2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Biz geldik kızlar mutfağımızı topladık biraz ay benim canım hiç birşey yemek istemiyorum açım ama yiyecek bişey bulamıyorum herşeyden midem bulanıyo gibi ya neden acaba...bana kalsa hiç yemem ama bebişimi düşünüyorum zorla yemeye çalışıyorum.....

aynen ben de senin durumundayım...ve bu yemek işi bende büyük sıkıntı olmaya başladı....üfffffffffff....

oğluşumun ütülerini yaptım biraz daha geldim az kaldı inş. araya babasının eşyaları girmese daha keyifli olacak ama neyse:)))

selam kızlar ben geldim.çok halsiz ve bitkinim şu an yazıp hemen
çıkıcam.yine de iyiyim çok şükür oğlumda iyiymiş.ilaçlarımı aldım başladım bugün
antibiyotik+bulantı hapı vitaminimi de alıyorum kan hapımı da...dr.um gördü
yine alttan muayene etti 4 kez oldu 3 gün içinde artık canım acımıyor valla.
Açılmam biraaz daha fazlalaşmış ama yine de çok değil dedi kezban hn.
Eğer istersen sunni sancı verip doğumunu başlatabilirim dedi tabi ben bitkin
halde artık doğurmak istiyorum diyince böyle söyledi.ama sunni sancıyı duyunca
hayırrrrr dedim.bekleyebilirim dedim.bebek anne karnında 1 gün bile fazla dursa
kardır dedi.37.haftan bitmek üzere ama hiç belli olmaz küveze de girebilir dedi.
SAnmıyorum beni vazgeçirmek için söyledi sanırım.Gece çok sancım oluyor kanamam
var falan dedim.doğurtayım diye elinden geleni yapıorsun dimi dedi.güldüm ben de.
açılman
2 parmak kadar yok bile dedi.o yüzden hastanede beklememin bi anlamı
yokmuş eve gönderdi.her an her dakika tutabilirmiş sancım.40.haftayı beklermi
dedim hayır hiç sanmıyorum p.tesi yi beklerse randevuya çağırıyorum dedi.
oğluşumun gramına baktı 3200 dedi ama sen onu 3000 gr olarak düşün dedi.
çok şükür gelişimi iyi dedi.ben beslenemiyorum fazla zayıflarmı ya da gelişimi
durur mu dedim.yemeye çalış ve bol su iç dedi.şimdilik bnden haberler bu kadar
yatıcam biraz şimdi beni merak eden herkese çok çok teşekkürler.geçmişe bakamadm
belki daha sonra byyy...
haaa bu arada rahimde yumuşama da var dedi...
valla canım aklım sendeydi. herhalde masalla beraber doğacak senin yaramaz. hayırlısı olsun canım sıkıntılarından geçer inş kısa zamanda kendini fazla yormaa. dinlenmene bak

Kızlar hemen size haber vermeye geldim..Doktorumla konuştum nasıl bir akıntı olduğunu anlatınca hımmmm evet nişan olabilir dedi..bekleyelim şayet suyun gelirse veya sancın olursa hemen beni ara dedi..yok şayet geceyi rahat geçirirsen yarın muayenehanesine gideceğim 3 te bakacağız duruma..şimdilik başka bir akıntı sızıntı sancı veya başka bir şeyim yok çok şükür..evde dinleniyorum..hemen banyo falan yaptımki acil hasteneye falan gidersem en azından saçlarım falan temiz olsun..allahtan manikür pekidür ve ağda olayını da halletmiştim..bakalım kızlar yaa henüz çok erken bebeğimin gelmesi için ama gelirse de sağlıkla gelsin kuzum inşallah..dualrınızı esirgemeyin..
inş zamnında doğar canım takma kafana yarın bakalım drun ne dicek . zaten çok erken değil aslında ama bir hafta daha dursun yeter.

