkiler üst sınıra yakın. çok tedirgin olma. diyeti önerirler inşallah.

Yok 75 gr yapıldı diyet bende bi işe yaramadı gibi bugun ölçtüm açlık 104 tokluk 172 ögele açlık 100 toktuk 165 falan çıktı
anlıcan yüksek bunlar

Yok 75 gr yapıldı diyet bende bi işe yaramadı gibi bugun ölçtüm açlık 104 tokluk 172 ögele açlık 100 toktuk 165 falan çıktı
anlıcan yüksek bunlar

şeker yüksekliğini hemen bi kaç günde diyetle çözemiyosun maalesef canım. gebelik şekerinde de böylemi bilmiyorum ama şu an stres ve moral bozukluğun varsa bu yüzden de yüksek çıkabilir.

kızlar merhaba bende gebelik şekeri çıktı diyetısyene gittım ama tokluk şekerım yuksek çıkıyo 2 gün daha evde ölçüyorum yüksek çıkarsa insülin verecek kullanan var mı aranızda

canım çok çok çok geçmiş olsun.. öncelikle bir sorum var sana ölçümünü kendin o küçük aletle mi ölçüyorsun???? ona göre dah bugün başımdan geçen bi şeyi anlatacam sana..

benim kusmam kalmadı şükür de,bel ağrım inanılmaz var.en saçma ve komiği söylemeye bile utanıyorum :18: kuyruk sokumum çok ağrıyo oturup kalkamıyorum e bide işe gelmek zorundayız tam bir işkence

ben daha önce de demiştim 1 haftadan fazladır kalçam felakaetötesi ağrıyor ve işe de gidiyorum((( herkesin noldu sorularından bıktım( erkeklere bacağım, kadınlara kalçam ağrıyor diyorum:)))) ama kuyruksokumu ve kalça ağrıları gebelikte olurmuş... işyerindek, d,ğer hanımlar ve çevremdeki büyüklerim öyle dedi... buna da hamdolsun da bari son ay başlasaydı:)

Son düzenleme:

ben lekelere leke çıkarıcı ürünler (mesela vanish kosla) döküp hop hemen makinaya atıyorum.. gerçekten çıkıyor

kizlarrrr hangi gunes kremini kullaniyorsnz yuzumde leke olmasin yaaa
yardm edin hangisini alaym yada cildiyeciyemi gitmem gerek?
?

kizlarrrr hangi gunes kremini kullaniyorsnz yuzumde leke olmasin yaaa
yardm edin hangisini alaym yada cildiyeciyemi gitmem gerek?
?

benımde dudağımın kenarları kahverengi leke oldu cildiyeye gittim emzirme dönemi bitince bi krem verebılırım geçer dedi bide güneş kremi vermişti,ama ismi aklımda deıl şu an ....

Canim illaki hamilelik için olması gerek degilki tisortun xl yani buyuk bedeb al likrali olmasin veya esininkilerinden giy ben öyle yapmayi dusunuyom simdilik

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canım sen kelebek motifli halı arıyordun yanılmıyorsam. Butik Bebe sitesine gelmiş güzel halılar gördüm, bir gözat istersen

Ben eşimin pijama ve tshirtlerini giyiyorum genellikle Çok da hoşuna gidiyor

LCW bu konuda süper ama, oradan 1 tayt 1 pijama 1-2 tshirt almıştım, rahat ve esnekler.

Ben eşimin pijama ve tshirtlerini giyiyorum genellikle Çok da hoşuna gidiyor

LCW bu konuda süper ama, oradan 1 tayt 1 pijama 1-2 tshirt almıştım, rahat ve esnekler.

Ben de atık eşimin tshirtlerini giyiyorum.Onu giyme,bunu giyme diye müdahale ediyor bazen.Pek kıymetli tshirtleri
Hey gidi günler 36 bedenden xl erkek kıyafetlerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…