2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
valla canım bitki çayı konusunda benim hiç bir fikrim yok:S bende de çook gaz var..karnım geceye kadar sisiyo sabah iniyo..:):KK1:

tokoyaycım dıs gebelik değiliz gönlümüzü ferah tutalım:)):KK16:

kızlar acaba aranızda bitki çayı içen var mı.gebelikte yeşil çayın zararlıı olduğunu biliyorum ama ya diğerleri..çok gazlıyım mesela bunun için çay içsem sakıncası olur mu ki?

Aman sakın içme çok zararlıymış canım ben normal çayı bile içmiyorum
bitkisel çayların hani söktürücü özelliği felan varya allah korusun helede yeşil çay papatya çayı gbi bunları içme

valla canım bitki çayı konusunda benim hiç bir fikrim yok:S bende de çook gaz var..karnım geceye kadar sisiyo sabah iniyo..:):KK1:

tokoyaycım dıs gebelik değiliz gönlümüzü ferah tutalım:)):KK16:
adet günlerinde normalmiş şişmesi canım bugün doktoruma sordum gerçekten de öyle şimdi şişlik daha az. adet günün geçsin şişliğinde inecektir dedi..

yeni buluşma mekanımız burası oldu :KK1:
öyle oldu canım..gittin mi kan vermeye...

merve , Allah tamamına erdirsin canım..:nazar::nazar:
güzel haberlerinizi bekliyoruz sizindee :KK16:

elifdem.gözünüzaydın.. tek tek keseler görünmeye başladı
bu arada sat aynı ikimizin demekki.. muhtemel doğum tarihimiz aynı..
hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarsak, derin bir nefes alırız sanırım cümleten..
Allahım cümlemizinkini sağlıkla tamamına erdirsin inş..:KK16:

İnşallah canım bu sefer hayal kırıklığı yaşamam:KK50:

aslında 2 gün oldu tahlili yaptıralı,bugün gitcektim, eşim güzel artıor bence yaptırmayalım dedi..kaldı öyle..:44:
ama hissediom bebiş akıllı uslu büyüyo orda:KK16::KK16::KK16:
550 idi ya en son bugün 1000 geçmis olması lazım,hayırlısı artık bakalım..

benim su an otururken bile ağrıo..arada kasıkta ağrıyo..göğüslerde uçları ağrıo..agrıoda ağrıo:KK70:
ama ağrısın güzel aağrı bu:21:

Canım gerçekten seninkide ağrıyomu benim moralim bozuldu valla şuan bu bel ağrısı olayına:KK50:
benim göğüsler çok fena uçları çok kötü şişti özellikle:KK1:

Aman sakın içme çok zararlıymış canım ben normal çayı bile içmiyorum
bitkisel çayların hani söktürücü özelliği felan varya allah korusun helede yeşil çay papatya çayı gbi bunları içme

sağol canım ..inan papatya çayını içme niyetindeydim,yeşil çayın zararlı olduğunu biliyordum da papatyayı sayende öğrendim..çok sağol tekrar

Canım gerçekten seninkide ağrıyomu benim moralim bozuldu valla şuan bu bel ağrısı olayına:KK50:
benim göğüsler çok fena uçları çok kötü şişti özellikle:KK1:

yok yok hiç canını sıkacak bi durum değil o..çok normal..benim hep ağrıyo ablam hamiş onunda ağrıyo:)
göğüs uçlarımda değisiklikler mevcut :KK1: büyüme var ucunda çevre kısmında bide renk değisikliği çok ilginç..:KK70:

yok yok hiç canını sıkacak bi durum değil o..çok normal..benim hep ağrıyo ablam hamiş onunda ağrıyo:)
göğüs uçlarımda değisiklikler mevcut :KK1: büyüme var ucunda çevre kısmında bide renk değisikliği çok ilginç..:KK70:

Ay canım çok sağol içimi rahatlattın ben tüp bebekle hamile kaldım çok korkuyorum bir şey olacak diye
Rabbim esirgesin yavrularımızı :emir_bebek:

eee sizler nasıl öğrendiniz gebeliğinizi gününüz geçer geçmez kan testi mi yaptırdınız?
Hadi kaynaşalımm:KK53:

Canım bende aynı şeyleri sana yazacaktım
bende senin için çok çok sevindim inanki
Evlat hasreti zor.Biz tüp bebek denedik çok şükür tuttu
İnşallah yavrularımız sağlıklıdır
siz aşılama felan yaptırmadınız değilmi?

