2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

saol cnm benim bu saat oldu hala gelmedi bak ya çıldırcam o kadar doldum gebertmezsem iyidir vallasositosositoÇok üzgünüm çoook

Cnmmmmmm sakin ol az kaldı sabret
Anlıorm seni ama işte bu kocişler bazen böyle yapıo anlamıolar işte
Biim gibi düşünemiolar
Bebişini strese sokma şimdi
Kocişin gelincede sakince konuş bak bebiş duyuyo artık bizi korkar sonra dimi ama :KK66:

Kızlar bılıyosunuz ben dun sabah normal dogum yaptım hemde sadece 10dk surdu. Normal düşünenlere tavsıyem, dogumhanede sızı yonlendıren doktoru harfıyen dınleyın. Bagırmak ıstıceksınız sancıdan.ama sakın olmaya calısın. Ben oyle yaptım, 2.ıkınmaya kuzum dunyaya geldı. Sonrasında, ınanılmaz bı bı rahatlık... Ohh kuş gıbı ve bal gıbı bı "ıngaaa" sesı.of super bısı ya...

ii geceler kızlar bir günü daha ağrılarla sancılarla atlattık bebişlere bir an önce sağlıklı bi şekilde kavuşuruz inşllh

Kızlar valla,en çokta uykusuz kalacak olmak benı korkuturdu. Ama onca saat uykusuzum ve hala ayaktayım.. Anne olmak ınanılmaz guzel ya.. Her sanıye melegınız, parcanız yanınızda. Allah herkese saglıkla kavusmayı nasıp etsın ınsallah

Kızlar bılıyosunuz ben dun sabah normal dogum yaptım hemde sadece 10dk surdu. Normal düşünenlere tavsıyem, dogumhanede sızı yonlendıren doktoru harfıyen dınleyın. Bagırmak ıstıceksınız sancıdan.ama sakın olmaya calısın. Ben oyle yaptım, 2.ıkınmaya kuzum dunyaya geldı. Sonrasında, ınanılmaz bı bı rahatlık... Ohh kuş gıbı ve bal gıbı bı "ıngaaa" sesı.of super bısı ya...

Cnmmmm çok korkuormmm çooookkk hala içimde bir umut belki sez. Olur die ama bnm dr inatçı çıktı normal dio illede:KK43:

Heycanla bekliorm hikayeni :)

ben lausa şerbetimi aldım kıslar. dolaba koydum sadece kaynatılacak o kadar. eşim 5 kalıbını 5 tl ye almış
Lohusa şekerini diosun dimi.Ablamda almış şimdi yolda getiriyo zemuszemus
Ayy o günleri yaşıcakmıyız herkes öle diyo bende normal istiyorum yaa.Allah bizede yaşatsın aynı şeyleri :Saruboceq:

oohh oohh yeni annelerimiz de gelmiş burdalarmış :)) hallisnacım da gelmiş onu göremedim...

beni de yine uyku tutmadı eşim çoktan uyudu bile :)) biraz bakim dedim sizlere...

gurbetcimm en son dr a gittiğinde dr bebek doğum kanalına girmiş falan demiş miydi sana? ya da hiç yürüyüş falan filan yaptın mı böyle kolay doğum yapabildin... çok özeniyorum sana valla :))) Allah bize de böyle kolay doğumlar nasip etsin...

Off benim midem bulanıyo yaa karnımda ağrıyo sıcaktan mı nedir anlayamadım akannehir

pelincim haklısın ama elde değil işte yaa.. hala gelmedi telde etmedi bende aramıcam

demetcim sinir olmakta haklısın ama yapacak bişey yok ne desende ne etsende aynı tas aynı hamam... yazık kendimize ettiğimizle kalıyoruz boş yere... düşünce 0...

benimde şimdilik normal gözüküyo bakalım kısmet nasıl olucak ben en çok sancı anını düşünüyorum nebilim ya çook korkuyorum

Lohusa şekerini diosun dimi.Ablamda almış şimdi yolda getiriyo zemuszemus

Ayy o günleri yaşıcakmıyız herkes öle diyo bende normal istiyorum yaa.Allah bizede yaşatsın aynı şeyleri :Saruboceq:

Pelincim biz seninle boşa heveslenmeyelim bence baksana halimize şu zaman oldu hala yoklar ortalıkta ben kendimi yavaştan sezeryana alıştırmaya çalışıyorum ki birden üzülmeyeyim diye...

