2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

Ben yokken doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Bende oyuna geldim 7 Ocak randevu tarihi yerine 1 gün önce nişan gelmesi ile kızıma kavuştum. Çok heyecanlı ve ani geliştiği için korkuyu tam hissedemedim. Şimdi evdeyiz.
Kızım Çiçek Dilek 06.01.2010 tarihinde saat 14 civarı 3180 gr. 52 cm., 37+6 da, genel anestezi ile dünyaya geldi. Çok saçlı, hanımcık bişey.:)

mutluluklar ank...epey erken gelmiş ama maşallah kilosu çok güzel, darısı başımıza inşallah...

Yeni doğan tüm nazar boncuklarımızı kokluyorum. Allah analı babalı büyütsün....:nazar:a.s.

gözdecim normal doğumdan korkmuyorum sezaryenden korkuyorum tabloya baksana 40küsür doğum yapan we ylnızca 2 normal doğum, bnde normal die hastaneye gidip sezaryene alınmaktan korkuyorum bu yüzden sırf gidip dewlet hastanesinde doğurcam walla adamlar çatır çatır doğurtuyo walla hepside sağlıkla büyüyo:Saruboceq: çamlıca medicanaya gidiorum umarım normal giderde normal bi şklde doğururum:gitme:
sen hangi hastanede doğum yaptın?yani dewletmi özlemi?

]

ben medikal park a gidiyordum. sırf özellere güvenmediğim için 6 aylıkken doğum hastanesinde çalışan doktora gitmeye başladım. yani devletten şaşmamak gerek. özeller para tuzağı. benim doktorum doğum için doğumhaneye geldiğinde oğlum çotan kucağımdaydı:) innşş allah gönlüne göre verir. gerçi ben 10-15 dakikalık bir dönem keşke sezeryan olsaydım diye düşünmedm değil:))bilmiyorumkismile

kadus,ank allah analı babalı sağlıklı uzun bir ömür versin bebişlerinize...:nazar::nazar:

vay anasını sayın seyirciler...
47 doğum olmuş ocak annelerinde...
hay maşallah maşallah....

Merhaba kk teyzoşları. Oğluşum 11.01.2009 pazartesi saat 18.05 itibariyle aramıza katıldı. 39. haftada doğdu bebişim. Hastaneye kontrol için gitmiştik ama 4 cm açılmayla yatışımız yapıldı. 4-5 saatlik suni sancıdan sonra normal doğum yaptım. 3350 gr,50 cm doğdu hayatperim...opuyorumnanaktan Rabbim tüm hamişlerimize kolay doğumlar nasip etsin. Daha sonra görüşmek dileğiyle :lepi:

özge çok sevindim normal dogum yapmana çok istiyodunnn

saglıkcakla inşallah büyütün..

özgecim tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün...

bu arada doğum yapan bütün arkadaşları tebrik ediyorum hepsinin bebeklerine 41 kere maşallah.....
:nazar:

Merhaba kk teyzoşları. Oğluşum 11.01.2009 pazartesi saat 18.05 itibariyle aramıza katıldı. 39. haftada doğdu bebişim. Hastaneye kontrol için gitmiştik ama 4 cm açılmayla yatışımız yapıldı. 4-5 saatlik suni sancıdan sonra normal doğum yaptım. 3350 gr,50 cm doğdu hayatperim...opuyorumnanaktan Rabbim tüm hamişlerimize kolay doğumlar nasip etsin. Daha sonra görüşmek dileğiyle :lepi:

tebrikler özgecim, süper olmuş valla. zaten istiyordun normal doğumu sen de, bak nasıl da aniden denk gelmiş :)
darısı başımıza inşallah...

X