2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
Bende normalde çok su içiyorum onu fark edemedim..Haziran anneleri niye yazmıyor.mayıs anneleri bişeyler paylaşıp duruyor...kıskandım..

Canım haziran anneleri perişan henüz valla uykudan ve halsizlikten gözümü açabilsem yazıcam bişeyler..mayıs anneleri biraz kendine geldi demekki Bu arada benim de sat 26 ağustos

Merhabalar yediveren hoşgeldin canım

Hoşbuldum canım, valla az önce bende yatıcaktım üzerime bir rehavet çökmüştü ama kendime geldim

sorma canım ya aynen az kalkıyorum..sonra yine halsizleşiyorum..artık bi süre böyle idare edicez 3 ay bitene kadar

Aynen canım bazen çok bilmek iyi olmuyor..sürekli şüpheci oluyorsun..inan doktora gittim elimde tahliller v.s. benimle dalga geçiyor mesleğimizi elimizden alacak diye

Benim yarın yemeğe 12 kişi misafirim geliyor..Daha önce programlanmış bişey..Bu akşamdan bişeyler yaptım..Söylemiyim canınız çekmesin:)) Belim çok ağrıyo ve midem inanılmaz şiş rahatsız ediyor..Napıcam ben...

Canım soda içebilirsin doktorlar hamilelikte 3 şişeye kadar izin veriyor..keşke şimdi almasaydın misafir diycem ama önceden planlanmış..iptal etme şansın yokmuydu canım..rahatsızım filan desydin..kendini yormaman lazım..bol bol dinlen

Yardım ederler ama ev sahibiyim biraz yorulucam sanırım..Benimde belim çok ağrıdı süt ısıtıyorum içtikten sonra güzel bir uyku çekerim heralde..

hayırlı olsun eliftuğçe, bende göğüs agrısı ,gaz,halsizlik,uyku hali en önemlisi bel ağrısı var.yok yok yani :)).sizlerdede bel ağrısı varmı merak ediyorum

kızlar mrh bendede bel ağrısı çok fazla bir anda giriyor üşüyorum o sırada .Birde gaz var ,bu paylaşımlar gerçekten beni çok rahatlatıyor.

maşalah kızlar sohbetler koyulaşmaya başlamış ne güzel:13: benimde satım 28 ağustos...bulantım pek fazla yok yorgunluğumda yok ama iştahım fena halde açıldıbelkide sigarayı bıraktığımdandır ama fazla kiloda almak istemiyorum zaten kilolu hamile kaldım

Kızlar bu akşam 3. ve son kan tahlilimizi de yaptırdık :)

24 Eylül: 92,37
26 Eylül: 249,1
28 Eylül: 538,4

Benim satım 26 ağustos ben şöyle hesaplıyorum 4+6 yani o günüde hesaplıyorum..Bakalım 4 ekimde doktora gidicem ne dicek..
merhaba zencefilcim:) yazdıklarını okudumda benle birebir aynı..bat tarihimiz 26 ağustos diye sanırım,mide bulantısı falan yok bende de..en son değerim 2 gün önce 550 idi.doktor 3 ekimde çağırdı ama sanırım 2 ekimde gitcem:) bende tuvalete çok sık çıkıorum gece mutlaka iki kez,sabah kalkınca da 1 kez..çok su içmemin etkisi de var bebisinde:)
biz bugün tam 4+6 günlüğüz

yani yarın 6.haftamıza girioruz
ama tek taraflı ara ara olan kasık ağrım beni korkutor..değerlerim masallah güzel ama ne bileyim korkuom,gerçi ayağımı sıcak tutunca geçiyor,belki de üsüttüğüm için ağrığodur:44: senin var mı tek taraflı kasık ağrın..sol da ağrıor ama cok nadır..ay ne uzun yazdım:)

Kızlar bu akşam 3. ve son kan tahlilimizi de yaptırdık :)

24 Eylül: 92,37
26 Eylül: 249,1
28 Eylül: 538,4

maşallah canım gayet güzel artımıs..benimde adetin üzerinden 4 gün geçtiğinde 550 idi değerim..simdi onun üzeirinden de 2 gün geçti 1000li biseler olmustur insallah sat ne zamandı? benim 26 ağustos

maşallah canım gayet güzel artımıs..benimde adetin üzerinden 4 gün geçtiğinde 550 idi değerim..simdi onun üzeirinden de 2 gün geçti 1000li biseler olmustur insallah sat ne zamandı? benim 26 ağustos

Biz pazar günü 1000lere çıkıyoruz artık teyzesi :) Perşembe ya da cuma da doktora gidicez inşallah.

Benim sat 29 ağustos. 23 Eylülde adet olmam gerekiyordu olmadım. Dün tam 5 gün geçmişti ve 538,4 çıktı işte, çok şükür.

Peki bir şey soracağım dış gebelik ihtimali falan var mı bu durumda. Yani değerler böyle düzenli yükselebiliyor mu dış gebelikte? Ağrım sızım falan yok ama doktora gidene kadar iyice paranoyak olacağım sanırım ben :))

Son düzenleme:
Biz pazar günü 1000lere çıkıyoruz artık teyzesi :) Perşembe ya da cuma da doktora gidicez inşallah.

Benim sat 29 ağustos.

ayy çok heayecanlıyım
Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder insallah
ben simdi gidiom ceviz yiycem azcık aç karnına ılk cevizler gitsin bebisime:))

ayy çok heayecanlıyım
Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder insallah
ben simdi gidiom ceviz yiycem azcık aç karnına ılk cevizler gitsin bebisime:))

Aminnnn inşallah. Diyorum ya bu hafta burası güzel haberlerle şenlenecek inşallah :)
Afiyet bal şeker olsun bebişine :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…