Kayınpederimin doğum günüymüş 13 ağustos o gün doğur diyor bana inş. o güne kalmam yaa istemem öle dedesi ile aynı gün olsun doğum günü sonra her yıl aynı şeyler ooyy ooyyy

toxicdaisy

sen hiç kafana takma kim neye darılır neye kırılır. sen sadece kendini ve bebeğini düşün. iki annenin aynı evde olması gerçekten zor. hele ki doğumda. sen sadece dr unun dediklerini yap. kendini üzme lütfen. bebeğinin sana ihtiyacı var. senin iyi mutlu huzurlu olman lazım. insanları kırmayayım diye kendini üzme.

hayırlııyla doğuralım inş yaa

Hatta aaa ne kolaymışşş aaa doğdu muu aaa bitti mi felan diyelim :))

Bu arada szin selülitler ne alemde kızlar bende hiç yoktu ama şimdi diz kapaklarıma kadar var valla
Dr düzelir geçer dedi ama ne kadar sürer kimbilir :KK43:

Kociş geldi ben kaçar iyi sohbetler size

benimde şimdilik normal gözüküyo bakalım kısmet nasıl olucak ben en çok sancı anını düşünüyorum nebilim ya çook korkuyorum
Ayy kız ben dourma sancı mancı anını geçtim artık yeterki normal olsun ve gelsin
Pelincim biz seninle boşa heveslenmeyelim bence baksana halimize şu zaman oldu hala yoklar ortalıkta ben kendimi yavaştan sezeryana alıştırmaya çalışıyorum ki birden üzülmeyeyim diye...

Kayınpederimin doğum günüymüş 13 ağustos o gün doğur diyor bana inş. o güne kalmam yaa istemem öle dedesi ile aynı gün olsun doğum günü sonra her yıl aynı şeyler ooyy ooyyy
Iyyy sakın sakın kıscene söle 13 te felan gelmesin,her sene her sene çekilir mi her sene taşınırsın kaynananlara kutlamak için
toxicdaisy

sen hiç kafana takma kim neye darılır neye kırılır. sen sadece kendini ve bebeğini düşün. iki annenin aynı evde olması gerçekten zor. hele ki doğumda. sen sadece dr unun dediklerini yap. kendini üzme lütfen. bebeğinin sana ihtiyacı var. senin iyi mutlu huzurlu olman lazım. insanları kırmayayım diye kendini üzme.
Saol canım yaaa hep öle oluyo zaten kırmamak için.
Hep arada kalıyorum annem her geldiinde zaten..

off gece geldi benim ağrılar başladı karnım bi garip bu akşam ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum belimde ağrı yok karnım garip benim kız delirdi resmen olmaz böyle bi şey aşağıya böyle bastırılmaz ya bacaklarımı kapatamıyorum bu gece bi bacağım kanapeden aşağıda bi bacağım yukarıda düşünün o kadar açık yoksa dayanamıyorum taş gibi oldu yine

İşte kocam geldi 11 de gitti ne diyim şimdi ben ablam gelicek hem onu alırım birazda takılırım die çıktı annem şu kızı yalnız bırakma dedikçe inadına yapıyo şimdi sancım tutsa koca kafa yaa ablamı bahane ediyo ablam 11 de anca binmiştir trafikten 1 saat rotar yapmış araba 1 gibi anca gelir heralde şimdi 1 e kadar eve gelmicek.Aman gelmesin zaten vır vır onu hiiiç çekemicem zaten midem bulanıyo,karnım ağrıyo... salak salak espriler yapıp duruyo bu aralar gelmiş yanaımı seveyim diye bi sıktı bi çığlık attım canımı acıttın die suçlu ben çıktım aman sevmesin beni yaa ben kendimi çekemiyorum bile artık sinirlerim tepeme zıplıyo şöyle canımı acıtınca etlerini kesesim geliyo :eek:klava: sinir stress oldum yaa

X