2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:sinifsinif:

bugün doğmazsa bu çocuk bir daha 40.haftaya kadar doğmaz arkadaşlar acayip gerginim ya sakinleşemiyorum bir türlü offffff

güle güle cnm afiyet bal şeker olsun. valla hiç aç değilim bende yemicem birşey bu aşam yiyeceğimi yedim zaten şiştim bile.mafoldumben
Öff patlıcan közlemiş saolsun kadın yapmış ama ben yiyemiyorum ki hiç sevmem düne kadar hiç patlıcan yemezdim napiim üstünden atıştırdım bişiler zaten bütün gün bişi yememiştim canımda istemiyor hiç bişi...
canım takma boşver. onlar da gergin.
ancak şunu sölmeden geçemeyeceğim. asıl bebek doğduktan sonra kapris yapıyorlar ve hatta çok çok çok kıskanıyorlar. haberiniz olsun. hazırlıklı olun.
Off yandık o zman sen doum yaptın mı canım bi kaç ark. var ticker larını deiştirmediklerinden ben hala daha dourcakalr sanıyorum :kedi:

Kızlar bu arada aklıma geldi didoba nın nişanı gelmişti ne oldu doum yaptı mı??

bende doğurmadım daha yarın kontrolüm var. suyu azalmış ve boynuna kordon dolanmış. belki yarın bile alınabilir. en geç 13 ünde alınacak :) umarım 13 üne kadar bekler. ayın 10 unda oğlumun doğum günü var. onu atlatalım istiyorum. hayırlısı bakalım.

bende doğurmadım daha yarın kontrolüm var. suyu azalmış ve boynuna kordon dolanmış. belki yarın bile alınabilir. en geç 13 ünde alınacak :) umarım 13 üne kadar bekler. ayın 10 unda oğlumun doğum günü var. onu atlatalım istiyorum. hayırlısı bakalım.

Hayırlısı neyse o olsun canımmm. Ben de hemen gelsin istiyorum. kaydirigubbakcemile3 sezeryan mı olucaksın sen?

canlarım geçmişi okuyamadım ki mutlaka okuyacağım..fırsat bulunca inş..
listeleri güncelledim.. ne olur artık bilgileri özelime yollayın ki görebileyim...
hastaneden bugün çıktık ağrılarım var biraz ama daha iyiyim..
sonrasında uzuuuuuunnn uzuuuuunn anlatacağım detayları şimdilik bu kadar haberlerim.. annemdeyim şuan 1 hafta kadar burada kalacağım..
hepinize teşekkür ediyorum dualarınızı esirgemediniz yanımdaydınız... msjların hepsini geçte olsa okudum.. arayanların haberlerini aldım.. konuşabildiklerimle konuştum.. hepinizi çoooookkkk ama çokkkkkk seviyorum..
ve sadece şimdilik söyleyebileceğim okunanlar anlatılanların hepsi hikayeymiş.. ANNE OLMAK BEBEĞİNİZİ KUCAĞINIZA ALMAK TARİFSİZ MÜTHİŞ MUCİZE.. ALLAH herkese yaşatsın inş...
hepinize iyi akşamlar..

listeleri güncelledim.. ne olur artık bilgileri özelime yollayın ki görebileyim...
sonrasında uzuuuuuunnn uzuuuuunn anlatacağım detayları şimdilik bu kadar haberlerim.. annemdeyim şuan 1 hafta kadar burada kalacağım..
hepinize teşekkür ediyorum dualarınızı esirgemediniz yanımdaydınız... msjların hepsini geçte olsa okudum.. arayanların haberlerini aldım.. konuşabildiklerimle konuştum.. hepinizi çoooookkkk ama çokkkkkk seviyorum..
ve sadece şimdilik söyleyebileceğim okunanlar anlatılanların hepsi hikayeymiş.. ANNE OLMAK BEBEĞİNİZİ KUCAĞINIZA ALMAK TARİFSİZ MÜTHİŞ MUCİZE.. ALLAH herkese yaşatsın inş...
hepinize iyi akşamlar..

maşallah canım :nazar:

Allah bizlere de yaşatsın bu güzel duyguyu opuyorumnanaktan

hepinize iyi akşamlar..

Hayırlı olsun bebişin tekrardan canımmm.opuyorumnanaktan Bir ömür mutlu olun inşallahhh. Darısı tüm doğuramayanların başınaaa. Öpüyoruz seni ve kızınııı.:ecrin_bebek:

Boşver canım yaa seni düşündüünden demiştir ama işte şunu dile getirirken daha düzgün bi dille söleseler keşke.Ne kadar bunaldıımızın farkında deiller onlara göre ohh mis gibi evde dana gibi yatıyoruz napalım erkekler işte.
Benimde akşam canım çok sıkkındı ablam gelecek bu aksam misafir olarak ark. getiricekmiş hiiiiç sormuyoda çok sinirlendim bişide diyemedim gece uyurken uyandım zaten zor uyumuştum.Mideme vurdu çok kötüydüm neyseki gelmiyomuş ark..Sanki ben burda tek yaşıyorum beki dedim douruurum bu sinirle ama yok kaydirigubbakcemile3 annemde saabh ağlıyor telde bebein zamanı gelmeden alacakalr seni sezeryana özel hast. hep böle yapıyolar kızım felan die bazen çok düşüncesis oluyolar.
Beni daha çok strese sokuyolar farkında deiller...

ay pelin yazmadan edemeyeceğim kız annen de bir hoş yani nasıl zamanı gelmeden
bebeğini alacaklar kız 40 bitiyoooo annen bilmiyo mu kaç hafta olduğunuakannehirakannehirakannehirakannehir

hepinize iyi akşamlar..

Hallisnacığm tebrik ederim seni öncelikle çok uzun sürdü bikere doğumun ama
ANNE OLMAK BEBEĞİNİZİ KUCAĞINIZA ALMAK TARİFSİZ MÜTHİŞ MUCİZE.. diyorsun
ya işte bu yeter.canım allah analı babalı buyutsun ipekinizi...hayırlı evlat olsun inşallah.
detayları anlatmak için acele etme cnm biz bekleriz doğursakta okuruzzemuszemus
ağrın sızın varsa bi an önce iyileş inşallah...:Saruboceq:

X