2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar. Defne'cim geçmiş olsun canım.Gelişmelerden haberdar et muhakkak. Fazla nete giremiyorum ama okuyorum gün içinde yazılanları. İtalyadan sende habersiz bırakma bizi canım.Bana da ateş basıyo bugünlerde çok. Hava kapalı burda ama denize gidicem birazdan kızlar. Güneş yokken rahat rahat yüzerim.Bugün bi ağırlık var üstümde. rüyamda doğurdum yine zaten. kaydirigubbakcemile3

bende iyiyim canım napayım son 2,5 gün:)) evde durmaya can atıyorum
bebeğim için hazırlanmak istiyorum :)) bebişimde iyi inşallah iyidir yani baya hareketli maşallah:emir_bebek:
hafta sonu kuzenimin düğünü var teyzemin kızı çok heycanlıyım öle yani
güzel şeyler oluyor inşallahta böle devam eder canımopuyorumnanaktan

ayy hadi gözün aydın ben çalıştığımı düşünemiyorum bile kız senin evde netin var dimi istediğin zaman gire bilecekmisin bizi habersiz bırakma olurmu :)

bugün kızım çok nazlı zor zar hareket ediyor neden öyle oldu acaba bolca uyuyup arada haraket ediyor inşallah sorun yoktur

bütün bebekler tabikide kıymetlidir ama bende 3 defa düşük yaşadım 2 yıl boyunca çok zor zamanlar geçirdim 8 ay boyunca her gün iğne yaptım kendime morarmadık yerim kalmadı onun için bizimkide baya kıymetli bende zorlanmaktansa sezeryan olacağım mecburen hiç riske giremem

Bizim dr hamile kalınca kıymetli bebek derdi de hep ondan bende öle diyom cnm..yoksa tabiiki bütünnnnn bebekler kıymetlii :)) ay cnm sende sıkıntı yaşamışsın epey..işte bende neler neler yaşadım o yüzden cnm doğsunda nasıl olursa olsun diyorum napayım..yoksa benimde allah biliyor gönlümden geçen normal doğum her ne kadar tırssamda :)) hakkımızda hayırlısı olsun diyelim..

sier 34. haftada kaç kiloydu oğlun

2600 gr dı cnm..

Çok geçmiş olsun Herwood. Neyseki zor günleri geride bırakmışsın. Tüm her şey dilediğin gibi olsun. Bu arada helal olsun, çok iyi dayanmışsın.
:sinifsinif: Off asıl kabusum bu benim, "iğne" ! Fobi türü bir şey, kan verirken, aşı olurken,... hep mahfolurum. Allahtan spinal ya da epiduralde iğneyi belden yapıyorlar da görmüyorum...

sağolasın evet zor günler geride kaldı allahım nasip ederde birde kucağıma alırsam bende iyisi yok valla :))

Selam kızlar. Defne'cim geçmiş olsun canım.Gelişmelerden haberdar et muhakkak. Fazla nete giremiyorum ama okuyorum gün içinde yazılanları. İtalyadan sende habersiz bırakma bizi canım.Bana da ateş basıyo bugünlerde çok. Hava kapalı burda ama denize gidicem birazdan kızlar. Güneş yokken rahat rahat yüzerim.Bugün bi ağırlık var üstümde. rüyamda doğurdum yine zaten. kaydirigubbakcemile3

merhaba damlacım....

ohh gıt valla serınlersın ...

artık ruyalarımız hep bebıslerle gecen aksamda esımbenı 5 kez doğurtmusss :)))))

ay korktuğum cvp geldi benim kızımda 2650 dr biraz tedirgin gibiydi çünkü biliyor normal doğum istediğimi sınırların üstünde falan dedi sonra 3 kere ölçtü ama ekranda yanlış görmediysem 2840 yazıyordu gerçi kafadan atıcak hali yok ama 3750 den aşağı doğmaz bakalım falan dedi ama uzun süre bekledi kilosunu söylemek için normalde hemen söylerdi 10 günde 600 grm almış

bugün kızım çok nazlı zor zar hareket ediyor neden öyle oldu acaba bolca uyuyup arada haraket ediyor inşallah sorun yoktur

Benimde sanki az hareket ediyor gibi bugün..gerçi akşamları ve geceleri daha çok hareketli ama bu gece hep sağ tarafıma yatmışım..sağımıza yatınca bi sorun olmaz dimi..allahtan şimdi hıçkırmaya başladıda hissetmeye başladım oğlumu..

