2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

insanbul......

tatlım merhaba girmeyeli epey oldu sende benım gibi ağustos annesi olcakmışşın

kasım aralık ayında hamıle kalmak ısteyenler forumunda hep beraber hamıle kalmıştık

hamıle kaldıktan sonrada pek girmedim zaten psikolojimi bozmamak için
neler yapıyosun nasıl geciyo hamılelık bi sorun yoktur umarım en kısa zamanda kucagımıza alırız ınsallah bebişlerimizi

Emzirme sütyenleri de pek rahat görünüyo ..acaba hem toparlayan hem de emzirme sütyeniöözelliğinde olan var mı?

benimde internetten alma şansım var ya canım, hani bakamıyorsunda olur mu olmaz mı diye. kafama göre bi beden büyüğünü seçeyim o zzaman.
lansinoh krem indirime girmiş. bende alayım o halde.çok korkuyorum yara olursa diye. yeni doğum yapan anneler en çok bunu anlatıyorlar çok acı veriyo diye

Ablam bu kurguyu anlattığı için bende bu emin söyledim, o da yara olunca sürmeye başlamış ve aynı gün geçmiş bu yüzden mutlaka bu markayı al derim

inşallah emek verdiğinin karşılığını alırsın doktorundan canım.
keşke bende bi yere atabilseydim kendimi. kayınvalide eşimin aklını devlette çok iyi bi doktor var diyerek çelmeye çalışıyor.
eşim yanımda olamazsa eğer onlar acil oraya götürür valla. bende sinirden içimde tutarım bebeği

aa canım nasılsın. çoook zaman oldu hiç görmedim seni ben.
benim durumlar iyi şükür. bi aksilik yok. çok sıkıntı yaşamadım. sen nasılsın? nasıl gidiyor her şey yolunda mı?
bebeğinin cinsiyetini de bilmiyorum görüşmediğimiz için

canım sen neden kaynananın orada doğum yapıyorsun ?annenın evınde kalsan daha iyi olmaz mı ?

evet tatlım maşallah coookkkk iyiyim cok ıyı bı hamılelık geciriyorum bebişim kız olacak ınsallah ama hala ya sonradan erkek derlerse dıyede korkmuyo değilim herseyını aldım cunku :18: okadar tatlı seyler vardıki dayanamadım herseyı pembiş pembiş erkek olursa sonradan sıkıntı olacak gibi senın cinsiyet ne şekerim bellı olmustur artık detaylıda falan

Kahve içelim dedim de kalmadılar ..kalsalar muhabbet falan iyi olcaktı yav
hehehe yattığın yerden konuşacak adam arıyon tabi
Ablam bu kurguyu anlattığı için bende bu emin söyledim, o da yara olunca sürmeye başlamış ve aynı gün geçmiş bu yüzden mutlaka bu markayı al derim
hemen sipariş veriyorum şimdi canım sağoll doğumdan sonra o telaşede uğraşmayım bide krem alıcam diye
canım sen neden kaynananın orada doğum yapıyorsun ?annenın evınde kalsan daha iyi olmaz mı ?

olur tabi olmaz mı kuzum. gel de bunu eşime anlat. annesigil bu bebeğin üstüne o kadar özeniyorlar ki. eşim evin tek oğlu. şimdi bu bebeğe titriyorlar resmen. eşimde sen gidersen annemler çok bozulur diyo. kadın küvetini,yatağını,arabasını, hastane çıkışlarını almış bizi bekliyo resmen.hep kendilerini düşünüyorlar. yoksa ben de isterim annemde kalmayı rahat rahat. o yüzden çok stresli geçiriyorum bu canım güzel günlerimi napıcam diye.

maşallahh yerim ben onun cicilerini
Allah size bağışlasın sağlıcakla canım. güzel günlerini görün.. sonradan değişmez inşallah artık kaçıncı aya gelmişiz garantileyin
bize oğlan geliyor teyzesi. ayrıntııdan önce gösterdi bamyasını

Son düzenleme:

hahahahhh bamya hee ıyıymiş buda rabbim uzun sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin insallah. içimde o hareket ettikçe elımdekı herşeyi bırakıp göbeğimi açıp hareketlerini izliyorum eşim bu halime cok gülüyo ama napiim cok hoşuma gidiyo bazen yapma böyle allah korusun bişey olursa toparlayamazsın kendını diyolar acaba sadece benmi böyleyim diyede düsünüyorum :44:

13 haftalıkken dr agzından erkek dicek diye beklerken bi anda kız deyince neye ugradığımı sasırdım desem yerıdır herkes senın oglun olacak hıç kusmuyosun mide bulantın yok falan filan dıye dıye erkek cocuga oyle bi empoze ettılerkı her dra gittiğimde sureklı soruyorum hala kız mı diye

olsun bakalım bak hatırladım alıyordu kayınvalide bebişe birşeyler sana alma demişlerdi.. neyse olsun en azından kıymetli olursun

benim kuzenimin eşi doğum yaptı halamlarda ama anneside geldi kaldı benim annem kalamaz bende istemem,sonra bir hafta sonra aldılar bebişi kızın annesi filan evlerinin olduğu yere gittiler..

olsun canım birşey olmaz bak ben 4 ay kalmam dedim kalıyorum sıkıntı yok o zamanda el üstünde olursun ama erkenden eve gidersen dersin anne sende gel diye kendi annenide çağırırsın ama olmadı bunlar hiç üzülme strese girme inan herşey gelip geçiyor..

kızlar dün akşamdan beri kasıklarımda bi dolgunluk
bi kasılma
sanki çocuk aşagıda gibi
göbek deliğimin 3 4 parmak altında kasıklarımda şişkinlik var
sertlik var
siz de de oluyor mu böyle şeyler

ya çok korkuyorum
erken doğum belirtileri nelerdir
:26::26::26::26::26:
:18::18::18::18::18::18:

evet duruşu öyle gerçekten. ama ben kayınvalidede kalacağım için çok soyunmadan halletmem lazım emzirme işini
bu toparlayıcı dediğinin linki var mı canım?

Önceden bakmistim ama bayadir bakmadim mağazalarda vardır diye düşünüyorum ama yinede netten bisey bulduğunda paylasirim canim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

amin canım heppimizinkine inşallah..
yok sadece sen öyle değilsin bende öyleyim. tv ye felan bakasım olmuyo hep karnımı izliyorum. benim eşimde dalga geçiyo şaşı olacksın yeter az benle ilgilen diye
Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin canım. öyle kötü şeyle getirmesin eşinde aklına.
kız anası oldun ne hoş işte bende isterdim cicili bicli giydirip yanımda dolaştırmayı. sana can yoldaşı oluyo kız evlatları

benim annemde gelip kalmaz öyle canım. ancak kendi evime geçince gelir.
bende severek yapacağına inanıyorum kayınvalidenin. sadece ben çok çekingen olduğum için istemiyorum. emzirme döneminde iyi beslenmek lazım. kaldı ki ben açım diyemem
sende mecburiyetten kalıyorsun sanırım 4 ay. bazı taşınma,tayin işleri ters zamanlara denk geliyor böyle işte.

hayırlısı olsun tatlım kız erkek benım için hiç farketmez ılk cocuk sonucta sağlıklı hayırlı evlatlar olsunda gerisi muhim deıl..
bende oyleyim dizi film hiçbişey izleyemıyorum normal sartlarda saat 10 da işbaşı yapıyorum ama o her sabah saat 7,30 da uyanıyor halıyle bende uyanıp yatakta o durana kadar onu izliyorum napiim cok tatlı görünüyo göbeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…