2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy okuya okuya geldim ama yoruldum...kaydirigubbakcemile
kociş aşağıya ben buraya dedim annelere bakıcam..
ondan gelmiyo şimdi yoksa bilir canımın sıkılacağınıaklinialirimsmile
gidip duşa gireyim yarın sabah erkenden çıkıcaz evden.:eek:
kocişin arkadaşının oğlunun ilk doğum günü hediye
bakıcaz sonra da karşıya gidicez doğ.günü kutlamaya
kafede olucakmış.eee kocagöbekiz ama güzel de oluruz demi
ama kızlar şöööyle süsleniym bakiim azıcık kendime:CüvCüv::CüvCüv: nasılsa
bu tosunun gelmeye hiç niyeti yok o keyfine bakıyorsa ben de bakayımmm:emir_bebek:
görüşürüüüüüüz byyyyy sempatiksalakcinni

selammmmmm

Mutfak perdelerimi de yıkadım ütüleim kociş gelsin asacak şükür bitti bütün işlerim
Ütülerim bitti kaan camımıda bugün sildim
Halılarım temiz kuru ve onlarda serilmek için doğumu beklio
Bugn neler oldu burada hiç bilmiorum ama tekila yvzyvz ve hallisna bebişleriyle evlerinde çok şükür
Başka ne oldu bilmiorum ama herkes iyidir umarım.

Tüm işimi tek başıma halletmenin mutluluğu var içimde
Kimse yok yanımda ama bitirdim herşeyimi tek başıma :)

Umarım uras efendi çok gecikmez de bu arada evim yine pislenmez :)

demetçim çok sinirlenmişsin cnm benim üzme kendini
odun bu kocalar hamilelikte iyice odun oldular boşver en iyisi
azıcık trip at ama anlasın...

bu arada ebruyu merak edeceğim yarın umarım girebilirim.
hayırlı sağlıklı doğumlar ona inşallah sorunsuz sıkıntısız hepsii
geçiverir bir an önce...

selammmmmm

Mutfak perdelerimi de yıkadım ütüleim kociş gelsin asacak şükür bitti bütün işlerim
Bugn neler oldu burada hiç bilmiorum ama tekila yvzyvz ve hallisna bebişleriyle evlerinde çok şükür

allah yardmcın olsun cnm benim de hiç yardım edenim yok maalesef annem geldi
1 kere büyük temizlik yaptı fayans-duvar falan sildi kızkardeşimde camlarımı ama
1 ay oldu tabiii doğ.yaklaşıyor bana da hiiiç yardım eden bi ihtiyacın varmı diyen yok
maalesef bu
konularda.ama çok şükür fazla ağırlaşmadım her işimi yapabilirim cam silmek hariç
belki onu da yapabilirim ama hiç zorlayamam kendimi kimse bana mana bulamaz
bu halimle o yüzden keşke sen de en azından camlarını bıraksaydın çok tehlikeli
ve yorucu cnm...
ama dediğin gibi tek başına halledince insan zafer kazanmış gibi hissediyor kendini..:enbuyukkk:

lohusa şerbetini düşünüorum 2 gündür ama ramazanda insanlar oruçlu gündüz ve içilmez
Akşam iftar sonrası insanlar mayışacak kim gelir ki die düşünüorum
Şeker almadım yani tereddütteyim
Siz ne düşünüosnz bu konuda?

Mevlüt şekerleim zaten yapılmadı daha mevlüte yakın yaptırcaz gerçi mevlütte ramazan bayram derken bayram sonrasına sarkacak şekerin acelesi yok yani

Hastaneye eve gelenlere yine ramazan nedeni ile nasıl olck bilmiorum ama tatlı alıp ikram ederiz die düşündük ehh onunda süsü püsü olmayacak haliyle

Başka eksik kalmadı şükür

Mevlüt takımınıda almıştık ama inş küçülmez o da bu arada :))

selammmmmm

benim de temizligim bitti cok sukur

ama benimkini kadin yapti :eek:

ben hayatımda cam silmedim evimiz yuksek zaten cok korkarim ben yuksekten :dance:

perdeler koltuklar camlar mis gibi oldu cok sukur,umarim hemen kirlenmez :teytey:

hadi artik sira bebklerimiz de hihoyyyt

defnecim cam çok ama hepsi küçük olduğu için zorlamadı
Zaten kolum yettiği kadar sildim üst köşeleri silemedim ama halim durumum belli kimse laf edemez elbette
Ben fayans duvar dolap kapı derken bitirdm şükür hamileliğm boyunca hiç gelenm olmadı ama dediğin gibi zafer kazanmş gibi oluo insn:)

