2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

kaçıncı haftada gördünüz yada duydunuz siz bende ona göre bu hafta gideyim duymasamda olur göreyim yeter:))

ben 6+4 de hem keseyi hem bebeği hemde kalp atışını görmüştüm canım bence biraz bekle ondan sonra git ben 2 nisanda öğrendim hamile olduğumu 20 nisanda gittim kontrole

kızlar benm sata bakarsanız 7+5olmam gerek ama bugun doktorum 6+5dedi 1hafta geride normal yani35günde bir regli oluyodum canım bence usg daha mantıklı sonuc veriyor

yok yok siz yinede çatlamayın. ben sizin için dedim merak edersiniz diye.

Bizim acemiligimize geldi ögrenmenin şokuyla hazırlıklı degildik o kadar para verdik kadın böyle saf saf yolladı bizi hala gülüyorum halimize ben en iyisi güzel bi dr a gideyim insallah hayırlısıyla kucagımıza alalım..

bende 6+3 de duydum kalp atışlarını ekranda kırmızı mavi renk değiştirip atıyodu çok şükür

hahahaha bencede bu proflarla ugraşılmaz yahuuu:))) ben kafama göre takılayım:)

yok yok siz yinede çatlamayın. ben sizin için dedim merak edersiniz diye.

amin inşaallah
ultrasonda bebeğin gelişimine göre sana kaç haftalık olduğunu söylüyo canım sata göre değil

evet bende aynı sekiilde düşünüyorum

sevgili anneler birde benim sorularım bitmez kaç haftadır biriktirdim malum hahaha:))) vitamin folic falan neler kullanıyorsunuz nasıl besleniyorsunuz bakalım bunlarıda ögreneyim :))) çok araştırdım da aynnı dönem gebelerinden sıcak sıcak ögreneyim:)

arkadaşlar akşam oldumu benim karnım çok şişiyor ya. boyutu ile ilgili bir rahatsızlık değilde ,böyle ne biliyim sanki midem taa kaburgalarımın arasına yerleşmiş gibi. tuhaf bir şişkinlik, bi tatsızlık...

size tavsiyem kafanıza yatan içinize sinen bi doktor kendinize belirlemeniz bakın benm gittim hastanede bi doktor var adı cıkmıs sanki herkes onun kapısında cok cok ii die ama sordum bi kaç hastasına pek ilgilenmiyo gibime geldi benm doktorum okadar meshur olamamıs aynı hastanede amma masallah ilgisine diycegim yok

benmde aynı agzımn tadı yok bide karnım 6aylık hamile karnına dönüyo komsularım gülüyolar bana erkencikten cıkmıs karnı dei

ben bir tek folik kullanıyorum. bol bol meyve yiyorum. bide canım bu aralar bişeyler istiyor işte elimden geldiğince onları pişirip yiyorum çorba ve sebze türü. he bide bademle ceviz yiyorum bide kabızlığım için sabah aç karnına 3-5 kuru kayısı yiyorum.

amin inşaallah

evet bende aynı sekiilde düşünüyorum

bu haftalarda söylemezler ama canım
bana doktor 6+4 de gittiğimde 6+2 gözüküyor demişti ama adetin 2. günü nasıl hamile kalabilirim dedim oda daha tam belli olmaz kaç haftalık olduğu ilerleyen haftalarda söylerim dedi

ben 6+4 de hem keseyi hem bebeği hemde kalp atışını görmüştüm canım bence biraz bekle ondan sonra git ben 2 nisanda öğrendim hamile olduğumu 20 nisanda gittim kontrole

şu an 6+2yim bir kaç güne gideyim bende şöyle dogru düzgün bir dr a:)

benmde aynı agzımn tadı yok bide karnım 6aylık hamile karnına dönüyo komsularım gülüyolar bana erkencikten cıkmıs karnı dei

bende dün akşam burda okudum 2.gebelikte karın daha erken ve daha çok çıkıyor diye. benimde seninki gibi 2. bebiş. o yüzdenmi akşam olunca kocaman oluyo acaba

bende dün akşam burda okudum 2.gebelikte karın daha erken ve daha çok çıkıyor diye. benimde seninki gibi 2. bebiş. o yüzdenmi akşam olunca kocaman oluyo acaba

ay bilemiyorum ya cok şişiyo ay eger öle ise yandımmmm ilkinde 9aylık karnım kadar şimdiki karnımn boyutu

bide kısın ortasına denk geliyo muhtemel dogum inşaallah
eger kar altında gecersem beni yürüyen kardan adam sanabilirler

ay bilemiyorum ya cok şişiyo ay eger öle ise yandımmmm ilkinde 9aylık karnım kadar şimdiki karnımn boyutu

benimde ilk hamileliğimde 5 aylıktım avuç kadar karnım vardı şimdi daha 2 ayım yeni bitti akşamları trampet yutmuş gibi oluyorum. karnımla birlikte midemde şişiyor galiba. iç karnım küçük benim ondan yani yoksa çok yediğimden değil

bende nedense bol bol turşu istiyor canım lahana turşusu:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…