2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ama 10 günde 600 almaya devam ederse ben biraz zor normal doğum yaparım nasıl çıkıcak kuzum ordan o kadar tombikken ayy :1shok:

:nazar::nazar: öncelikle maşallah diyeyim canım.....nasıl başardın bu kadar güzel kilo aldırmayı....a.s.hadi söyle bakim.....son ayım ve ben de son ayımda aynısını yapayım....bekliyorum hadi.....:1shok:

Valla cnm bizim dr ne zaman ölçse kocaman kocaman deyip duruyo bizim oğlana :)) maşalah diyo iyi gelişimi diyo..böle giderse bana 4 ü görebilirsin demişti çok önce..ama sonlara doğru netleşir dedi..aman cnm iyi gelişsinlerde sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil..

valla ben 3 kıloya bıle razıydım yanı 15 gun once benı doğurtabılırdı kendımı kestırmekten yana değilim ama doğum konusunu acınca ustunu ortuyoo hemen gercı oo daha ıyı bılırr nezamn doğurtcanı..

yaa nedemezsınn...zaten hıc farketmez her turlu amelıyatları ızlıyooo ... benıde doğurtmuss:roflol::roflol::roflol:bı cocuğu doğuramadın hadı doğurda sevelım dıye basımın etını yıyooolaelaelaelaelae

Ayy alemmiş senin kocişş..:roflol:kaydirigubbakcemile3

15 gun once 3072 dı 3 haftada 1 kılo alıyordu hep yanı bı sonrakı randevuda 4100 beklıyorum doktorda ayıon 15 kadar beklerse yandım ben.....

bıraz ırı olcak hulyacım bekleyelım dıyıp duruyoo doğumu konusmuyoo bıle

Hayırlısı cnmm..

Kızlar ben banyo yapayım çıkınca sağlık ocağına gideyim ne zamandan beri gitmiyom..bide ordan bardak ve tepsim için süslemelerini alayım..onlarıda bitireyim bugün..havada bi sıkıcıki burda sormayın..gelince görüşürüz..kendinize iyi bakınn :))

sürekli yatarak :))) önümde laptop gördüğünüz gibi kkdan çıkmıyorum laptopta solumda sehpada :)) günde 1 litre süt içiyorum bide etten başka bi şey yemiyorum yani her öğün mutlaka et yemeği oluyor gerçi bu ay bende kilo almışım dondurma biraz fazla kaçtı 1 küsür almışım bende 10 günde dr 1 kilo hakkım kaldığını söyledi

sier sağlık ocağında sor bakalım doğduktan sonra hemen bebişleri götürmek gerekiyor mu yani hastaneden çıkınca

merhaba kızlar nasılsınız....

çisem ve pınar cok gecmıs olsun canlarımmm hakkınızda hayırlısı insallah...

merhaba canım ben iyiyim çok şükür
sen nasılsınolumunekankayizsmile

Selam kızlar. Defne'cim geçmiş olsun canım.Gelişmelerden haberdar et muhakkak. Fazla nete giremiyorum ama okuyorum gün içinde yazılanları. İtalyadan sende habersiz bırakma bizi canım.Bana da ateş basıyo bugünlerde çok. Hava kapalı burda ama denize gidicem birazdan kızlar. Güneş yokken rahat rahat yüzerim.Bugün bi ağırlık var üstümde. rüyamda doğurdum yine zaten. kaydirigubbakcemile3

selam canım hoşgeldin kaydirigubbakcemile2

ayy hadi gözün aydın ben çalıştığımı düşünemiyorum bile kız senin evde netin var dimi istediğin zaman gire bilecekmisin bizi habersiz bırakma olurmu :)

canım evde net var ama kociş laptopu işe götürüyor
o nedenle akşamalrı girebilcem o işten gelince ,
haberleşiriz mutlaka tabi
ben akşam yazarım siz sabah cevaplarsınız yada akşamlarıda girince konuşuruzŞeniz

sürekli yatarak :))) önümde laptop gördüğünüz gibi kkdan çıkmıyorum laptopta solumda sehpada :)) günde 1 litre süt içiyorum bide etten başka bi şey yemiyorum yani her öğün mutlaka et yemeği oluyor gerçi bu ay bende kilo almışım dondurma biraz fazla kaçtı 1 küsür almışım bende 10 günde dr 1 kilo hakkım kaldığını söyledi

