2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557

günaydın güzel anneler.benimde adetim 4 gün gecikmişti ve sürekli sizi okuyordum.psikolojik galiba aynıı şeyleri hissediyordum.ama adet oldum.1 yıl daha oğluma kardeş istemiyorduk ama bi kaç gündür de bu fikre çok alışmışım :) rabbim zamanı geldiğinde verir inş.sizlere çok sağlıklı ve rahat bir hamilelik diliyorum.mutlulukla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inş.ne kadar az teferruata girerseniz o kadar rahat gecer hamileliğiniz.unutmayın siz hasta değil,hamilesiniz :)) sağlıcakla...

pazartesı test gunum 232 den kaca cıkacak yada bakalım ne olacak dıyelım cok heyecanlıyım ınsallah degerlerım yukselmıstır ve bende hamıleyım dıye feryat atarım rabbım hayırlısını nasıp etsın

hamile ve bu kadar hassas olan bayana söylenecek laf mı
ama bazılarının ağzını büzemiyoruz ne yazık ki..
hepimiz Allah'a emanetiz..
moralini asla bozma..hayatımızda neyi düşünürsek, onu yaşıyoruz..bu sebepten güzel şeyler düşün annesii..
Allahım cümlemizinkini sağlıkla tamamına erdirsin inş..

Son düzenleme:

test değerlerin güzel ilerlemiş..
pzt.si yaptığın testlede kat be kat artmış olacak inş..
güzel haberlerini bekliyoruzz ..

doğru söylüyorsun,cok teşekkür ederim :))

Hoşgeldin canım hasta hasta gidiyor bakalım sen nasılsın

bende gayet iyiyim canım aralarda bel ağrılarım oluyor geçiyor daha tam zorluklar başlamadı gibi geliyor

bi durulmuş topic.. kızlar uyku hallerine yenik düştü sanırımm

biri uyku mu dedi? inanılmaz uykum geliyor bir anda küt gidiyorum ama hep o sıradada telefonum çalıyor bi alamadım uykumu

evet henüz erken, 7.haftada belirtiler şiddetlenebilir :)umarım hafif hafif geçer..
bende müthiş halsizlik var..fırsatın varsa uyu tabiki, tlf.u sessize al en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…