2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

kızlar afedersinizde bu benim wc sıkıntım ne olacak varmı önerileriniz? sanırım bağırsaklarım yeterince çalışmıyor.

süpermiş bencede siyah üzüm çok iyi fikir çok severim

Hoşbuldukk:)) ben şöyle biliyorum sat tarihinden itibaren zaten yeni yumurtan büyümeye başlıyor döllendiginde zaten belirli büyüklükte oluyor ondan dolayı sat tarihini alıyoruz

işte ne bileyim aklıma takıldı hamile kaldığımız tarih adet tarihimizden sonra
sormanıza gerek yok usg kagıdınz varsa bakın orda yazar crl=?die

hemen bakıcam tatlım sağol
ultrasonda bebeğin gelişimine göre sana kaç haftalık olduğunu söylüyo canım sata göre değil

peki anladım canım sağol

ben hiç sevmiyorum canım ama bebiş için yiyorum

ben ne kayısı ne üzüm ne ceviz yiyemiyorum midemi bulandırıyor düşünmek bile,bisürü aldık ama dokunamıyorum bile

yahu burnıma bütün kokular sanki giriyor ama ortada koku moku yokmuş bulantılar başlamasa hemen keşke :)

yakında kıyafetlerimiz olmayacaksa yandık demektir ama bunlar tatlı heyecanlar ve yavas yavas geliyor:)

Merhabalar bende Aralıkta doğum yapıcak olan hamileler kervanına katıldım : ))
şu an 5 hafta 3 günlük hamileyim

Merhabalar bende Aralıkta doğum yapıcak olan hamileler kervanına katıldım : ))
şu an 5 hafta 3 günlük hamileyim

tebrik ederim canım hoşgeldin aramıza. gerçi ben biraz öndeyim kasım aralık karıştı. Allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah.

allahım doğumunuda göstersin kazasız inş.canım benim

günaydın güzel aralık anneleri

kızlar benim miğdem çok fena 3 gündürde yoldaydık şu halimle bide kaç kilometre uzağa gidip geldim hiç bişi yiyemiyorum 2 haftada 2 kilo verdim hayırlısıyla atlatsaydık şu günleri

sizler nasılsınız kızlar geçmişi okuyamadım çok başım dönüyo kusura bakmayın iyi haberler vardır inşallah yavaş yavaş pıt pıt sesleri geliyodur ne güzel

günaydın kızlar cuma günü sağlık ocagında kan vermişti hemogram tiroit için felan kansızlık çıktı ben hiç kurtulamicakmıyım bu kansızlıktan

Günaydınnnn tanee anne adaylarııı:)))) sizinde sag kasıgınızda agrı varmı hareket ettikçe agrıyor bugün çok hareket edemiyorum ondan birde hapşurdukça sadece sag kasıgım agrıyor kasılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…