ne güzel ya...ben et sevmiyorum ki ama...kıymalı yiyecekler tüketiyorum ki o da çok az miktarda...günde 300 gr kadar süt ve 1 kase de yoğurt yemeye çalışıyorum....bol meyve ve su ile geçiyor hamileliğim....seninle kıyaslanamayacak kadar zayıf besleniyorum yani....mafoldumben

bene 2-3 gün oldu bırakalı.kan sulandırıcımı seninki.ben tahliller yaptırmıştım neden düşük oluyo diye.şükür bişi çıkmamıştı ama dr um önlem olarak kullan zararı olmaz dedi.bende 8 ay kendime yaptım.dozu düşüktü 5000 likti.inş bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza alalımda değer onlar için.inan kendim için yapmazdım o iğneleri.

aynen canım bende çapa tıp fakültesinde 3-4 ay boyunca araştırma yapıldı ama ne bende nede eşimde hiç bir sorun çıkmadı ama ne olur ne olmaz diye kullanacaksın dediler bende kullandım aynen öyle kendim için olsa vurunurmuydum inan bilmiyorum ama oğluşum için olduğundan hiç gocunmadım çok şükür bu zamana geldik ya allahın izniyle kucağımıza aldığımızda herşey bitmiş olacakkaydirigubbakcemile2:asigim:

benim idrarımda protein çıkmıştı az miktarda geçen ay yani mecburum et yemeye zaten bebeğim şartlandı sanırım anlamadım yemediğimde az hareket ediyor.
valla biskuvi çikolata çekirdek yemiyeli aylar oldu meyve suyu bile içmiyorum zararlı diye ama donurmaya hayır demiyorum :))

ben geldim kızlar uyudum biraz ama zorla gaz spazmı varmış midemde.
sırtıma kadar vuruyor ağrısı akşam dahiliye dr.u bunun için ilaç veremiyorum
dedi..bakalım ne zaman geçicek ben biraz geçmişe bakayım...

benim idrarımda protein çıkmıştı az miktarda geçen ay yani mecburum et yemeye zaten bebeğim şartlandı sanırım anlamadım yemediğimde az hareket ediyor.
valla biskuvi çikolata çekirdek yemiyeli aylar oldu meyve suyu bile içmiyorum zararlı diye ama donurmaya hayır demiyorum :))

maşallah canım ....şu an bebeğin kaç haftalık ve kilosu nedir?.....kendimle mukayesesini yapayım....

34+5 de 2650 ama işte benim tansiyon sorunum falan var dün 16 ya çıktı tansiyonum evde iyi ama hastanede fırlıyor o yüzden doğumdan çok korkuyorum gerçi dr biz burdayız tansiyonun yükselsede sorun değil diyor ama bakalım hayırlısı
benimde ütüm var ama yapamıyıcam çok sıcak bide eşimin çok sevdiği 2 pantalonu elde yıkanmaz yazıyormuş elimde yıkadım su lekeleri oldu görürse çok kızıcak hemen kuru temizlemeye götürmem lazım

çisem neden oldu bunlar sana ya maşallah iyiydi nazar mı değdi noldu

Sakın moralini bozma, çünkü yüksek moral sana lazım olacak :) Ağrıların için de acil şifa diliyorum defne25. olumunekankayizsmile

Biz geldik kızlar mutfağımızı topladık biraz ay benim canım hiç birşey yemek istemiyorum açım ama yiyecek bişey bulamıyorum herşeyden midem bulanıyo gibi ya neden acaba...bana kalsa hiç yemem ama bebişimi düşünüyorum zorla yemeye çalışıyorum.....

Geçmiş olsun arkadaşım inş sağ salim bebişini kucağına alırsın...Şey diyorum bu şikayetlerin hep çatı muayenesinden sonramı oldu .

34+5 de 2650 ama işte benim tansiyon sorunum falan var dün 16 ya çıktı tansiyonum evde iyi ama hastanede fırlıyor o yüzden doğumdan çok korkuyorum gerçi dr biz burdayız tansiyonun yükselsede sorun değil diyor ama bakalım hayırlısı

dikkat et kendine canım...tansiyonun bayağı yükselmiş....benim hep 12 ye 7 çıkıyor..ben de 34+2 yim....hayırlısı artık....:1hug:

X