2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar neler yiyorsunuz peki ben günde 2 bardak süt,her öğün yoğurt birer kase,ara öğünlerde fındık ceviz kuru üzüm ve yine her öğünde brokoli ve yeşil yapraklılar haftanın 3 günü balık , bol portakal ve mandalin birbirimizle paylaşalım ki kuzucuklar tosuncuk olsun :KK70:

Ecmel1987:KızAtazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Kız
sercem89:Kız

ben de ben de kızzzzz:21:
cin rus ve diger takvimlere göre de kız ve rüyalarımız da kız:KK9::KK9::KK9:
annesinin süslüsü geliyoooooooooo:124::124::124::124::124::124::124::124::124:

tatlım ateş ölçüodum ordan tablodan baktımm ordn biliyorum :KK70: ama son adet tarihi alınıosa tabiki ozaman kasım erkek gözüküyor...
ayy bilemedim ki şimdi...
erkek olarak degıstırdım baska bı ıhtımal kalmıyo zaten bebısım nasıp artık ılıskı tarıhınde tutundugundan emınsen aralık olur ama cın takvımı son adet tarıhını baz alıyo

Selam kızlar, ben de ağustos annesi adayıyım ufak bi kanama geçirdim ve bugün 10 gün raporluyum, evde dinlenmece yani :) İlk gebeliğim ve çok istiyorduk o yüzden endişeliyim.. Gerçi bebeğimizi gördük, kalp atışını da duyduk kanamadan sonra ama ...:KK76: yarın kontrole gideceğiz bakalım neler olacak?

Kızlar neler yiyorsunuz peki ben günde 2 bardak süt,her öğün yoğurt birer kase,ara öğünlerde fındık ceviz kuru üzüm ve yine her öğünde brokoli ve yeşil yapraklılar haftanın 3 günü balık , bol portakal ve mandalin birbirimizle paylaşalım ki kuzucuklar tosuncuk olsun :KK70:

oo maşallah sana.. ben bunların hiç birini yapmıyorum.. cevizden resmen tiksindim.. haftada bir gün faan balık yiyorum.. günde bir bardak süt içiyorum.. bazen de yemekle ayran.. o kadar..:KK43: çok mu kötü bakıyorum ben şimdi bebişime..

süper valla.
ben çalıştığım için çok iyi bakamıyorum şuan da kendime ama yeni bi düzen sağlamalıyım artık..
her akşam portakal yada nar suyu içiyorum , günlük sütlerden her gun 1 bardak içiyorum,
balık zaten bızde haftada 2 yenir,
ceviz beyın gelişimi için çok faydalıymış.

benim tek eksiyim süt canım market sütü içmiyorum faydasından çok zararı var nasıl oluyo anlamıyorum 1ay duruyo bozulmuyo neyse ben dogal süt aradım sonunda bugün buldum taze taze hergün getiriyolarmış ben de konuştum hergün eve getirsin diye İnşallah kabul eder benim hergün gidip almam zor olucak onun için İnşallah eve getirir.başka da en çok meyve sebze ve yogurt yiyorum ha bide yeşilliklerrrr(sevmesem de):KK53:

süper valla.
ben çalıştığım için çok iyi bakamıyorum şuan da kendime ama yeni bi düzen sağlamalıyım artık..
her akşam portakal yada nar suyu içiyorum , günlük sütlerden her gun 1 bardak içiyorum,
balık zaten bızde haftada 2 yenir,
ceviz beyın gelişimi için çok faydalıymış.

canım diğerleri güzel de nar suyu içme istersen.. doktorum etkisi tam olarak kanıtlanamamış ama narın bebeğe zararı olduğu yönünde bulgular var dedi.. ne olur ne olmaz içme sen bence..

kızlar çin takvimine benim bebiş KIZ :) hemde kız için son şansım olan ayda gebe kalmışım :) inşallah tutar :)):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Merhabalar arkadaşlarrr benide eklermisiniz listeye yaşım 27 2.bebeğim muhtemel doğumu 27 agustos dıye baska hangi bilgileri vermem gerekiyor?

canım diğerleri güzel de nar suyu içme istersen.. doktorum etkisi tam olarak kanıtlanamamış ama narın bebeğe zararı olduğu yönünde bulgular var dedi.. ne olur ne olmaz içme sen bence..

aaa gerçekten mii allh allahh, portakal içeyim o zaman ben :KK1:

kızlar neler yiyorsunuz peki ben günde 2 bardak süt,her öğün yoğurt birer kase,ara öğünlerde fındık ceviz kuru üzüm ve yine her öğünde brokoli ve yeşil yapraklılar haftanın 3 günü balık , bol portakal ve mandalin birbirimizle paylaşalım ki kuzucuklar tosuncuk olsun :d

canım ben hergün tüm veya yarım avakado yiyorum folik asit en çok avakadoda varmış ve şuan bebeklerimiz beyin ve omurilik gelişimlerinde olduklarından folik asit olan gıdaları bolca tüketmemiz gerekiyomuş hım mevsimi olan maruldada bolca folik asit varmış

Merhabalar arkadaşlarrr benide eklermisiniz listeye yaşım 27 2.bebeğim muhtemel doğumu 27 agustos dıye baska hangi bilgileri vermem gerekiyor?

:KK16::KK16::KK16:hoşgeldin aramızaaa :KK16::KK16::KK16:
kolay hamilelik geçirmek dileyiyleee:KK16:
aycaya özelden bilgilerini yolla gelince ekler listeye.sadece s.a.t. ve yaşadıgın yer eksik bence

:KK16::KK16::KK16:hoşgeldin aramızaaa :KK16::KK16::KK16:
kolay hamilelik geçirmek dileyiyleee:KK16:
aycaya özelden bilgilerini yolla gelince ekler listeye.sadece s.a.t. ve yaşadıgın yer eksik bence

hoşbulduk canımmmmm amiiinnn hepimiz için rahat bir hamilelik kolay bir doğum sağlıklı bebekler inşallaaah

tamam özelden atayım msj

Son düzenleme:

maşallahhhh :) ben hergün nası besleniyorsam öyle besleniyorum şuanda walla hatt iştahım kesildi diyebilirim :KK43:

erkek olarak degıstırdım baska bı ıhtımal kalmıyo zaten bebısım nasıp artık ılıskı tarıhınde tutundugundan emınsen aralık olur ama cın takvımı son adet tarıhını baz alıyo

ahahahah tamamdır ozaman :) şimdi ben kız istiyorummm ya bakalımmm ama içime erkek doğuooo zatennn :KK70:
ayyy hayırlısıylaaa bakalım bi 3aylık olsunlarrr :KK49:

bende aynı besleniyorum hala .... bebişler bizden beslenmeye başladığı zaman çok daha dikkat edicem tabi

evet acaba ne zaman anneden besinleri alıyorlar? şimdi daha susam kadar zaten mevcutta olan depodan alırlar diye düşünüormmm yanii.. zaten doktorada gitmedim daa oda yönlendirir...

ayy ozendım anlattıklarınızı okuyunca bu dedıklerınızın cogunu yıyemıyorum
bana sut ve urunlerı yasak bende kronık anemı var vucudumda asırı kalsıyum mevcut zaten doktor senden alır dedıgı ıcın tuketmıyorum
onun yerıne kırmızı et beyaz et agırlıklı beslenıyorum meyve cok tuketıyorum bu sekıl
kuruyemıs ebedı aramam hamıleykende tıskınıyorum sanırım :26::26: o yuzden kasık kadar doguyo cocuklarm

X