2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
evet henüz erken, 7.haftada belirtiler şiddetlenebilir :)umarım hafif hafif geçer..
bende müthiş halsizlik var..fırsatın varsa uyu tabiki, tlf.u sessize al en iyisi

birazda bendeki heycandan sanırım her uyandığımda sen hamilesin diyorum kendi kendime
inşallahta sonradan acısı çıkmaz bu rahatlığımın, salı günü doktor randevumuz var bakalım heycan dorukta
senin bebiş nabıyor, ne zaman kontrolünüz?

işte aynı şeyden bende korkuyorumm..değerlerimiz yaklasık olarak aynı aslında benim adetin üzerinden 4 gün geçmisti değerim 550idi.yani artısımız masallah güzel..ama korkuom dıs gebelikten..nette bi kadın sormus;
değerlerim söyle söyle die..bizim ki gibi güzel artmıs.doktora soruyor dıs gebelik olabılır mı dıye.doktor bu değerlerle pek mümkün değil dıs gebelik olması bi kaç gün daha bekleyin tekrar gidin keseyi görmek için dıyor..
baska bi kadının değerleride 112 126 98 145 gibi dengesiz..2 güne 1 ölçtürmüs..doktor ona dıs gebelik olma ihtimalı çok yüksek dıyor..öyle işte bakalım artık hayırlısı olsun hakkımızda..tek korkum kasık ağrım olması ama insallah bebisler sağlıklıdır ve hep bizimle kalırlar:)

çıkmaz çıkmaz, inş rahat rahat devam eder heyecan 9 ay devam edecek, hareketli günler bekliyor
salı günü güzel haberlerinii bekliyoruzz ..
ben 2 gün önce gitmiştim muayneye, keseyi gördük..şuan dinlenmedeyim, hafif kanama var..ilaç alıyorum
2 hafta sonra kalp atışı için randevum var..Allahım hayırlısıyla tamamına erdirsin cümlemizinkini

Son düzenleme:
kızlar dış gebelikte bu kadar artış olmaz..Bende kitle çıkmıştı ona rağmen artış güzel olunca doktor normal gebelik dedi. Deeğeriniz görünecek değere geldi mi doktor zaten kesenizi gösterecektir..

selam güzel hamişler nasılsını bugün aniden yatakatan yda koltuktan kalkarken ağrı giriyor kasığıma sizdede aynı şey oluyormu unutmuşum hamileliği

sağlıklı gebelikte, değer iki günebir ikiye katlanır.. dış gebelikte değer ilerlemesi daha yavaş olur..istikrarsız olur..
değerlerin çok iyi tokoyay, içini ferah tut sen

Şimdi biraz araştırdım da rahatladım. Serapcım doğru söylüyorsun. Bakın şöyle bir yazı var.

''Normalde günaşırı bakılan beta hCG değerleri sağlıklı bir gebelikte 2 kat artar. Gebelik sağlıklı bir gebelik değilse veya dış gebelik söz konusuysa bu artış daha yavaş olur. Burada peş peşe yapılan beta hCG ölçümleri ile birlikte ultrasonografik değerlendirmelerle tanı büyük ölçüde doğru olarak konulabilir.''

Değerlerimiz dış gebelik olması için fazla düzenli artmış sanırım, boşuna paranoya yapıyoruz :)

sağlıklı gebelikte, değer iki günebir ikiye katlanır.. dış gebelikte değer ilerlemesi daha yavaş olur..istikrarsız olur..
değerlerin çok iyi tokoyay, içini ferah tut sen

Ben hiç pimpirikli bir insan değilimdir ama hamilelik bozdu beni sanırım canım :) Tamam kuruntu yapmıcam daha söz :)

normaldir canım bende de aynı şeyler oldu ve kollarımın morartısı yeni bugün geçti..3 günde 6 kez kanıma baktıran bendim doktorum bile senin şu anki psikolojin neyse ne düşünüyorsan bebişin sana öyle tepki verecektir dedi azcık rahat ol ve bana güven benim sözümden çıkma dedi bende çıkmadım bugün kesemizi gördük şükürler olsun ve gebeliğin normal olduğu kesinleşti..

Gördüm kesenizin fotoğrafını canım. Rabbim nazarlardan saklasın. Maşallahhh :) Sağ salim al inşallah kucağına bebişini...

Herkese merhaba kizlar. Doktordan guzel haberlerle geliyoruz insallah.:)) sukurler olsun. Kesemizi gorduk, bebegimizi de. Kesemiz 8 mm ve 5 haftaligiz.1 haziran da muhtemel dogum tarihim gibi gorunuyor. Daha pirinc kadar ama 1-2 gune kadar kalbi atacakmis. Haftaya yine cumartesi kalbini dinlemeye gidicez. Allahm a binlerce, sonsuz sukurler olsun. Bizden haberler boyle, Sizinkileri merak ediyoruz..

ay canımmm çok sevindim .darısı bizlerin başına ..hayırlısıyla kalp atışını duyun inşallah

Maşallah bazı arkadaşlarımız keseyi bile görmüş
Darısı bizim başımıza inşallah

Bu arada bende bilgilerimi yazayım yaş:24
Kısmet olursa ilk bebeğim
Muhtemel doğum tarihi:06.06.2013

Canım bende aynı şeyleri sana yazacaktım
bende senin için çok çok sevindim inanki
Evlat hasreti zor.Biz tüp bebek denedik çok şükür tuttu
İnşallah yavrularımız sağlıklıdır
siz aşılama felan yaptırmadınız değilmi?

Maşallah bazı arkadaşlarımız keseyi bile görmüş
Darısı bizim başımıza inşallah

merve , Allah tamamına erdirsin canım..
güzel haberlerinizi bekliyoruz sizindee

elifdem.gözünüzaydın.. tek tek keseler görünmeye başladı
bu arada sat aynı ikimizin demekki.. muhtemel doğum tarihimiz aynı..
hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarsak, derin bir nefes alırız sanırım cümleten..
Allahım cümlemizinkini sağlıkla tamamına erdirsin inş..

kızlar acaba aranızda bitki çayı içen var mı.gebelikte yeşil çayın zararlıı olduğunu biliyorum ama ya diğerleri..çok gazlıyım mesela bunun için çay içsem sakıncası olur mu ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…