canım arkadaşlarım benim
Fahriye
derin55
zeynop
gurbette
tekila58
angel burcum
beyaz16 özlemcim
laluz24z
siercim
meryemcim
özlemkg
damlacım
bluspirito hülyacım
hervood nurcancım canım benimŞeniz

hepinize çok çok teşekkürler kızlar ben de buradaki herkes için
dua ediyorum allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin...inşallah
ben birde dualarımızın birleştiğine ve bizi gerçekten koruduğuna inanıyorum.
ne kadar güzel herkes birbbiri için iyi dilekler diliyor.ve gerçekte oluyor kızlar.
düşünsenize temmuz sonuna geliyoruz ve allahın izniyle tabi 1 tane bile bebeğimiz
erken gelmedi çok şükür artık gelselerde normal sayılır..tek duam şimdi herkesin ama
herkesin kolay bir doğum geçirmesi sezeryan ya da normal doğum ikisinde de belli
zorluklar var inşallah herkes en kolay şekilde atlatır...

Son düzenleme:
selam herkese güzel anneler..defne25 çooook geçmiş olsun gerçekten zor zamanlar geçirmişsin.inşallah en kısa hayırlı zamanda kavuşursun meleğine.maşallah kilosuda çok iyi.benimde bu gün sancılarım var hafif.sabah namazında başladı aynı regl sancıları gibi.namazı zor kıldım.şimdide ara ara oluyo.kızım ne olur 2 gün daha sabr et aslan burcu olmanı istiyorumaklinialirimsmile

canım arkadaşlarım benim
Fahriye
derin55
zeynop
gurbette
tekila58
angel burcum
beyaz16 özlemcim
laluz24z
siercim
meryemcim
özlemkg
damlacım
bluspirito hülyacım

ne kadar güzel herkes birbbiri için iyi dilekler diliyor.ve gerçekte oluyor kızlar.
düşünsenize temmuz sonuna geliyoruz ve allahın izniyle tabi 1 tane bile bebeğimiz
erken gelmedi çok şükür artık gelselerde normal sayılır..tek duam şimdi herkesin ama
herkesin kolay bir doğum geçirmesi sezeryan ya da normal doğum ikisinde de belli

evet canım burdaki birlik dostluk çok önemli hepimiz duacıyız birbirimizeopuyorumnanaktan
Allah ın izniyle hepimiz zamanında hayırlısıyla alıcaz yavrularımızı kucağımızaopuyorumnanaktan

Pınarcımm(italyadan)muhtemelen o akıntı dediğin nişan canım..
çünkü benim de jöle kıvamında hatta baya katı gibi kahverengi renkte
2 gündür geliyor..benim de doğumum heran başlamak üzere hatta başlamıış
sayılıyormuş akşamki dr .da öyle dedi..ama tabiii bence 1 hafta kadar süre
var bu durumda 3 gün sonrada olabilir 2 saat sonra da.korkutmayayım seni
canım ama hazırlıklı ol doğuma heran giecekmiş gibi.dilerim yavrularımıza
sağlıkla ağrısız sızısız kavuşuruz...

selam herkese güzel anneler..defne25 çooook geçmiş olsun gerçekten zor zamanlar geçirmişsin.inşallah en kısa hayırlı zamanda kavuşursun meleğine.maşallah kilosuda çok iyi.benimde bu gün sancılarım var hafif.sabah namazında başladı aynı regl sancıları gibi.namazı zor kıldım.şimdide ara ara oluyo.kızım ne olur 2 gün daha sabr et aslan burcu olmanı istiyorumaklinialirimsmile

selamlar canım nasılsın
Allah gönlüne göre verir inşallah:ecrin_bebek:

Fahriyecim p.tesi doğuracak dimi didem...
muhtemelen ben de p.tesi ya randevum dr.a gittiğimde
doğumun başlamış diyip göndermeyecek doktorum.
çünkü geçen sefer öyle demişti 3 yada 4 cm olduğunda yatırıyormuş...
ben istemiyorum ama hayırlısı bakalım bu arada seni çaldıırayımda
numaramı kaydet canım...85 sonu okey:))

canım arkadaşlarım benim
Fahriye
derin55
zeynop
gurbette
tekila58
angel burcum
beyaz16 özlemcim
laluz24z
siercim
meryemcim
özlemkg
damlacım
bluspirito hülyacım

