2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benimki kadar inat değildir heralde dün 4 defa hastaneye gittim.sabahda aç aç 160 gr çikolata yedimki hareketli olsun göstersin

doğru diyosun ama benim durumum gerçekten farklı eşimle annem dışında kimse destek olmuyor,herkes çok laf ediyor daha bebeğim küçükmüş bu nerden çıktı diyolar sanki onlar bakacak,kimseye bişey anlatamayınca işte böyle herşeyi çok kafaya takıyorum

Neba sendin demi 5 kilo alman gerekti tüm hamilelikte nasıl gidiyor. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimki kadar inat değildir heralde dün 4 defa hastaneye gittim.sabahda aç aç 160 gr çikolata yedimki hareketli olsun göstersin

doğru diyosun ama benim durumum gerçekten farklı eşimle annem dışında kimse destek olmuyor,herkes çok laf ediyor daha bebeğim küçükmüş bu nerden çıktı diyolar sanki onlar bakacak,kimseye bişey anlatamayınca işte böyle herşeyi çok kafaya takıyorum

simdiden böyle inatlasirsa bunlar yandik demektir:KK52:

nasil basa cikicaz biz?

günaydın güzel anneler
Allah hepinizden razı olsun,dün sabhahtan şimdiye kadar 5 defa ultrasona girdim,dün anlatmıştım ya dudaklar ve kalp problemli olabilir demişti doktor dün 4 defa gittim çocuk hep ağzını kapadı hiç göstermedi,şimdide doktordan geliyorum ve çok şükür gösterdi doktor bi anormallik yok dedi içim rahatladı

çok sevindim Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin tekrar gözünüz aydın

Allah rahmet eylesin. .

Canim ağzını açması damak için mi..yoksa dudak belli oluyor ölçüm yapıyorlar filan..nese şükür birşey çıkmadı bunla geçmiş olsun

yok yok sağ eliyle sürekli ağzını kapatıyordu,dün 3 defa gittim eliyle kapamıştı en son akşam bi daha gittim doktor dedi uyuyor öksürdüm filan ama uyanmadı çok tembel bi çocuk,sabah epeyi çikolata yedim gittim ona rağmen yinede çok hareketli değildi doktor uğraşlar sonucu gördü

Neba sendin demi 5 kilo alman gerekti tüm hamilelikte nasıl gidiyor. .

he ya o benim,bu arada adım neslihan,yok bu ay kilo almamıştım doktor kızmadı,çocuk 980gr olmuştu bende 4kg ya yakın almışım ama önceki doğumdan olan sezeryan dikişlerim çokşükür halen açılmaya başlamamış,doktor iyi böyle devam dedi,şeker yüklemeside normal çıktı herşey yiyip içmem serbest ama dikkat ediyorum işte

günaydınn güzel anneler ,ne yapsam faydasu yok bel ağrım 2 gündür hiç geçmiyor birde geceden beri göbegimin etrafında çok farklı bir ağrı var:KK43:

günaydın güzel anneler
Allah hepinizden razı olsun,dün sabhahtan şimdiye kadar 5 defa ultrasona girdim,dün anlatmıştım ya dudaklar ve kalp problemli olabilir demişti doktor dün 4 defa gittim çocuk hep ağzını kapadı hiç göstermedi,şimdide doktordan geliyorum ve çok şükür gösterdi doktor bi anormallik yok dedi içim rahatladı

Gözün aydin canim, cok sükür ki bebeginde hiccccc bisi yok. Bosuna okadar telas yapmissin :) ama yapmamak da elde degil. Insallah bundan sonra sorun cikmadan bebegini kucagina alirsin :KK1:

yok yok sağ eliyle sürekli ağzını kapatıyordu,dün 3 defa gittim eliyle kapamıştı en son akşam bi daha gittim doktor dedi uyuyor öksürdüm filan ama uyanmadı çok tembel bi çocuk,sabah epeyi çikolata yedim gittim ona rağmen yinede çok hareketli değildi doktor uğraşlar sonucu gördü

