2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

evet segirme gibioluyor bugün başladı bende bugün perde astım yoksa birşeymi oldu dedim korktum tek degilmişim oh be:) en iyisi bende bir özel dr belirleyeyim artık hasanedeki dr yu begenmedim kalp atışlarını duydun mu sen doktorla

yok nerdeeeeeeeeee benm doktor biraz pimpiriklizaralıymıs onu dinletmesi için dopler lazımmıs oda tehlikeli olabilirmiş 4.aya kadar önermiyomussssiz dinledinzmi? ama eşim kalbinn attıgını görmüş

Son düzenleme:
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.

kızlar şimdi tıp hani son adet tarihimizi baz alıp doğum tarihini hesaplıyor ya,,

mesela ben ne zaman hangi tarihte hamile kaldığımı biliyorum,o tarihten itibarenmi saymalıyım..bu konu aklıma çok takılıyor

mesela benim sat ım 28 şubat ama hamile kaldığım tarih 14 mart..ne diyorsunuz

yok nerdeeeeeeeeee benm doktor biraz pimpiriklizaralıymıs onu dinletmesi için dopler lazımmıs oda tehlikeli olabilirmiş 4.aya kadar önermiyomussssiz dinledinzmi? ama eşim kalbinn attıgını görmüş

benim gittiğim doktorda dinletmedi ama ben ekranda gördüm canım kalbinin attığını bebişimize zarar vermesin de dinlemesek de olur

valla en mantıklısı usg ölçümü tarihini kullanmak

aleyküm selam hosgeldinz

hoşbulduk doktorunuz gerçekten pimpirikliymiş 4.aya kadar kalp atışını duymadan durmazsınız sanırım moral bozmak gibi olmasında insan çatlar yahu meraktan

pimpirikli olması güzel bence dr keseyi gördün fotosunu verdi yolladı nerdee daha duyamadık birşey dr gidecegim mahalle baskısından gidemiyorum ultrasyona girme zararlı diye diye millet sinir ettiler vallahi

benim gittiğim doktorda dinletmedi ama ben ekranda gördüm canım kalbinin attığını bebişimize zarar vermesin de dinlemesek de olur

ay evet bizimkini eşim görmüş kalbinn pıtpıtını ben o sırada nefesimi tutmakla mesguldum göremedim

satı saymalısın bence dr lar da genelde satla usg ölüçümünü karşılaştırıyor. bende hamile kaldığım tarihi biliyorum ama sat tan itibaren hamile sayılıyoruz.

istediğin şekilde hesapla canım zaten 12 haftadan sonra bebeğin tam kaç haftalık olduğunu doktorun söylüyor sana canım

kaçıncı haftada gördünüz yada duydunuz siz bende ona göre bu hafta gideyim duymasamda olur göreyim yeter:))

pimpirikli olması güzel bence dr keseyi gördün fotosunu verdi yolladı nerdee daha duyamadık birşey dr gidecegim mahalle baskısından gidemiyorum ultrasyona girme zararlı diye diye millet sinir ettiler vallahi

ayy canım sen boşver mahalle baskısını. daha 1,5 aylıkken mahalle baskısı varsa... daha önümüzde uzun yol var milletin lafı hiç bitmez, her kafadan bir ses çıkar, malesef çevremizdeki kadınların hepsi çocuk ve bebek profu olduğu için zorla zorla zorla fikir verirler. kulaklarını tıka bence. ilerde can sıkıcı olabilir.

ay evet bizimkini eşim görmüş kalbinn pıtpıtını ben o sırada nefesimi tutmakla mesguldum göremedim

nefesini niye tuttun canım ben ekrandan gözlerimi ayıramadım benim noktama bak ne kadar büyümüş dedim doktor da ne noktası dedi bebek olmuş minik dedi

valla en mantıklısı usg ölçümü tarihini kullanmak

usg evet bidahaki gidişimde sorucam

satı saymalısın bence dr lar da genelde satla usg ölüçümünü karşılaştırıyor. bende hamile kaldığım tarihi biliyorum ama sat tan itibaren hamile sayılıyoruz.

hıııı anladım...ikinci dr randevumda hep bunları sorucam işte

istediğin şekilde hesapla canım zaten 12 haftadan sonra bebeğin tam kaç haftalık olduğunu doktorun söylüyor sana canım

ama dr satı sorup öyle söylemiyormu,

hoşbulduk doktorunuz gerçekten pimpirikliymiş 4.aya kadar kalp atışını duymadan durmazsınız sanırım moral bozmak gibi olmasında insan çatlar yahu meraktan
benim 2.gebeligim canım catlamam ben ona zarar verecekse catlamayı tercih ederim

valla fotoyu elime verip direkt yollamadı ben onun basınn etini yedim eşim oglum ben gitmiştik ya bence kimseyi kulak asma sölemede usg giriyorum die saglıkla kucagımıza alırız inşaallah

Hoşbuldukk:)) ben şöyle biliyorum sat tarihinden itibaren zaten yeni yumurtan büyümeye başlıyor döllendiginde zaten belirli büyüklükte oluyor ondan dolayı sat tarihini alıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…