:)) Gerçekten öyle, yokluğu çok zor... Çok mutlu oldum ismini topikte görünce, Rabbim inşallah sonuna kadar böyle devam etmesini nasip etsin canım. Kucağına sağlıcakla aldığın günleride görürüz inşallah hayırlısıyla :KK16:

Bizim kendiliğinden oldu, eşim 3 ay önce olmuştu varikosel ameliyatını, bu kadar erken olacağını tahmin etmiyodum, çok büyük sürpriz oldu bize :) 1 kez kan testi yaptırdım, bi daha gitmedim ne doktor ne hastane :106: Ne durumdayım bilmiyorum, bugün beklediğim adet günümdü çok şükür hiç kanamam olmadı. Gebelik belirtimde yok, sadece bu sabah 6.da ateşimi ölçtüm 36.7 çıktı ona güveniyorum şimdi, sanırım güzel ilerliyo herşey.. Çok doluyum galiba yaz yaz bitiremedim :KK1:

eee sizler nasıl öğrendiniz gebeliğinizi gününüz geçer geçmez kan testi mi yaptırdınız?

:KK70:amin canım benim aminn..
ben adete 5 gün kala tahlil yaptırdım 2 çıktı değerim..doktor adete 5 gün var belki artar dedi..
adete 2 gün kala sabah karın ağrısıyla uyandım geliyor kırmızılar dedim..esim test yap dıye zorladı yaptım silik çızgi çıktı:KK16: hemen kan verdim değerim 30 olmustu:KK70:
adet günü yani 23 eylülde değer 117,27 eylülde de 550 olunca çok sükür rahatladım :KK52:
bu arada 3 yıllık evliyim tam 12.ayda klomenle oldu:)

:)) Gerçekten öyle, yokluğu çok zor... Çok mutlu oldum ismini topikte görünce, Rabbim inşallah sonuna kadar böyle devam etmesini nasip etsin canım. Kucağına sağlıcakla aldığın günleride görürüz inşallah hayırlısıyla :KK16:

Bizim kendiliğinden oldu, eşim 3 ay önce olmuştu varikosel ameliyatını, bu kadar erken olacağını tahmin etmiyodum, çok büyük sürpriz oldu bize :) 1 kez kan testi yaptırdım, bi daha gitmedim ne doktor ne hastane :106: Ne durumdayım bilmiyorum, bugün beklediğim adet günümdü çok şükür hiç kanamam olmadı. Gebelik belirtimde yok, sadece bu sabah 6.da ateşimi ölçtüm 36.7 çıktı ona güveniyorum şimdi, sanırım güzel ilerliyo herşey.. Çok doluyum galiba yaz yaz bitiremedim :KK1:

Yaz canım yaz olsun içini dök :)
kaç çıktı kan değerin peki olsun bazılarında hemen öyle hamilelik belirtileri çıkmıyo ortaya
oo adette geçmiş çok şükür.Rabbim nasip etmiş ona ne kadar şükretsek az
Kucağımıza aldığımız günleride yazarız inşallah buralara o günler çooookk uzak geliyor bana

:KK70:amin canım benim aminn..
ben adete 5 gün kala tahlil yaptırdım 2 çıktı değerim..doktor adete 5 gün var belki artar dedi..
adete 2 gün kala sabah karın ağrısıyla uyandım geliyor kırmızılar dedim..esim test yap dıye zorladı yaptım silik çızgi çıktı:KK16: hemen kan verdim değerim 30 olmustu:KK70:
adet günü yani 23 eylülde değer 117,27 eylülde de 550 olunca çok sükür rahatladım :KK52:
bu arada 3 yıllık evliyim tam 12.ayda klomenle oldu:)
Maşallah bebeğine:nazar::nazar::nazar:Canım sende evlat hasreti çekmişsin 7 veren gülle bende öyle
Yani bizim bebekler kıymetli bebelerr:nazar:
İnşallah güzel bir şekilde hamileliğimiz ilerler:KK49:
bende 2 yıllık evliyim

Benimki hiç aklımda yokken test yapmakla başladı. Netten ovulasyon testi almıştım 20 tane. İçinde 6 tanede gebelik testi vardı. 1 tanesini geçen ay harcamıştım gebelik testinin :KK1: Ovucanları hiç kullanmadım bu arada :KK1:
Sonra neyse kalktım yataktan, gayet sakin gittim bir test aldım elime (alışkanlık oldu) Adetimede 4 gün var, sonra yaptım testi ve anında beliren 2 çizgi, gözlerime inanamadım hemen annemi aradım. Eşimde evde yoktu ne yapacağımı şaşırdım:KK52: Sonra eşim geldi eve ona söyledim inanmadı bana çok şaşırdı. Sonra acile gittik kan verdim sonuç 141.3 :KK49: Miniğim gelmiş sonunda çok şükür:emir_bebek::emir_bebek: :KK16:

X