Ayy yerim ya onun o elini ..ya bende hala korkuyorum yok dediler ama ne bileyim ben hamileligin başından beri bunun sıkıntısını çektim sonra rahatladım herşey Allahtan dedim şükür birşey çıkmadı ben bu korkulardan ikinci bebeği yapabileceğimi inanmıyorum kimse anlamıyor beni ama korkuyorum bir yandanda büyük mü konuşuyorum diye ALlah eğer bilmeyerek büyük ya da hadsiz konuşmalarim varsa affetsin çocuğumu sağlıkla bana bağışlasin..Bu annelik duygusu ne değişik birşey

O çift kimse artık doğuma 1568 kişiyi çağırmışlar, hatta Bergüzar Korel ile Süleyman kocası Halit Ergenç bile vardı. :KK53:
Şahsen bizde ben, eşim ve annem olur, gelirse babamla kızkardeşim birde...

Zaten devlet hastanesine o kadar adamla gitsem, hastabakıcılar beni paspasla kovalar hehe...:KK53:

Perşembe gidiyorum doktora, ilk bebek iyi mi diye soracağım. Sonra ne zaman doğar tahmini? Normal doğum yapabilir miyim?Doğuma hangi doktorlar giriyor? (bu da saçma olacak gece 3'te gidicem belki kim varsa o şansıma hehe) İri bebek olma ihtimali var mı? Zaten varsa normal doğum olmaz ya neyse... Bunları soracağım... :44:

Çatı muayenesi 37. haftadan sonra yapılıyormuş gerçi o vakit sezeryan yada normal doğum olduğunu bilmem için o vakte kadar bekleyecek miyim? O çataldan nefret ediyorum ama başka türlüde bakılmaz herhalde :KK50:

Masallah o cifte :) okadar kisiyle doguma gideni de ilk defa duydum. Bende de esim, annem, babam, kardeslerim ve olursa bir kac arkadas olur.
Nereye sığmış okadar insan hastanede :KK1:

günaydınn güzel anneler ,ne yapsam faydasu yok bel ağrım 2 gündür hiç geçmiyor birde geceden beri göbegimin etrafında çok farklı bir ağrı var:KK43:
bikaç hafta önce benimde göbeğimde ağrı vardı ama ilk hamileliklerde daha fazla oluyormuş bebişin organlarını itip kendine yer açıyor annesi büyüyecek o yüzden

Gözün aydin canim, cok sükür ki bebeginde hiccccc bisi yok. Bosuna okadar telas yapmissin :) ama yapmamak da elde degil. Insallah bundan sonra sorun cikmadan bebegini kucagina alirsin :KK1:
amin canım işallah hepimiz sağlıkla kucaklarız

he ya o benim,bu arada adım neslihan,yok bu ay kilo almamıştım doktor kızmadı,çocuk 980gr olmuştu bende 4kg ya yakın almışım ama önceki doğumdan olan sezeryan dikişlerim çokşükür halen açılmaya başlamamış,doktor iyi böyle devam dedi,şeker yüklemeside normal çıktı herşey yiyip içmem serbest ama dikkat ediyorum işte

Şükür iyisin valla güzel gidiyor 4 kilo haftana ve bana göre süper bende dikkat ediyorum ama yapim müsait :)) neyse hayırlısı olsun inşallah sıkıntısiz atlatirsin. .

