2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

güzel haberlerle gelirsin inşallah:Saruboceq:

kaçıncı haftadasın,ticker olmayınca merak ettim sempatiksalakcinni

saol canım amin inş. kızım biraz zayıf inş. kilo almıştır.
tickerım var tatlım 37. haftam bitti 38 e girdim. aslında erken ama bnm kızm 2 hafta önce doğacaktı nerdeyse zor tuttuk o yüzden bakalım gelecek mi dedim.çok aşağıdaydı en son.

saol canım amin inş. kızım biraz zayıf inş. kilo almıştır.
tickerım var tatlım 37. haftam bitti 38 e girdim. aslında erken ama bnm kızm 2 hafta önce doğacaktı nerdeyse zor tuttuk o yüzden bakalım gelecek mi dedim.çok aşağıdaydı en son.

enteresan az evvel göremedim sankiii

gerci sıcaklardan beynim de sulanmış olabilir :dance:

kaç kg idi en son bebeisin?

enteresan az evvel göremedim sankiii

gerci sıcaklardan beynim de sulanmış olabilir :dance:

kaç kg idi en son bebeisin?

kaydirigubbakcemile3 hepimiz aynıyız canım sıcaklar kafamı bıraktı?

2450 gr canım ama boyu uzun olduğu için usg böyle veriyor daha zayıftır dedi doktor teyzesi.

selam ksılar nasılsınız? çok cnm sıkkın yaa annemdeydim eşim görümcemi almaya gidecekmiş araba ile bende geleyim ne zamandır hastane ev arasında kaldım sıkıldım dedim. yollar köstebekmiş başına iş mi alacakmış beni bilmem de sus dedim sana kes dedim sana ay sinir etti beni 2-3 gündür bu adam neden böyle davranıyor bana yaa...

ağladın annemde sonra herhalde annem aradı ki geldi giderken hadi gel diye gelmicem dedim hadi dedigelmicem gitsen dedim gitmedim. anneme de dedim anne ben eve gideyim nete felan girerim kafam dağılır çok cnm sıkıldı. o da diyor senidüşündüğünden düşünüyor ama ben bunaldım farkında değil dedim en sonunda gietirdi beni eve kadar zor yürüdüm ama olsun.

bir insan düşünür azzcık ya bir yere götüreyim altında araba var yürütme bir dondurma yemeye götür dışarda yemeye götür yattığım yerde midoğurcam ya. ben insan değilmiyim ya hep evde hep evde olur mu yaa. kaç haftadır ilk defa bugün anneme gittim ama orası da ev yani. bu kadar evde durmaya alışık biri değilim ben yaa. hadi sabret hadi sabret ama sabrımın da sınırı var ya dayanamıyorum artık. gelince kıyameti kopartacağım valla. böyle olduğu zaman pişman oluyorumçocuk yaptığıma ya allahım sen aklıma mukayet ol yaaa...

selam ksılar nasılsınız? çok cnm sıkkın yaa annemdeydim eşim görümcemi almaya gidecekmiş araba ile bende geleyim ne zamandır hastane ev arasında kaldım sıkıldım dedim. yollar köstebekmiş başına iş mi alacakmış beni bilmem de sus dedim sana kes dedim sana ay sinir etti beni 2-3 gündür bu adam neden böyle davranıyor bana yaa...

ağladın annemde sonra herhalde annem aradı ki geldi giderken hadi gel diye gelmicem dedim hadi dedigelmicem gitsen dedim gitmedim. anneme de dedim anne ben eve gideyim nete felan girerim kafam dağılır çok cnm sıkıldı. o da diyor senidüşündüğünden düşünüyor ama ben bunaldım farkında değil dedim en sonunda gietirdi beni eve kadar zor yürüdüm ama olsun.
Boşver canım yaa seni düşündüünden demiştir ama işte şunu dile getirirken daha düzgün bi dille söleseler keşke.Ne kadar bunaldıımızın farkında deiller onlara göre ohh mis gibi evde dana gibi yatıyoruz napalım erkekler işte.
Benimde akşam canım çok sıkkındı ablam gelecek bu aksam misafir olarak ark. getiricekmiş hiiiiç sormuyoda çok sinirlendim bişide diyemedim gece uyurken uyandım zaten zor uyumuştum.Mideme vurdu çok kötüydüm neyseki gelmiyomuş ark..Sanki ben burda tek yaşıyorum beki dedim douruurum bu sinirle ama yok kaydirigubbakcemile3 annemde saabh ağlıyor telde bebein zamanı gelmeden alacakalr seni sezeryana özel hast. hep böle yapıyolar kızım felan die bazen çok düşüncesis oluyolar.
Beni daha çok strese sokuyolar farkında deiller...

Neyse ben aşaa yemee iniyorum yine ter sucuk içinde kaldım gelirim birazdan...

Boşver canım yaa seni düşündüünden demiştir ama işte şunu dile getirirken daha düzgün bi dille söleseler keşke.Ne kadar bunaldıımızın farkında deiller onlara göre ohh mis gibi evde dana gibi yatıyoruz napalım erkekler işte.
Benimde akşam canım çok sıkkındı ablam gelecek bu aksam misafir olarak ark. getiricekmiş hiiiiç sormuyoda çok sinirlendim bişide diyemedim gece uyurken uyandım zaten zor uyumuştum.Mideme vurdu çok kötüydüm neyseki gelmiyomuş ark..Sanki ben burda tek yaşıyorum beki dedim douruurum bu sinirle ama yok kaydirigubbakcemile3 annemde saabh ağlıyor telde bebein zamanı gelmeden alacakalr seni sezeryana özel hast. hep böle yapıyolar kızım felan die bazen çok düşüncesis oluyolar.
Beni daha çok strese sokuyolar farkında deiller...

evet cnm ya düşüncesizler. yani vaktimiz daralmış zaten strese girmişiz yeteri kadar ne var biraz bziim açımızdan baksalar. aman evde dur aman oktor dinlen dedi ya eskiler iş yaparken doğum yaparmış ya bu kadar da olmaz. gezsem ne olacak yani doğurcam mı yolda hemen..

offf offf allahım sabır versin diyorum ne diim dayanamıyorum ama artık. hiç ses etmedim sustum sustum hadi sinirlendim ses etmedim onu sıkmayayım sıkılmasın bunalmasın ben daha güçlüyüm o anlamaz dedim ama iyi niyet bu kadar suistimal edilmez ya..karşında insan var yani hayvan değil. :sinifsinif:

canım takma boşver. onlar da gergin.
ancak şunu sölmeden geçemeyeceğim. asıl bebek doğduktan sonra kapris yapıyorlar ve hatta çok çok çok kıskanıyorlar. haberiniz olsun. hazırlıklı olun.

X