Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Burnum da tıkalı olduğu için iyice tetikleniyor baş ağrısı.Bazen şekerli bir şey yediğimde de çoğalıyor,kendimi çözmeye çalışıyorum açıkçası.Okuduğum kadarı ile ilerleyen dönemlerde azalıyormuş.
Aynen aynen 4. ayda baş ağrısı kalmamıştı ben de umarım yine aynı olur.. Burun tıkanıklığı da var aynen bende de o da tetikliyordur..
migren mentol taşları var eczanelerde mentol içerikli ben onu kullanıyorum baya bi ferahlatıyor beni deneyebilirsiniz
Aaa ilk gebeliğimde ben de mentol taşı kullanmıştım bu sefer aklıma hiç gelmemişti sağol hatırlattığın için :))

Kızlar çok tatlı bir soru ile geliyorum, elinizi karnınıza doğru koyduğunuzda bebeği hissediyormusunuz? 8 hafta ve sonrası olan arkadaşlar belki yaşamıştır?
9+4’teyim hiç bi şe hissetmiyorum. Henüz 2cm civarında bi şe olması lazım zaten. 16. Haftadan sonra hissediliyo diye okumuştum yanlış hatırlamıyosam.

Selam Arkadaşlar doktor muayenenizde ultrasonla muayenede size ne gibi detaylar veriyor ? Ultrason muayenesi cabucak bitiyor mu ? Doktor secme aşamasındayım bütün doktorlari deneyimleme sansim olmadigi icin sizlerden fikir almak istedim
Daha çok yeniyiz kuzum şu an henüz bebek oluşmadığı için o kadar ayrıntı yok henüz. Keseyi gösteriyor kese hakkında bilgi veriyor vitamin yapılacak testler vs o kadar yani
Haftaya da kalp atışı için gittiğimde artık o daha mı uzun sürer bilemiyorum

Aynen aynen 4. ayda baş ağrısı kalmamıştı ben de umarım yine aynı olur.. Burun tıkanıklığı da var aynen bende de o da tetikliyordur..

Aaa ilk gebeliğimde ben de mentol taşı kullanmıştım bu sefer aklıma hiç gelmemişti sağol hatırlattığın için :))
Rica ederim canım

Kızlar çok tatlı bir soru ile geliyorum, elinizi karnınıza doğru koyduğunuzda bebeği hissediyormusunuz? 8 hafta ve sonrası olan arkadaşlar belki yaşamıştır?
Canım daha çok yeni ancak analık içgüdüsüyle okşuyoruz karnımızı ama daha bebiş oluşacakta tekme atacak kıvama gelecekte o zaman hissederiz kuzum.
Ben ilk kızımı 21. Haftada 2. Kızımı 17. Haftada hissetmiştim yediğim minnoş tekmeler ile❤️

Ya kızlar bir şey soracağım ben şuanda 6+1 haftamdayım son 3 gündür oturduğum yerde bir baş dönmesi geliyor ellerim titremeye başlıyor su içiyorum bir şeyler atıştırıyorum ama en az bi 15 dk kadar sürüyor böyle.
Sonra ellerimin titremesi falan geçiyor ama sarhoş gibiyim kafamı kaldıramıyorum birde iş yerinde olunca çok zor oluyor
Aranızda benim gibi olan var mı ?

Ya kızlar bir şey soracağım ben şuanda 6+1 haftamdayım son 3 gündür oturduğum yerde bir baş dönmesi geliyor ellerim titremeye başlıyor su içiyorum bir şeyler atıştırıyorum ama en az bi 15 dk kadar sürüyor böyle.
Sonra ellerimin titremesi falan geçiyor ama sarhoş gibiyim kafamı kaldıramıyorum birde iş yerinde olunca çok zor oluyor
Ben de 6+1 im canım bende bahsettiğin kadar yok bazen başım dönüyor gibi oluyor ama önemseyeceğim uzunlukta değil. Kan şekerin düşüyor olabilir mi ? Bi doktoruna sor istersen canım. Bende su an sadece beni baya etkileyen bulantı var

Hamileliğin 3. Ayından sonra rahim ağzıma dikiş atıyorlar canım erken doğum olmasın diye ne olur her kontrolünüz de rahim ağzı boyunu ölçtürün doktorunuza benim ilkimde ihmalkarlık vardı bende bilgisizdim malesef erken doğum oldu ilkinde 😔
İyi ki söylediniz. Soracağım doktora. Bu dikiş rahime zarar veriyor mu? Rabbim yardımcınız olsun inşallah. Bu ilk çocuğunuz mu? Rabbim sağlıklıca, kolayca kucağınıza aldırsın inşallah

Aynı durum bende de var. Kan şekerim düşüyor sanırım. O yüzden sık sık yemeye ara öğün yemeye çalışıyorum.

Arkadaşlar 7 haftalikim bugün kahverengi lekelenme oldu başına gelen var mı drla konustum sabah akşam prosgestan kullan geçince bırak olabiliyo dedi

Aynı durum bende de var. Kan şekerim düşüyor sanırım. O yüzden sık sık yemeye ara öğün yemeye çalışıyorum.
Benim masamın bir yarısı kuruyemiş bir yarısı taze meyve bir yarısı kuru meyve abartmıyorum gerçekten böyle habire ağzıma bir şeyler atıyorum ama yok yine aynı geçen trafikte oldu mesela çok korktum müsait bir yerdeydim kenara çektim ama insan korkuyor işte . Doktoruma sordum saat başı en geç ağzına bir şeyler at normal olabilir dedi :KK43:

İyi ki söylediniz. Soracağım doktora. Bu dikiş rahime zarar veriyor mu? Rabbim yardımcınız olsun inşallah. Bu ilk çocuğunuz mu? Rabbim sağlıklıca, kolayca kucağınıza aldırsın inşallah
Bi zararı olmuyor canım zaten herkese atılan bişey değil 3. Hamileliğim ilkini 24. Haftada erken doğum oldu kaybettim 1 oğlum var 2 buçuk yaşında birde Allah nasip ederse bu olacak işte yatıp dinlenmeye çalışıyorum oğlum izin vermiyor oyun istiyor oynayamadığım için de üzülüyorum günler nasıl geçecek bilmiyorum

Arkadaşlar 7 haftalikim bugün kahverengi lekelenme oldu başına gelen var mı drla konustum sabah akşam prosgestan kullan geçince bırak olabiliyo dedi
👋 Bugün bende de oldu doktora da sormadım devamı da gelmedi şükür ama tedirginlik var tabi

X