2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızkardeşim geldi ama yeğenim çok yaramaz yemekleri ben yaptım oyüzden inanın gelen giden ağırlamak daha zor bebek bakmakta bir şey yok
aynen canım lohusayken sinirlerin bozulmazsa bir daha bozulmaz en çok gelen giden yıpratıyor insanı yardımcı olmak için kızkardeşim geldi allahtan oniki gün kalıp gitti kaynana gibi herşeye karıştı yemek falanda yapmadı
Senin kızkardeşin beni kanser etti canım zaten 40 yılda bir yaa o kadar gel insan bi yemek yapar gelenlere hizmet eder bari :umursamaz:
yokmu sancın mancın hala diyenlere uyuz oluyorum yok işte olsa doğururdum herhalde sanki benim elimde off ya
Bana artık her salise soruyorlar...düşün halimi

Gözün aydın.Hayırlı evlat eylesin rabbim bebişini.Bu topiği okuyunca insan bir garip oluyor.Maşallah artık tek tek doğuruyorsunuz.Darısı hayırlısıyla eylül analarının başınaolumunekankayizsmile
Amin canım dur kıııs ağustos bitsin sıra sizede gelir merak etme yerimseniben sırada ferayeb,ben ve soho var daha soora defne25,berrakada,,,,,,,,,,,,,,, diye gidiyo zaten biz dourduk mu ekim anneleri bile dourur kaydirigubbakcemile3

selammmmmmmmmmmmm ben geldimmmmmm
var mı yeni bebişler ?
hoşgeldin canım bizim takım yine douramadık yeni bebiş aa var derin55 dourmuş geçen.
Soho özleme de dr bu hafta bekleyelim istersen felan demiş daha kanala girmemiş bebiş am haftayada olursa artık riske atamayız demiş bende yrn gidicem konuşcam dr la bu hafta da bekelyelim gelmezse haftaya versin suniii

Senin kızkardeşin beni kanser etti canım zaten 40 yılda bir yaa o kadar gel insan bi yemek yapar gelenlere hizmet eder bari :umursamaz:

Bana artık her salise soruyorlar...düşün halimi

Amin canım dur kıııs ağustos bitsin sıra sizede gelir merak etme yerimseniben sırada ferayeb,ben ve soho var daha soora defne25,berrakada,,,,,,,,,,,,,,, diye gidiyo zaten biz dourduk mu ekim anneleri bile dourur kaydirigubbakcemile3

saolasın toksicim canım senin normal doğum olmazsa anestezili sezeyan öneririm canım çok kolay oldu benim hiç ağrı duymuyosun canım

saolasın toksicim canım senin normal doğum olmazsa anestezili sezeyan öneririm canım çok kolay oldu benim hiç ağrı duymuyosun canım
Sezeryan olursa saten tamamen uyuştursunlar ben dayanamam epiduralle felan bayılıveririm..
Kıs tickerini deiştirsene artıkın bebişkon kaçgünlük oldu görürüz

Sezeryan olursa saten tamamen uyuştursunlar ben dayanamam epiduralle felan bayılıveririm..
Kıs tickerini deiştirsene artıkın bebişkon kaçgünlük oldu görürüz

ben anlamıyorumki canım deyiştirmekten temmuzun 23 de doğdu

hayırlısıyla alsak kucaklarımıza artık yaa

zaman geçmio ve tek konu doğum doğum doğummmmm

bak şeymanında daha kanala girmemişti ama sabaha doğum yaptı inş hepimiz bir anda doğuruveririz :KK70:

hayırlısıyla alsak kucaklarımıza artık yaa

zaman geçmio ve tek konu doğum doğum doğummmmm

bak şeymanında daha kanala girmemişti ama sabaha doğum yaptı inş hepimiz bir anda doğuruveririz :KK70:

walla ayni gun dogururmusuz cumleten kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Geldim kızlarrrrrr. Funda'yı ziyarete gitmiştim. Bebişi çoooook güzel maşallah.:nazar: . 3200 kg. doğmuş. Boyunu unuttum. kaydirigubbakcemile3 Sabah 10:30 da sancısı varmış hafiften , kendimi iyi hissetmiyorum deyip hastaneye gitmiş. Doktor kontrol etmiş. Doğum başlamış.Hafiften suni sancı da vermişler.Epiduralsiz doğurmuş. opuyorumnanaktan

Ay bi de ne oldu, gittik annemlerle doğum yapanların katına, sonra bi odada ebe hemşire seslendi bana, biraz bekleticem sizi, haberim var geliyorum dedi. Ben de odasını sorucaktım Funda'nın, bekledik, geldi kız.Dedi ki sizi şöyle alalım, ama henüz odanız hazır değil. kaydirigubbakcemile3 Kıza dedim ben doğurmıycam ki . kaydirigubbakcemile3 Kız da dedi aaaa ben Hakkı Bey'in hastası sandım sizi karnınızı görünce. Suni sancıyla birini doğurtucakmışta bugün. kaydirigubbakcemile3 Yok dedim ben o değilim. Sonra Funda'nın odasını sordum, gösterdi.kaydirigubbakcemile3 Ay çok komikti ya.Tamam desem doğurtucaklardı beni .kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X