2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

selam kızlar allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi darısı bizlerin başına inşallah bu arada sevcan göksel arkadaşımızda doğum yapmış haberiniz varmı burda göremedim doğum haberini ama bizim topikte duyup geldim allah ahalı babalı büyütsün oğluşunu inşallah oda kavuştu kuzusuna darısı bizlereeeee:))))))

merhaba kizlar
13 ocak carsamba gunu sabah 9:55'te kizim dogdu. 3140 gr. 49 cm.
normal dogum yaptim, hic dikisim yok ve normal dogurmaktan cok memnunum.
gecmise bakamadim, tum dogum yapanlara ve bekleyenlere Allah kolaylik versin.

merhaba kizlar
13 ocak carsamba gunu sabah 9:55'te kizim dogdu. 3140 gr. 49 cm.
normal dogum yaptim, hic dikisim yok ve normal dogurmaktan cok memnunum.
gecmise bakamadim, tum dogum yapanlara ve bekleyenlere Allah kolaylik versin.
tebrik ederim
allah analı babalı büyütsün
çok güzel bir doğum olmuş çok şanslısın
darısı başımıza inşallah

annişler hepinizi tek tek tebrık edıyorum allah analı babalı buyutsun gozunuz ayydın bız kalanlarada dua edın sagsaglım alalım kuzucuklarımızı bızde kucaklarımıza

merhabalar ben de 13 ocak 01:00 de normal doğum yaptım.Oğlum nihayet aramıza geldi.3500 kilo,51 cm.
beklenen doğum tarihi:7 ocak
doğduğu tarih:13 ocak
bebişimizin adı Necmeddin Mus'ab
Herkese iyi geceler

merhabalar ben de 13 ocak 01:00 de normal doğum yaptım.Oğlum nihayet aramıza geldi.3500 kilo,51 cm.
beklenen doğum tarihi:7 ocak
doğduğu tarih:13 ocak
bebişimizin adı Necmeddin Mus'ab
Herkese iyi geceler

gözün aydın olsun;
rabbim yavrunuzla birlikte nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar geçirmenizi nasip etsin.
.

a.s.:nazar::nazar:a.s.​

kızlar liste için bilgilerim eklerseniz sevinirim
doğum haftası galiba 38+0
beklenen doğum tarihi asıl 16 ocak sezeryan için planlanan tarih 8 ocak bebeğin geldiği tarih 4 ocak
cinsiyet erkek
boy kilo 2510 gr 49 cm
ismi batuhan
doğum şekli genel sezeryan:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

kızlar, poseidon doğum yapmış..
dün sabah, 17.01.2010'da, saat 7:40 gibi epidural sezaryenle dünyaya getirmiş meleğini..
ayrıntıları, kendisi gelince anlatacakmış...

özge06,reçell, dilşahım, kedi34, seyehat, poseidon.. kızlar hepinizin melekleri hayırlı ve uğurlu olsun inşallah.
sağlıkla, analı-babalı büyütün yavruşlarınızı..

darısı başımıza

Merhaba kızlar,
Ben de doğurdum geldim :)))
3350 gr 50cm bir kız bebeğim oldu :nazar:
beklenen doğum tarihi 29 Ocaktı ama 15inde geldi kuzum
epidural sezaryen, 38+0 :nazar:

Masallah ya dogumlar artti.
özge06,reçell, dilşahım, kedi34, seyehat, poseidon, deppo Allah anali babali büyütsün bahtlari tahtlari güzel olsun.

ben niye listede yokumya tekrar yazayım barı
11,01,2010 sezeryan doğum
kızımın ismi beril
39+3 te doğdu
3900 gr. 54 cm. boy

AMİNNNN
sanırım seninle hemen hemen aynı gün doğum yapacağız
a.s.

aaa evet aramız cok yakın cinsiyeti ne bebegının en son bana 27 oocak dedı doktorum ama erken dogma ıhtımalımızde vardı beklıyoruz sanırım tam zaamanında gelecek sende normal dogummu beklıyorsun

aaa evet aramız cok yakın cinsiyeti ne bebegının en son bana 27 oocak dedı doktorum ama erken dogma ıhtımalımızde vardı beklıyoruz sanırım tam zaamanında gelecek sende normal dogummu beklıyorsun

hayır canım benim sezeryan olacak 26sında tabii hanımiçi beklerse yoklamaya başladı yavaş yavaş. belki aynı gün olur a.s

rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. cinsiyeti ne olacak?

hayır canım benim sezeryan olacak 26sında tabii hanımiçi beklerse yoklamaya başladı yavaş yavaş. belki aynı gün olur a.s

rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. cinsiyeti ne olacak?

hmm ne güzel ohh zamanıda bellı senın benımkı bellı olmadıgı ıcın nezaman gelecegını merakla beklıyorum normal dogum beklenıyor amin inşallahh bekleyen herkes sag saglım alsın bebıslerını kucagına benım kızım olacak senın bebşin cinsiyet ne??

hmm ne güzel ohh zamanıda bellı senın benımkı bellı olmadıgı ıcın nezaman gelecegını merakla beklıyorum normal dogum beklenıyor amin inşallahh bekleyen herkes sag saglım alsın bebıslerını kucagına benım kızım olacak senın bebşin cinsiyet ne??

keşke benimde normal olsaydı ama malesef.
benim bebişimde kız.
inşallah hayırlısıyla fazla sıkıntı çekmeden son anda bir değişiklik olmadan alırsın yavrunu kucağına (benim ilkinde doğumda belli olmuştu sezeyan)

Merhaba kızlar,
Ben de doğurdum geldim :)))
3350 gr 50cm bir kız bebeğim oldu :nazar:
beklenen doğum tarihi 29 Ocaktı ama 15inde geldi kuzum
epidural sezaryen, 38+0 :nazar:

ben niye listede yokumya tekrar yazayım barı
11,01,2010 sezeryan doğum
kızımın ismi beril
39+3 te doğdu
3900 gr. 54 cm. boy

ohh maşallah maşallah ay benimde az kaldı çok heyecanlıyım

14 ocak genel anestezi sezaryen ile doğumumu yaptım...Burda yazmamışım.berra nur' umuz 3500 gr doğdu.beklenen doğum tarihimiz 18 ocak tı...:emir_bebek:

X