2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kiz da gecen aynisini yapti ya bana :) Korkuttu beni ama ertesi gün kipir kipirdi, gece bile uyutmadi. :) Anneye naz yapilir mi ya??? :KK9::KK9::KK9:

Moonlight benimki de öyle artik. Önceden böyle sert sert tekmelerle sicriyordum. Artik pit pit tekmeler hissediyorum. Genelde de sessiz kaliyor evet, arada sirada ordan oraya dönüyor falan geceleri... Hasin ve sert halinden eser kalmadi. Annem yeri daraliyor normal dedi.

Canim senin bacaklarin nasil oldu? Iyilestin mi biraz? Sorma yaa ayni dertten muzdaribim. Ben de bütün gün evdeyim ama evden calismak daha beter. Yemek yemeyi unutuyorum. Kafami kaldiramiyorum. Sürekli oturmaktan canim cikiyo. :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25: Kimseyle konusmadan günler geciyo. :KK25::KK25::KK25::KK25: Ben de insanim ben de sohbet etmek istiyorum, sadece bebege odaklanmak istiyorum, hayal kurmak, kitaplar okumak, kendimi hazirlamak istiyorum. Nerdeeee :KK1::KK1::KK1::KK1: Bazen vicdanen kötü hissediyorum, bütün gün bebegi unuttugum günler oluyor. Ta ki sandalyeden kalkarken, popomun feci agrisina kadar... :)

Valla şimdiden çok nazlilar nazini yerim ben onun sağlıklı olsun da insallah hepimiz zamaninda sağlıkla kucaklarımiza alalim

milupanın aptamil ürününde gdo çıkmış 81 ilde toplanmaya başlamış..benim çoğu arkadaşım bebekleri süt almayınca bu ürüne başlamışlar ve çocuklarınıda öyle büyüttüler ben oğlumda hiç kullanmadım çok karşıydım hazır mamaya 6 ay anne sütü ek gıdayada geçince 7 tahılı(prinç,arpa,buğday,mısır vs.)taze taze çektirip onu verdim ama beğenmedi oğlum bende sebzeye yönelmiştim. kızlar ne olursa olsun anne sütü verelim bol bol sütümüz olur inşallah

aynen canım anne sütü çok önemli .. ben haziran sonu gibi incir hurma dereotu tüketimimi arttırıcam.. birde maden suyu anne sütünü arttırıyor diye duydum. günde 1 tane ondan içmek lazım... inşallah bu konuda hiç sorun yaşamayız, sütümün gelmemesinden korkuyorum ben

aynen canım anne sütü çok önemli .. ben haziran sonu gibi incir hurma dereotu tüketimimi arttırıcam.. birde maden suyu anne sütünü arttırıyor diye duydum. günde 1 tane ondan içmek lazım... inşallah bu konuda hiç sorun yaşamayız, sütümün gelmemesinden korkuyorum ben

canım süt için şimdiden incir hurma vs. çok kilo aldırır ve gereksiz bence ayrıca hurma erken doğumu tetikliyomuş biyerde okumuştum. maden suyunu ben hergün tüketiyorum ama içindeki mineraller için bebeğe faydası olduğunu düşündüğümden. merak etme sütün gelecektir ve zaten bebeği emzirdikçede gelir bn oğlumda özel hiçbişi yiyip içmedim sadece su bol bol su süt yapan tek şey bu bence bende öyle oldu en azından bide kafan rahat olursa süt sıkıntısı çekmezsin

Tek yanan ben miyim ya , resmen pişiyorum , çooooooooookkkkkkkk sıcak , ne giyiyosunuz siz arkadaşlar , ben evde giymek için kolsuz molsuz bişiiler al gel dedim eşime bulamamış, bu ne saçmalık ya hamileleri düşünen yok yani hayret bişey ne giyecem evde don atlet mi gezeyim yani , çok sinir oldummmmmmm

kızlar selam,
bir kaç gündür uzak kaldım
çok feci nezle oldgum işe gidemedim rapor aldım
sizlerden uzak kaldım
neler oldu neler bitti çok meraktayım :)

Tek yanan ben miyim ya , resmen pişiyorum , çooooooooookkkkkkkk sıcak , ne giyiyosunuz siz arkadaşlar , ben evde giymek için kolsuz molsuz bişiiler al gel dedim eşime bulamamış, bu ne saçmalık ya hamileleri düşünen yok yani hayret bişey ne giyecem evde don atlet mi gezeyim yani , çok sinir oldummmmmmm

Canim illaki hamilelik için olması gerek degilki tisortun xl yani buyuk bedeb al likrali olmasin veya esininkilerinden giy ben öyle yapmayi dusunuyom simdilik

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Kizlar benim kiz iki gündür çok sakin arada hareket ediyor oda küçük küçük cumartesi ağlama krizleri falan gecirdimya acaba onunla alakasi varmidir kusmusmudur banaki :KK43:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben de çok fenayim siniflar 40 kisi resmen buhar kalkıyor siniflardan esimin tshirtünü giyiyorum evde

Kizlar benim kiz iki gündür çok sakin arada hareket ediyor oda küçük küçük cumartesi ağlama krizleri falan gecirdimya acaba onunla alakasi varmidir kusmusmudur banaki :KK43:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Benimki de öyle , bu haftalarda böyle oluyo galiba diye düşünüyorum , sadece akşamları az az kıpırdanıyo o kadar tekme yok gün boyu tık yok...