Ohh ohh cnm kıskandır bakalım bizi..ist da nerde denize giriyonki cnm sen.yoksa başka bi yerdemisin..bende eşim için hafta sonu havuza gideyim istiyom ama kıl tüy meselem var cıbıldak duramamki bu halde..havuza girmesem bilem öle dururum diyodum ama sıcakta benim içim gider girmezsemde.o yüzden hiç biyere gidemiyoruzz..deniz olsa bi derece girilir yani daha saplıklı ama burda o da yok maalesef..

merhaba damlacım....

ohh gıt valla serınlersın ...

artık ruyalarımız hep bebıslerle gecen aksamda esımbenı 5 kez doğurtmusss :)))))

Evet artık hep doğurucaz rüyalarımızda.kaydirigubbakcemile3 Bi yerde okumuştum zaten ,hamileliğin sonlarında hep doğum rüyası görürmüş hamileler. Eşin pek becerikliymiş, kaydirigubbakcemile3 5 kere doğurttuğuna göre artık profesyonel olmuştur. kaydirigubbakcemile3

Hadi ben çıkıyorum artık,bikinilerimi giyip denize gideyim. İyi sohbetler size.Öptük hepinizi ve bebişlerinizi. opuyorumnanaktan

bütün bebekler tabikide kıymetlidir ama bende 3 defa düşük yaşadım 2 yıl boyunca çok zor zamanlar geçirdim 8 ay boyunca her gün iğne yaptım kendime morarmadık yerim kalmadı onun için bizimkide baya kıymetli bende zorlanmaktansa sezeryan olacağım mecburen hiç riske giremem

cnm ne iğnesi yaptın.bende kullandım daha yeni bıraktım iğnelerimi.fragmin di benimki.bende 2 kere düşük yapmıştım.

ay korktuğum cvp geldi benim kızımda 2650 dr biraz tedirgin gibiydi çünkü biliyor normal doğum istediğimi sınırların üstünde falan dedi sonra 3 kere ölçtü ama ekranda yanlış görmediysem 2840 yazıyordu gerçi kafadan atıcak hali yok ama 3750 den aşağı doğmaz bakalım falan dedi ama uzun süre bekledi kilosunu söylemek için normalde hemen söylerdi 10 günde 600 grm almış

Valla cnm bizim dr ne zaman ölçse kocaman kocaman deyip duruyo bizim oğlana :)) maşalah diyo iyi gelişimi diyo..böle giderse bana 4 ü görebilirsin demişti çok önce..ama sonlara doğru netleşir dedi..aman cnm iyi gelişsinlerde sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil..

oyyy maasallah 10 gunde 600 cok ıyı ınsallah boyle gıderler...eğer benım oğlumda kılo almaya aynı orantıda devam ederse 4 kıloyu geccek gıbııı...

plasenta yaslanması falan olmazsa ....doktorumuz son zamana kadar beklıycek gıbı gozukuyor...

oyyy maasallah 10 gunde 600 cok ıyı ınsallah boyle gıderler...eğer benım oğlumda kılo almaya aynı orantıda devam ederse 4 kıloyu geccek gıbııı...

plasenta yaslanması falan olmazsa ....doktorumuz son zamana kadar beklıycek gıbı gozukuyor...

Ohh maşallah senin oğluşunada cnm :))

ama 10 günde 600 almaya devam ederse ben biraz zor normal doğum yaparım nasıl çıkıcak kuzum ordan o kadar tombikken ayy :1shok:

Evet artık hep doğurucaz rüyalarımızda.kaydirigubbakcemile3 Bi yerde okumuştum zaten ,hamileliğin sonlarında hep doğum rüyası görürmüş hamileler. Eşin pek becerikliymiş, kaydirigubbakcemile3 5 kere doğurttuğuna göre artık profesyonel olmuştur. kaydirigubbakcemile3

Hadi ben çıkıyorum artık,bikinilerimi giyip denize gideyim. İyi sohbetler size.Öptük hepinizi ve bebişlerinizi. opuyorumnanaktan

yaa nedemezsınn...zaten hıc farketmez her turlu amelıyatları ızlıyooo ... benıde doğurtmuss:roflol::roflol::roflol:bı cocuğu doğuramadın hadı doğurda sevelım dıye basımın etını yıyooolaelaelaelaelae

Ohh maşallah senin oğluşunada cnm :))

15 gun once 3072 dı 3 haftada 1 kılo alıyordu hep yanı bı sonrakı randevuda 4100 beklıyorum doktorda ayıon 15 kadar beklerse yandım ben.....

bıraz ırı olcak hulyacım bekleyelım dıyıp duruyoo doğumu konusmuyoo bıle

canım flaxiparin diye bir iğne kullandım her gün aynı saatte vurunuyordum burakalı 1 ay bile olmadı

bene 2-3 gün oldu bırakalı.kan sulandırıcımı seninki.ben tahliller yaptırmıştım neden düşük oluyo diye.şükür bişi çıkmamıştı ama dr um önlem olarak kullan zararı olmaz dedi.bende 8 ay kendime yaptım.dozu düşüktü 5000 likti.inş bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza alalımda değer onlar için.inan kendim için yapmazdım o iğneleri.

X