2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
ikinci bebişlerine hamile anne adayları ikinci doğumu sezeryanmı normalmi düşünüyorsunuz:44:benim ilki sezeryandı acaba gene sezeryanmı olur?

Adetin 26. günü 141.3 çıkmıştı canım :)
Ne yalan söyleyim banada uzak geliyor

Bende bir sürü ovu testi almıştım hiç yapmadım
bide mesela varikosel ameliyatı olanların en bi 3-4 aydan önce spermleri tam düzelmiyo
MaşallahGüzel mevşam ol derse oluveriyo işte.kim bilir eşin nasıl sevinmiştir
kan değerinde çok çook iyi
bende 2 defa düşük yapmıştım işte araştırldı bende gen bozukluğu çıktı
5 Ay doğal yoldan denedik olmadı neyse tüp bebek deneyelim dedik iki tane embriyo transfer edildi
Çok şükür tuttu inşallah bebeği sağlıkllıdır

aynen dediğiniz gibi bekleten nazlı bebişler bizimki..hakkaten öyle değerli ki, yazık esimde bana nasıl yardımcı oluyor görmeniz lazım Allahım kimseye evlat hasreti çektirmesin insallah..

aynen dediğiniz gibi bekleten nazlı bebişler bizimki..hakkaten öyle değerli ki, yazık esimde bana nasıl yardımcı oluyor görmeniz lazım Allahım kimseye evlat hasreti çektirmesin insallah..

Amin canım amin çok zor dediğin gibi zor bir imtihan
bide çevremdekilere bakıyorum herkesin kucağı doldu millet ikinciyi yapacak:):)
ee eşin yardımcı olsun tabi bebek geliyor bebekkk

Çok şükür artık ovu. testlerine falan ihtiyacımız olmayacak, geçen ay çok adet sancısı çekmiştim ve o sancıyı çekerken Rabbim bu çektiğim son adet sancısı olsun dedim, en çok buna seviniyorum ohh 9 ay rahatız

Nazlı meleklerimiz onlar bizim

şöyle bi kucağımıza alsak kokusunu içimize çeksek
sağlıklı olduğunu görsek öpe öpeee doymasakk
ahhh hayali bile güzell

Ayyyy inşallah canım ya inşallahhhhhhhh

canım duan kabul olmuş valla
dilek kapın açıkmış demekki
Canım sende bi sorun felan varmıydı

merhaba haziran anneleri bende 2012 haziran annesiyim sizi görünce cok mutlu oldum allah hayırlısıyla saglıkla kavustursun bebeklerinize

Kızlar aranızda yerleşme kanaması olan oldu mu hiç?
sadece açık kahverengi şeklinde lekelenme tarzında oldu
Doktorumu aradım bi sıkıntı yok bir şey olmaz dedi

canım duan kabul olmuş valla
dilek kapın açıkmış demekki
Canım sende bi sorun felan varmıydı

Ben yeni evlendiğimizde vajinal akıntı sebebiyle muayene olmuştum doktor rahimin temiz birşey yok demişti. Bir dahada gitmedim kadın doğuma. Çok şükür bende bir sorun yoktu (inşallah böylede devam eder). Bizim en büyük şansımız erken öğrendik sorunumuzu ve tedavisini hemen gerçekleştirdik. Bu bizim için büyük avantaj oldu, Rabbimde çok şükür bekletmedi

merhaba haziran anneleri bende 2012 haziran annesiyim sizi görünce cok mutlu oldum allah hayırlısıyla saglıkla kavustursun bebeklerinize

Amiiiiiiiiinnn inşallah Rabbim evladınızıda size bağışlasın inşallah, Rabbim bizimde o günleri görmemizi nasip etsin ve bizde seneye 2014 haziran anneleri topiğine böyle mesajlar atalım Amiiiiinnnn

evet sorunu erken öğrenmede büyük avantaj var
ayy bu son yazdığına bayıldımmm inşallahhhh

Kızlar aranızda yerleşme kanaması olan oldu mu hiç?
sadece açık kahverengi şeklinde lekelenme tarzında oldu
Doktorumu aradım bi sıkıntı yok bir şey olmaz dedi

Çoook önemli bir konuya parmak attın Bende hiiiç kanama olmadı ya, ne yerleşme ne başka bişey :S Bugün annemede sordum, acaba bendemi bi sorun var anne, herkes yaşıyo bu tür şeyler bende olmadı dedim, oda abine hamileyken bendede olmamıştı dedi de azıcık rahatladım :106:

kızlar benim midem bir tuhaf ben çıkıyorum benim bulantılar başladı çokk güzel bişeyy
Öpüyorum hepinize bebişlerinize ve kendinize iyi bakın

Asıl olmaması bence daha iyi valla insan panikliyo kan görünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…