Gez kız ne olacak sanki bende şuanda yanma yok buralar normal ama ben kapalıyim şuanda kaynanamlardayim haliyle benim işim daha zor. .geçen sene bu zamanlarda adanadaydik yanmak ne demek kavrulduk valla çıplak gezdim sayılır neyseki evindesin..söyle büyük beden Kolsuz ince elbiselerden alsın eşin ohh mis gibi eski kıyafetlerinden olur ya bana bile oluyor :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Benimkide sessiz bugün elimi karnımda bekletince hareketlerini hissediyorum yarin doktora gidecez bakalım. .birşey olmaz şahsen o tekmelerle hareket ediyordu en son kontrolde ama ben hissetmiyordum olabilir yani küsmez annesine

Gez kız ne olacak sanki bende şuanda yanma yok buralar normal ama ben kapalıyim şuanda kaynanamlardayim haliyle benim işim daha zor. .geçen sene bu zamanlarda adanadaydik yanmak ne demek kavrulduk valla çıplak gezdim sayılır neyseki evindesin..söyle büyük beden Kolsuz ince elbiselerden alsın eşin ohh mis gibi eski kıyafetlerinden olur ya bana bile oluyor :KK66:

Eşim iki tane tişört almış şimdi , ben bunu kescem kolunu bacağını sen merak etme diyo , bakalım neye benzeyecek merakla bekliyorum ...:KK52:

Yalnız değilsin, şıpır şıpır terliyorum oturduğum yerde. Kilo sorunum da yok, olsa napardım kimbilir. Gece yatarken de su gibi oluyorum. Şimdilik iş yerinde pantolon-tişört giyiyorum. Evde yakında don atlet moduna geçicem gibi görünüyor...

kızlar merhaba bende gebelik şekeri çıktı diyetısyene gittım ama tokluk şekerım yuksek çıkıyo 2 gün daha evde ölçüyorum yüksek çıkarsa insülin verecek kullanan var mı aranızda :KK43:

Benimki gebelik şekeri değil, normal şeker. Gebe olduğumu öğrendiğimden beri insilün vuruyorum. Günde dört defa kollara ve bacaklara vuruyorum. Sabah kalkınca kahvaltıdan önce, öğlen yemekten önce, akşam yemeğinden önce ve gece yatarken... İnsülini yemeklerden yarım saat önce vuruyorsun.

Bacaklar için dizden dört parmak yukarısı ve gene yukarıdan dört parmak aşağısı pantalon çizgisine kadar olan sert yerler... Kollar içinde dirsekten dört parmak yukarısı ve omuzdan dört parmak aşağısında gördüğümüz kısım. Yumuşak yerlere vurmayacaksın. Her vuruşunda iğne ucunu değiştiriyorsun yoksa acıtıyor. Bazen şişiyor, bazen kanıyor yapacak bir şey yok :KK50::KK50: İki çeşit insülin kullanıyorum ben sabah, öğle, akşam aynı gece yatarken değişik. 8-8-8-16 dozlarım şuan... Seninki herhalde bu kadar yüksek doz olmaz. İnsülin kullanacağız derse de çok üzülme stres olma, madem şekerin dengesiz bebeğe daha zararlı bu hali insülün kullanmak daha iyi. Geçmiş olsun tekrardan, gerek kalmaz inşallah...

Yanıyorum bende nasıl desem koltuk altlarımdan ter fışkırıyor, özel bölgede çok terliyor ayıptır söylemesi. Benimde çamaşırlarım sıkıyor 10-12 tane çuval gibi çamaşır aldım ama günde 3-4 defa değiştirince tabi eskilere kalıyorum gene valla çoğunun yanlardan kestim ne yapıyım? Şort askılı yada elbise ile dolanırdım ben elbiseler göbekten dolayı olmuyor. Olanlarda tişört gibi duruyor. Şortlar desen aynı olan iki tane var yıka yıka giy. Pazara gidip 3-5 tl ye bol bol birşeyler almak lazım ama o kalabalığa girmeyi gözüm kesmiyor. :KK50:

Eşim halen yorganla yatıyor. Kızıyorum battaniyede getireyim mi diye. Üşüyorum diyor adamcağız ne üşümesiymiş 40 derece de diye azarlıyorum. Allahtan 160 cm yatağın genişliği çok dip dibe değiliz :KK37::KK37:

Benimki gebelik şekeri değil, normal şeker. Gebe olduğumu öğrendiğimden beri insilün vuruyorum. Günde dört defa kollara ve bacaklara vuruyorum. Sabah kalkınca kahvaltıdan önce, öğlen yemekten önce, akşam yemeğinden önce ve gece yatarken... İnsülini yemeklerden yarım saat önce vuruyorsun.