NERDEN BASLASAM BILMIYORUM GECENDE BAHSETMISTIM.kv ıle 1 sene bırlıkte kaldık aramız ıyıdır severım kendısını.snra bız kıraya cıktık sımdıde kendı evımıze yaklasık 3 senedır evlıyız..ama durumlar ıyı degıldı ılk tatılıme bıle kv geldı.bende bırsey demedım..kendı evımıze cıkma surecımzde kv evını sattı daha ıyı bır yerden daha ufak bır ev almak ıstıyordu müşteri cıkıncada sattı..bızde kalıcaktı bır süre snra kızının yanına gıdıcektı yazın gelıp ev bakıcaktı ama kıs gectı ev bakılmalar hep ertelendı bakılan evlere kusur bulundu sonuc olarak 4aydır bızde kalıyor..kalmasından yana derdım olmazdı eger parası olmasaydı ama o ev bakma ısını acelem yok deyıp bırdahakı yaza bırakıyor..cocukta olucak sımdı torun tatlı gelecek tabıı..ben acıkcası kokrtum..cunku esımle artık gercekten bır aıle olmak ıstedım..ben o bebegımız..ve aksam ılk defa laf arasında hayatım annenın ev bakmasına yardımcı ol kendı basına bulmakta zorlanıyor dedım..hemen ters anladı o benım annem dedı..annenın basımın ustunde yerı var bılırsınkı annnenı severım ama konu bızız bu surec uzayacakve annen parası varken ev bakmıyor dedı..senmısın böyle dıyen aldı basını gıttı dıger odaya anlamadım ben..yanına gıttım yüzüme bakmıyor..acıkladım yanlıs anladın senın annnenı ıstememek degıl kendı annemde olsa bırsure sonra ınsan esıyle kalmak ıstıyor dedım ama kes dedı attı konuyu bır kenara.ben annesı hakkında bu konuda konusamazmısım vs..benı dınlemedı bıle..ve ayrı yattı...ılk defa...okadar kavgalar ettık bır ara bunalıma gırmıstı bosanmak bıle ıstemıstı ben yatagımı hıc ayırmadım..ama o ılk defa ayırdı..cok üzüldüm yıkıldım...acıklama yapmak bıle gelmıyor ıcımden ne yapıcam bılmıyorum acıkcası..ona neolursa olsun yatagını ayırma gel dedım kac defa gıt yat dedım sana dıye bagırdı..aksam hıc uyuyamadım napıcam bılmıyorum lutfen herkez akıl versın bana...alttanmı almalıyım sabıtmi durmalıyım...gururum kırıldı..kendımı cok degersız hıssettım...

kızlar hepinize günaydın.Bikaçgündür giremedim topic e eşimin büyükbabası vefat etti cenazemiz vardı :KK43::KK43:
başınız sağolsun canım..

günaydın güzel anneler

Çok şükür canım bişii yokmuş , gözünaydın..

Ayy yerim ya onun o elini ..ya bende hala korkuyorum yok dediler ama ne bileyim ben hamileligin başından beri bunun sıkıntısını çektim sonra rahatladım herşey Allahtan dedim şükür birşey çıkmadı ben bu korkulardan ikinci bebeği yapabileceğimi inanmıyorum kimse anlamıyor beni ama korkuyorum bir yandanda büyük mü konuşuyorum diye ALlah eğer bilmeyerek büyük ya da hadsiz konuşmalarim varsa affetsin çocuğumu sağlıkla bana bağışlasin..Bu annelik duygusu ne değişik birşey

annelik duygusu çok değişik ama asıl çocuğu kucağına aldığında başlıyor bambaşka bişey oluyosun,ben evlendikten sonra 3 yıl çocuk yapmadım ama bu duyguyu biliyor olsaydım hiç o kadar beklemezdim çok güzel bişey,çocuk birçok şeye engel oluyor ama o annelik duygusu herşeyi bastırıyor,eşim benim hastanede yeni doğan bebek bölümünde görevli diyor çocuklarla ne kadar yakın olursa ol anne baba bambaşka bişey,Rabbim yardımcıları olsun hani kimi insanların çocukları olmuyorya bence çok büyük bi imtihandır onlar için gerçekten çok farklı bi duygu

merhaba anne adayları

mart 2013 annesiyim

kızımın chicco i feel ana kucağı (150TL), chicco band piyanolu yürüteç (160TL) saraylı ahşap beşik (300TL) satıyorum.

Ankaradayım.

ürünlerin hepsi temiz sadece kızıma kullandık. renkleri erkeğe de uygun. resimlerini yükleyebilirm.

ikinci el bölümünde de var.

hayırlı doğumlar

Şükür iyisin valla güzel gidiyor 4 kilo haftana ve bana göre süper bende dikkat ediyorum ama yapim müsait :)) neyse hayırlısı olsun inşallah sıkıntısiz atlatirsin. .

yok canım ya benim yapım daha müsaitdir,ben ilk çocukta 20kg aldım bunda resmen rejim yapıyorum

kızlar benim gogus altımda sag tarafımda batma gibi birşey oluyor
ittiriveriyorum failan böyle geçiyor
ara ara hep oluyor
oğlanın tekmeleri aşağıda hissediyorum
kafası filan mı yaaaaa

X