canlarım geçmişi okuyamadım ki mutlaka okuyacağım..fırsat bulunca inş..
listeleri güncelledim.. ne olur artık bilgileri özelime yollayın ki görebileyim...
hastaneden bugün çıktık ağrılarım var biraz ama daha iyiyim..
sonrasında uzuuuuuunnn uzuuuuunn anlatacağım detayları şimdilik bu kadar haberlerim.. annemdeyim şuan 1 hafta kadar burada kalacağım..
hepinize teşekkür ediyorum dualarınızı esirgemediniz yanımdaydınız... msjların hepsini geçte olsa okudum.. arayanların haberlerini aldım.. konuşabildiklerimle konuştum.. hepinizi çoooookkkk ama çokkkkkk seviyorum..
ve sadece şimdilik söyleyebileceğim okunanlar anlatılanların hepsi hikayeymiş.. ANNE OLMAK BEBEĞİNİZİ KUCAĞINIZA ALMAK TARİFSİZ MÜTHİŞ MUCİZE.. ALLAH herkese yaşatsın inş...
hepinize iyi akşamlar..
Amin canım tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün maaşallah hayırlı evlat olsun inşallah sıra bize geldi :)
ay pelin yazmadan edemeyeceğim kız annen de bir hoş yani nasıl zamanı gelmeden
bebeğini alacaklar kız 40 bitiyoooo annen bilmiyo mu kaç hafta olduğunuakannehirakannehirakannehirakannehir
Eski usule göre hesaplıyolar yaa ondan.
Ayy kanser ettiler beni 41 i beklemesem suni sancıdada açılma olmasa sezeryan olsa annem başlıcak vır vır eşim laf sölicek kırılcak gelmek istemicek küçücük şeye alınıp hemen ağlıyo zaten.41 i beklesem bu sefer eşim,kayınvalidem dahil başlıcaklar saçmalama felan demeye arada kaldım yaa doumu bile sıkıntı yaptılar bana yaa bu kadar sıcak olmasa zaten kesin beklicem ama çok sıcak 10 una kadar geldi yoksa ver suniyi.
Zaten bebiş gelince annem dicek o öyle olmaz kayınvalidem dicek bunu böyle yapardık görümcem dicek siz geride kaldınız "yok kızz öyle yapılmaz" ben dicem benim bebeğim kendi usulümde ben böyle istiyorum yani anlıcaınız her yön b..lu dere.Sonunda herkesi kovup rahatlıcass kanser oldum yaa :1shok:
selammmmmm

Ohh mis gibi boşver kendi işini kendin halledicen zaten kimseye ağızburun bükmeden.
Bizim evler tekrar battı walla :KK1: boşşver battı balık yan gider....

bide doğuma 1 hafta kla gelir yanında kalırız diolar sancm olurmş faan die amaa asla istemiorm çünkü daha çok pank olurum ben çünkü onlarda panik:)

lohusa şerbetini düşünüorum 2 gündür ama ramazanda insanlar oruçlu gündüz ve içilmez
Akşam iftar sonrası insanlar mayışacak kim gelir ki die düşünüorum
Şeker almadım yani tereddütteyim
Siz ne düşünüosnz bu konuda?

Mevlüt şekerleim zaten yapılmadı daha mevlüte yakın yaptırcaz gerçi mevlütte ramazan bayram derken bayram sonrasına sarkacak şekerin acelesi yok yani

Hastaneye eve gelenlere yine ramazan nedeni ile nasıl olck bilmiorum ama tatlı alıp ikram ederiz die düşündük ehh onunda süsü püsü olmayacak haliyle

Başka eksik kalmadı şükür

Mevlüt takımınıda almıştık ama inş küçülmez o da bu arada :))
Lohusa şerbeti kolay iş canım hem ist. oturuyosunuz bebiş ne zaman gelirse biri alır hemen yapılı verilir koyarsın buzdolabına iftardan sonra gelen olursa konukomşu verirsin.
Tatıyıda çikolata gibi bişi alırsınız oruçlu olmayanlar yer oruçlu olanlarda buzdolabına koysun iftardan sonra yesinler kaydirigubbakcemile3
Mevlüt takımı derken??

bide doğuma 1 hafta kla gelir yanında kalırız diolar sancm olurmş faan die amaa asla istemiorm çünkü daha çok pank olurum ben çünkü onlarda panik:)
Kim gelcekmiş boşver canım yaa telle aradıında hemen ulaşabilde yeter yoksa afedersin wc ye kalkıyorsun gitmeye hemen "ne ne oldu biranda kalktın sancın mı var" die adamı çileden çıkarıyolar.

Kuzuslar ben geldım, duru'm bugun çok agladı ya,daha yenı uyudu. 3 gece oldu ben uyumayalı, meger ne dayanıklıymısım. Sız nasılsınız?

demetçim çok sinirlenmişsin cnm benim üzme kendini
odun bu kocalar hamilelikte iyice odun oldular boşver en iyisi
azıcık trip at ama anlasın...

saol cnm benim bu saat oldu hala gelmedi bak ya çıldırcam o kadar doldum gebertmezsem iyidir vallasositosositoÇok üzgünüm çoook

doğru sölüosn valla toxi
Zaten asla istemiorm doğum öncesi kimseyi
Sonrasında da çok uun kalmalarını istemiorum düzenm şaşacak onlar başka ben başka dicem puff bakalm nolck

Mevlüt tk bebek için olan

Kuzuslar ben geldım, duru'm bugun çok agladı ya,daha yenı uyudu. 3 gece oldu ben uyumayalı, meger ne dayanıklıymısım. Sız nasılsınız?
Anne olmak zor diyolar bakalım ben hala bön bön bakıyorum walla uykusuzluk beni mahveder ama dayancaz mecbur.Kuzuya bak sen ağlarmışta yerim ben onu yaa :nazar:
doğru sölüosn valla toxi
Zaten asla istemiorm doğum öncesi kimseyi
Sonrasında da çok uun kalmalarını istemiorum düzenm şaşacak onlar başka ben başka dicem puff bakalm nolck

Mevlüt tk bebek için olan
Olur kız our ben gene büyük gelicek die düşünüyorum olmadı bayramda giydirirsin bayrama kadar sığar içine heralde.
Ben ramazan,kurban bayramında ve mevlütte giydiricem ne de olsa bida giyemicekler...

X