Bacaklar için dizden dört parmak yukarısı ve gene yukarıdan dört parmak aşağısı pantalon çizgisine kadar olan sert yerler... Kollar içinde dirsekten dört parmak yukarısı ve omuzdan dört parmak aşağısında gördüğümüz kısım. Yumuşak yerlere vurmayacaksın. Her vuruşunda iğne ucunu değiştiriyorsun yoksa acıtıyor. Bazen şişiyor, bazen kanıyor yapacak bir şey yok :KK50::KK50: İki çeşit insülin kullanıyorum ben sabah, öğle, akşam aynı gece yatarken değişik. 8-8-8-16 dozlarım şuan... Seninki herhalde bu kadar yüksek doz olmaz. İnsülin kullanacağız derse de çok üzülme stres olma, madem şekerin dengesiz bebeğe daha zararlı bu hali insülün kullanmak daha iyi. Geçmiş olsun tekrardan, gerek kalmaz inşallah...

Yanıyorum bende nasıl desem koltuk altlarımdan ter fışkırıyor, özel bölgede çok terliyor ayıptır söylemesi. Benimde çamaşırlarım sıkıyor 10-12 tane çuval gibi çamaşır aldım ama günde 3-4 defa değiştirince tabi eskilere kalıyorum gene valla çoğunun yanlardan kestim ne yapıyım? Şort askılı yada elbise ile dolanırdım ben elbiseler göbekten dolayı olmuyor. Olanlarda tişört gibi duruyor. Şortlar desen aynı olan iki tane var yıka yıka giy. Pazara gidip 3-5 tl ye bol bol birşeyler almak lazım ama o kalabalığa girmeyi gözüm kesmiyor. :KK50:

Eşim halen yorganla yatıyor. Kızıyorum battaniyede getireyim mi diye. Üşüyorum diyor adamcağız ne üşümesiymiş 40 derece de diye azarlıyorum. Allahtan 160 cm yatağın genişliği çok dip dibe değiliz :KK37::KK37:

Ben de cok yaniyorummmm kizlarrrrrrrr:KK37:geceleri terleyip kalkiyorum bu sefer kisa kol tisort giyiyorum birden usuyorum sonra ince uzun kol giyeyim diyorum birden yaniyom sanki dalga geciyo vucudum benle:KK37:is yerinde bi de onlukle duruyorum pisiyorum sankiii.benim seker yukleme sonucm 125 geldi ama sinir 120 mis.. 100 luk yapalim dediler yaptirmayacagim. Onun yerine is yerinde ara ara aclik tokluk baktiracam. Bakalim sonuclara gore cok sekerli yemiyorum ama yediklerimden azaltirim sekerli olanlari.bugune kadar her hastaneye gittigimizde yok su var yok bu var dedikleri icin artik kulak tikamak istiyorum.kendimde saglikciyim ama biseylere aldiris etmek istemiyorum artik. Clexan da kullaniyorum.bi kac ilac daha. Her gittigimizde bi ayri sorun yok idrar da su cikti yok karaciger enzimleri yukseldi yok ikili teste sikinti var kromozamal bisey olabilir.yok plesanta soyle. Artik kulak kapamak istiyorum.ondan 100 gr. Yapmak istemiyorum. Hatta esime dedim kesin benden 100 gr. Lik da isterler diye o kadar alismisim ki biseylerin boyle gitmesine. Iyi sonuc geldiginde boyke değildir biseylerin eksik fazla olmasi lazim tekrar yapin diyesim geliyo:KK37:

Yalnız değilsin, şıpır şıpır terliyorum oturduğum yerde. Kilo sorunum da yok, olsa napardım kimbilir. Gece yatarken de su gibi oluyorum. Şimdilik iş yerinde pantolon-tişört giyiyorum. Evde yakında don atlet moduna geçicem gibi görünüyor...

Gecen gece feci terlemisim terli terli kalkip lavaboya gidince usutmusum. Bogazim hafif yaniyo kizlar .gerci geciyo gibi oluyo arada tekrar yaniyo

Gecen gece feci terlemisim terli terli kalkip lavaboya gidince usutmusum. Bogazim hafif yaniyo kizlar .gerci geciyo gibi oluyo arada tekrar yaniyo

X