Ya canım ne kadar duygulandım, inaşllah hepimizin duaları gerçek olur. Böyle bir paylaşım ortamı iyi ki varmış. Yoksa nerede bulurdum ben burada bulduğum huzuru ve morali... Gerçekten herkes için en iyisini diliyorum. Bu sıralar zaten duygusallıkta zirve yaptım. Her şeye gözlerim doluyor, hamileliğimin başındaki hassas günlerime geri döndüm... Yine de huzurlu ve mutluyum a.s.

Bütün dualarım sizlerle :Saruboceq:

off sancılarım var benim yaa sürekli sürekli bıçak gibi giriyor.
aşağıya ve içime biriki dakika sürüyor dayanıyorum bakalım.
eskilerin dediği 5 günde doğurdum olayı bu olsa gerek...
kasıklarım zaten hep ağrıyor.zor mu doğum yağıcam acaba ben
açılmadı gitti kaç gündür..

Pınarcımm(italyadan)muhtemelen o akıntı dediğin nişan canım..
çünkü benim de jöle kıvamında hatta baya katı gibi kahverengi renkte
2 gündür geliyor..benim de doğumum heran başlamak üzere hatta başlamıış
sayılıyormuş akşamki dr .da öyle dedi..ama tabiii bence 1 hafta kadar süre
var bu durumda 3 gün sonrada olabilir 2 saat sonra da.korkutmayayım seni
canım ama hazırlıklı ol doğuma heran giecekmiş gibi.dilerim yavrularımıza
sağlıkla ağrısız sızısız kavuşuruz...

kız cısem catır catır doğurucan valla öylede ıstıyorsun zaten hepımız ıçın en ıyısı ne ıse o olsun..ay bende normal ıstıyorum yaaa daha bısey bellı değil onun stresı bıle yetıyor ınsana bılmek daha guzel valla

Fahriyecim p.tesi doğuracak dimi didem...
muhtemelen ben de p.tesi ya randevum dr.a gittiğimde
doğumun başlamış diyip göndermeyecek doktorum.
çünkü geçen sefer öyle demişti 3 yada 4 cm olduğunda yatırıyormuş...
ben istemiyorum ama hayırlısı bakalım bu arada seni çaldıırayımda
numaramı kaydet canım...85 sonu okey:))

burayı görmedim tam arıyordum gördüm tamam canım kaydettim. evet didim ptesii bence sende. aman ya ne öenmi var yavrular sağlıklı olsun gerisi boşşş. çok heyecanlanıyorumm yaa çantam hazır değill ama bu hafta herşeyi bitiricem inş.
dua çok çok önemli çisemcim bende hepinize dua ediyorum rabbim kabul eder inş.

teşekkür ederim canımm.ay ben o burç olayını hiç düşünmüyorum.
2 gün sonra dooğanlar aslan mı olacaklarmışş??iyi bakalım 2 gün sabredecek mi
benim doruk paşa...

ay bende bazen oluyor oyle bıcak gıbı sancılar cok kotu oluyorum nefesım daralıyorrr doğurcaksan bıran once acılır ınsallah dayanılcak gıbı değil acı verıyor cook

Selam kızlar..Biz geldik..

hoşgeldinizopuyorumnanaktan

selam canımm iyiyim işte bakalım böyle ufak ufak sancılar falan idare ediyoruz.sen nasılsın?amiin inşallah hepimizin gönlüne göre sağlıklı bebişlerimiz olsunn.:emir_bebek:

off benimde belim çok ağrıyor:gitme: ve sırtım :gitme:
Allah yardımcımız olsun acılarımızı ağrılarımızı dindirsin inşallah:Saruboceq:

X