Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Güzel mi memnun musun rica etsem 4. Veya 5. Haftayı bir atabilir misin ben de alayım beğenirsem
Sabah hemen atayım canım eşimin basucunda az önce uyudu o da daha uyandirmiyim şimdi ben unutursam sen hatırlat yine 😘 okurken güven veren bir kitap. Ben her hafta olan değişimleri yazacak sanıyordum ama öyle değil atak haftalarini yazıyor sadece. 5. Hafta atağına geldim ama henüz okumadim

Canım o luk luk yutma sesi iyi bişey o aktif emiyor olduğunu gösteriyor yutkunma sesi gelmesi normal değil mi zaten 🤔 Memeyi tuttuğunda dışardan gelen aynı zamanda emzikte de gelen o cuk cuk sesi ememediğini gösteriyor diye biliyorum ben
Buradaki sorun ne olabilir acaba ya
Luk Luk yutma sesini duyuyorum elimin altında olduğu için yemek borusundan geçişi bile hissediliyor. Dışarıdan duyuluyor yani sanki şişeyle bişey içiyor da midesine gidiyor gibi. Ağzından taşıyor bazen de ama cuk cuk sesi de çıkıyor yine ne yaparsam yapayım çıkıyor. Memeyi kavrıyor ses yok mesela 3-5 çekişten sonra ses geliyor

Kabus gibi bir geceydi. Dün çok az uyduğum için bugün emzirdim yatırdım 1, 1.5 saat uyuduk uyumadik. 00:30'da uyandı daha yeni uyuyor. Eşim devraldi, ben emzirdim ona verdim sürekli gibi oldu. O aralar uyukladim. Çocuk sürekli ağlıyor altını değiştirecek ağlıyor gazını alacak ağlıyor. Emziriyorum memede bayılıyor resmen gazını alıyorum yerine koyuyorum 5 dk sonra uyanıyor. En son memede dursun dedim orada da 5 dk sonra refleksten uyanıyor. Eşim masaj yaparken kakasını yaptı sonunda. Altını değiştirmek istedik kıyameti kopardi illa emecek. Silikon kullandım artık çaresizlikten. Önce normal emzirdim altını değiştirdim sonra silikonla emzirdim bı kaç çekti uyuyakaldı silikonun içinde süt vardı daha. Derdi silikon değildi diye düşünüyorum çünkü silikonu ilk taktigimda da aynı hareketi yaptı emmek istiyor geri çekiliyor ağlıyor falan. O yüzden altını aldıktan sonra deneyeyim dedim. Tüm olay kakasıydi galiba ama silikonu bırakınca da sanki daha sık emmek istiyor gibi geliyor. O kadar canım sıkıldı ki gece gece

X