2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:KK1: merhaba anne adayları..ben de ilk bebeğimi bekliyorum kısmetse ağustos annesi olucam... hepimizin sağlıklı ve mutlu bi hamilelik geçirmesini diliyorum :KK49:

tatlım sen bana yaşını söyle bakıyım ben? yaş ve hamile kalınan ay önemli çünküüü :) hamile kalınan ayı biliyorum kasım :)
Ayyyyyyyy ya cok heyacanli insallah sagsalim dogar bebislerimiz 3ay sonra tam belli olur kizmi erkekmi gobusumuzdeki sagsalim kucagimiza alalim insallah
kızlar bebeğimi gördüm kalp atışını da gördüm,
havada uçuyoruz şuan:nazar:
Tebrikleeeeeeer darisi basimiza insallah ben de 1 hafta sonra ucarim havalarda
cnmmmmmm sercemm kızzz gözüküyor çin takviminde cinsiyet bakınca ama tutar mı bilmem hadi bakalım inşallahhh güzell bi kızın olurrr :KK16:

Ayyyyyyyy ya cok heyacanli insallah sagsalim dogar bebislerimiz 3ay sonra tam belli olur kizmi erkekmi gobusumuzdeki sagsalim kucagimiza alalim insallah

Tebrikleeeeeeer darisi basimiza insallah ben de 1 hafta sonra ucarim havalarda

insallah cnm inşallahh merak etme sende görceksin:emir_bebek:

Canım benim çok sağ ol duan için. Allah seninde bebeğini sağlıakla kucağına almayı nasip etsin.

Gördüm miniğimi pıt pıt atıyordu kalbi. Yerim onu bennnnn:KK16:

gözleriniz aydın kızlar.. artık endişelenmek yok.. hamileliğin tadını çıkaralım artık.. darısı henüz bebişini görmeyenlerin başına inşallah.. bir kaç hafta sonra bu başlıkta herkes bebişini ve kalp atışını görmüş olacak inşallah.. ondan sonra cinsiyet bekleriz..:) ama ben cinsiyeti çok merak etmiyorum.. sağlığı yerinde olsun da..

Kızlar bişey sorucam ya ben sabahları çok geç uyanıyorum saat 11 12gibi:KK17::KK17::KK17:
ondan önce saat bile kursam gözümü açarım ama yine kendimi uyumuş bulurum annem de bana kızıyo hiç bişey yemiyorsun diye uyanamıyorum diyorum olmaz öyle kocan gidince sen de dur kahvaltı yap sonra istediyin kadar uyu diyo ama bennn uyanamıyorum kiii???? :KK37::KK37::KK37: benim gibi olan varmı ve ya geç yemenin zararı olurmuki???:44:
kızlar hamileyken okunacak sureleri yazıyorum

1.2.3. Aylar yusuf suresi(suret güzelliği için)
4.aydan sonra insan suresi (ahlak güzelliği için)
6.ay meryem suresi ve inşikak suresi (doğum kolaylığı için)
7.ay ibrahim suresi(bebeğin uslu durması için)
paylaşım için tşk arkadaşım ama ben internetden dinliyorum yani farkı olurmuki??? okumak mı lazım? :26:

:KK1: merhaba anne adayları..ben de ilk bebeğimi bekliyorum kısmetse ağustos annesi olucam... hepimizin sağlıklı ve mutlu bi hamilelik geçirmesini diliyorum :KK49:
hoşgeldin canımmm :KK16::KK16::KK16::KK16: İnşallah hepimiz güzel saglıklı gebelikler geçiririzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

tebrikler arkadaşııımmm darısı diger arkadaşlara İİnşallah:KK16::KK16:

afiyet olsun canım şanslısın gerçekten kaç yaşında bebişin:KK16:
22 aylık teyzesı sagol
benim henüz yok canım ya :)

canım ilk bebeğinmi bilemiyorum ama senin haftanda bu çok zor çünki okadar küçükki bir susam tanesi yada fasulye sana bir kesenin içinden ne hissettirebilirki .2. oğlumda kendimi dinledimim bir anda 10 haftalık kadardım biraz bişey hissettiğimde:) senin hissettiğin gazdır muhtemelen ve şuanda içimizde tabiricahizse inşaat çalışması var diye düşün onu hissetmiş olabilirsin bu kalp yada kıpırdanma olamaz ..

aynen canım bol su dedi dr umda hiçde semem ama mecbur içmeye çalışıyorum :KK43:
ben henuz bısı hıssetmıyorum ama ıcımde bıseyın varlıgı bellı olusmaya claısıyor ve ben bunu hıssedıyorum gobek delıgımden berı bısı var cekılen baska bır hıssıyat degıl bu :)
bende baktım kasım erkek ama aralık kız bnmde aslında döllenme tarihim 1 aralık gibi ahahahhaha kız istiyorum ama herşeyden önce tabikide sağlıklı olmasııı :)
kız olarak not aldım cok emınsın cunlu ben ne zaman gumburtuye gıttım acabası aralıkta bırlıkte olmadım bunu bılıyorumda :KK17:
kasımın kacıydı onuda bılmıyorm

Ecmel1987:KızAtazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız

Son düzenleme:
22 aylık teyzesı sagol

ben henuz bısı hıssetmıyorum ama ıcımde bıseyın varlıgı bellı olusmaya claısıyor ve ben bunu hıssedıyorum gobek delıgımden berı bısı var cekılen baska bır hıssıyat degıl bu :)

kız olarak not aldım cok emınsın cunlu ben ne zaman gumburtuye gıttım acabası aralıkta bırlıkte olmadım bunu bılıyorumda :KK17:
kasımın kacıydı onuda bılmıyorm

tatlım ateş ölçüodum ordan tablodan baktımm ordn biliyorum :KK70: ama son adet tarihi alınıosa tabiki ozaman kasım erkek gözüküyor...
ayy bilemedim ki şimdi...

X