2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hepinize günaydın.Bikaçgündür giremedim topic e eşimin büyükbabası vefat etti cenazemiz vardı :KK43::KK43:

günaydın güzel anneler
Allah hepinizden razı olsun,dün sabhahtan şimdiye kadar 5 defa ultrasona girdim,dün anlatmıştım ya dudaklar ve kalp problemli olabilir demişti doktor dün 4 defa gittim çocuk hep ağzını kapadı hiç göstermedi,şimdide doktordan geliyorum ve çok şükür gösterdi doktor bi anormallik yok dedi içim rahatladı

günaydınn hamişlerrr ve bal kuzucukları... nasılsınız bugün bakalım... ya benimkinin sesi soluğu çıkmıyo bugün yinee ama dikkat ettim de benim ağrımın olduğu günler fazla oynamıyor dün akşamdan beridir kasıklarım çok ağırıyo ve benimkinden de ses yok offff oooooffffffffff :KK43::KK43:

Bana göre çocuk önemli bir gelişim yaşıyorsa ben fazlaca vücut ağrisi ve sıkıntı çekiyorum.Bebek de sessiz oluyor o arada.Ne zaman kötü olsam hamilelik takviminde o zamana dair önemli bir gelişim görüyorum.Seninki de böyledir belki.

günaydın güzel anneler
Allah hepinizden razı olsun,dün sabhahtan şimdiye kadar 5 defa ultrasona girdim,dün anlatmıştım ya dudaklar ve kalp problemli olabilir demişti doktor dün 4 defa gittim çocuk hep ağzını kapadı hiç göstermedi,şimdide doktordan geliyorum ve çok şükür gösterdi doktor bi anormallik yok dedi içim rahatladı

gözün aydin canim cok sevindim senin adina...

bende dün kontrole gittim...oglusum inat etti kesinlikle kendini göstermedi...

günaydın güzel anneler

Hadi hayırlı olsun.Boşu boşuna o kadar tasalandın.

günaydın güzel anneler

canim derin bir ohhhh cektin gozun aydin cok sevindim.allahim saglikli sihatli kucagimiza almayi nasip etsinn bebislerimizi...bende haftaya gidicem insallah damar duzelmistr..

buna çok güldüm :KK9::KK9:

bende evi süpürünce falan belim ağrıyor
eşimin tepkisi şu: aşkımm neden süpürüyorsun boşver yorma kendini..
ben:ama aşkım olurmu nasıl olcak mecburen yapılması gerek sonuçta :26:
eşim: ben akşam gelince süpürürüm aşkım.. :KK53:
aradan 2 gün geçer
ben: aşkım şu odayı bi süpürüversene :KK53:
eşim: ya aşkım dur şimdi durdun sonra süpürürüz :KK37:
ben : :KK53: :KK52::KK52:

al benimkinden de o kadar çok tatlı dilliler ama faaliyet sıfır:KK52::KK52:

gözün aydin canim cok sevindim senin adina...

bende dün kontrole gittim...oglusum inat etti kesinlikle kendini göstermedi...

benimki kadar inat değildir heralde dün 4 defa hastaneye gittim.sabahda aç aç 160 gr çikolata yedimki hareketli olsun göstersin

Hadi hayırlı olsun.Boşu boşuna o kadar tasalandın.

doğru diyosun ama benim durumum gerçekten farklı eşimle annem dışında kimse destek olmuyor,herkes çok laf ediyor daha bebeğim küçükmüş bu nerden çıktı diyolar sanki onlar bakacak,kimseye bişey anlatamayınca işte böyle herşeyi çok kafaya takıyorum

günaydın güzel anneler

cok sevindim canım .. gözün aydın...

günaydın güzel anneler

ohh çok şükür hadi gözün aydın cnm

canim derin bir ohhhh cektin gozun aydin cok sevindim.allahim saglikli sihatli kucagimiza almayi nasip etsinn bebislerimizi...bende haftaya gidicem insallah damar duzelmistr..

işallah canım damar düzelmiştir herşey yolundadır,ufakda olsa bi anormallik olunca ben daha kafamı hiçbişeye veremiyorum,bide mesela ben problemi anlatıyorum topicde bakıyorum herkes ilgeleiniyor cevap yazıyor o yüzden bu topiği çok benimsiyorum,biri bişey diyince inan her aklıma geldikçe dua ediyorum, İşallah herşey gönlünce olur

kızlar hepinize günaydın.Bikaçgündür giremedim topic e eşimin büyükbabası vefat etti cenazemiz vardı :KK43::KK43:
Allah rahmet eylesin. .
günaydın güzel anneler
Canim ağzını açması damak için mi..yoksa dudak belli oluyor ölçüm yapıyorlar filan..nese şükür birşey çıkmadı bunla geçmiş olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X