Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Selam selam selam. Bebek arabası oto koltuğu alacağım yavaştan. Ne onerirsini hanginizin almaliyii8m

Bizimse sonraki haftalarda konuşuruz dedi bakalım
Yaa öyle. Mi Kaç haftalıksın benimde aslında mıstasyon yok tekrarlayan düşüklerden dolayı başlanmış bir şey iğneyi son gün hatta doğumdan sonra da vurulurum muhtemelen ilkinde de öyleydi hapı bakalım kaçta bırakacağız kanama falan olur diye korkuyorum artık kanım su gibi şeker ölçümü yapıyorum akıyor hemen bir iğne izinden bile
Bende tekrarlayan düşükler için başlamıştım testlerim temiz çıktı doktorum uzun zamandır vurma diyordu bir şey olur korkusuyla inadımla devam ettim 33. Haftalık şuan hala daha ödüm kopuyor bir şey olur diye ama doktor boş yere kendine eziyet ediyorsun senin için diyorum dedi 4 gündür vurmadım inşallah sağlıcakla tam vaktinde bebeklerimizi kucağımıza alırız da şu korkularımız biter

Bende tam tersi normal doğum daha kolay ve avantajlı geliyo ama sezaryen beni çok korkutuyo ya. Bıçak altına yatmak gibi gibi korkularımdan çokta bahsetmek istemiyorum kimseyide etkilemek istemem. Normal iyidir ya bi nefeste yüklencen çıkıvercek 😂 Allah ım inşallah hepimize kolay doğumlar nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
valla 1 nefeste gelecekse sorun yok ama saatlerce sancı çekmek zor geliypr
Gözümde çok büyüyor ya

Bence hiç kafana takma bunu sen ne istersen iste bebişler nasıl isterse öyle doğuyorlar. Normal doğum istiyorum diye gidip sezaryen olanlar da var sezaryen diye gidip normal doğuranlar da var benim arkadaşlarımdan. Kaçıncı haftadasın bilmiyorum ama zamanı gelince doktorunla da konuşursunuz zaten. Hiç boşuna stres yapma sezaryen ya da normal hiç farketmez bebeğine kavuşmana bir vesile sonuçta ikisi de🌸
Çok haklısın canım ya doğru söylüyorsun. 31. haftadayım. Nasıl gelmek istersen öyle gel diyorum zaten konuşurken de hep. Sağlıkla gelsin başka bir dileğim yok

2. Doğurduktan sonra bende düşünüyorum 😂
Benim 2. Yaşım genç benim 24 üm ama kesinlikle 3. Yü istemiyorum. Ayrıca sürekli nükseden çikolata kistim de var yumurtalıklarım normalden büyük risk de daha büyük.. yani diğer yöntemleri de istemiyorum açıkçası eşimi severim ama sinir bozucu bir şekilde o da hiçbir korunma yoluna yanaşmıyor 😒 bağlatmak dışında çoğu yöntem hormon dengesizliği yapıyor bir bağlatma kalıyor 🤷

Bende tekrarlayan düşükler için başlamıştım testlerim temiz çıktı doktorum uzun zamandır vurma diyordu bir şey olur korkusuyla inadımla devam ettim 33. Haftalık şuan hala daha ödüm kopuyor bir şey olur diye ama doktor boş yere kendine eziyet ediyorsun senin için diyorum dedi 4 gündür vurmadım inşallah sağlıcakla tam vaktinde bebeklerimizi kucağımıza alırız da şu korkularımız biter
Aynen ya bırakamıyoruz da dediğin gibi hayırlısıyla inş allalı. Kucaklarımıza

Benim 2. Yaşım genç benim 24 üm ama kesinlikle 3. Yü istemiyorum. Ayrıca sürekli nükseden çikolata kistim de var yumurtalıklarım normalden büyük risk de daha büyük.. yani diğer yöntemleri de istemiyorum açıkçası eşimi severim ama sinir bozucu bir şekilde o da hiçbir korunma yoluna yanaşmıyor 😒 bağlatmak dışında çoğu yöntem hormon dengesizliği yapıyor bir bağlatma kalıyor 🤷
Tam bilmiyorum ama koluna içine cihaz koyuyorlar 1/2 yol galiba koruma sağlıyor. Ama detayı hiç bilmiyorum istersen bir araştır canım

Tam bilmiyorum ama koluna içine cihaz koyuyorlar 1/2 yol galiba koruma sağlıyor. Ama detayı hiç bilmiyorum istersen bir araştır canım
Onu da biliyorum 3 yıl koruma sağlıyor ama içime sinmedi açıkçası ve o da hormonları bozarak çalışıyor

X