Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Merhabalar, idrar yolu enfeksiyonu olanlar antibiyotikle mi gecirdiniz yoksa bol su kizilcik suyu/tableti tarzi bitkisel seylerle mi?
Şahsen bol suyla geçmedi benim daha geçen hafta atlattım sayılır hala da atlatamadım. 5 gün günde 3 defa olacak şekilde ilaç verdi doktor. Artı bol limonlu su

Ama gebelikte kantaron yaği kullaniyor mu sanki öyle bişi duymuştum sen kullandın mi canım gebelikte
Kullandım canım aşırı kaşıntı oldu bende ben daha önce de ameliyat olmuştum o yüzden korkuyorum sürekli derken kan ilacı ile yeniledi ferrum veriyor doktorlar bende feramat aldım o kan ilacı bana iyi geldi

IMG_2678.png
Bu şekilde minik hediyelikler yaptırcam inşallah size de fikir olsun hem kullanılacak işe yarar bişey doğal sabun..

Kızlar biz normal mi doğurucaz sezeryan mi ya. Bebeğim şuna makat geliş ama normal doğumdan korktuğum için bebeğin dönmesine yardımcı hareketler falan hiç yapmıyorum. Sezeryan sonrasında belki dikiş ağrılı ama daha kolay gibi geliyor. Normal doğumda da kesi falan atıyorlar kaç saat sürecek belli değil falan bilmiyorum. Yavaştan stres bastı

Kızlar biz normal mi doğurucaz sezeryan mi ya. Bebeğim şuna makat geliş ama normal doğumdan korktuğum için bebeğin dönmesine yardımcı hareketler falan hiç yapmıyorum. Sezeryan sonrasında belki dikiş ağrılı ama daha kolay gibi geliyor. Normal doğumda da kesi falan atıyorlar kaç saat sürecek belli değil falan bilmiyorum. Yavaştan stres bastı
Bende tam tersi normal doğum daha kolay ve avantajlı geliyo ama sezaryen beni çok korkutuyo ya. Bıçak altına yatmak gibi gibi korkularımdan çokta bahsetmek istemiyorum kimseyide etkilemek istemem. Normal iyidir ya bi nefeste yüklencen çıkıvercek 😂 Allah ım inşallah hepimize kolay doğumlar nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

X