2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hani bir ikizlere hamile aylinda arkadaşımız vardı hiç gelmiyor galiba uzun süredir.Hayırdır inşallahh...

Canım senin akıntı nişan gibi aynenn..Ya korkma ama nişanda böyle sümüksü oluyorr.

benim akıntım hep öyleydi gebeliğim boyunca. geçen hafta fitil verdi dr. kullanıyorum geçiyo bırakıyorum yeniliyor.kimisi pelte gibi yada pıhtı gibi kıvamda falan diyor.valla temizlikçim gelmedi daha çantam hazır değil bebeğin yatağı bile kurulmadı. bu ara ağrımda çok korkmuyor değilim hani doğum oluverirmi diye.

dün rüyamda kızımı gördüm simsiyah saçlı çikin bişeydi kuzuum. emzirdim 2 göğsümdende.nasıl emiyor nasıl kıyamam

ben düşemmedim böyle hevesli kayınvalideye benneyaptımki

Merhabaaa kızlarrr...ben geldim..geçmişe bakmak istiyorum ama şöyle özeti olsa elimde ne güzel olurdu. :) gerçi 10 sayfa filan var heralde..ama ben onları okuyup bitirene kadar yenileri kaç sayfa olur bilmiyorum. D

İnteresan..Peki ne fitili kullandın ki?Yni akıntının nedeni ne tahlil yaptılarmı???
Kızışına da maşallahhh annesiii..Kendin doğurucaksın değilmi yani doğall?

Hoş bulduk efsanurum.Biz kedi adımıza iyiyiz ya sizlerr ????
Siercim hoş geldinnn..

Hoşbuldum cnm...Gelen herkes hoşgeldii :))

Bugün lohusa şerbeti bardaklarımı ve tepsimi süslücem..malzeme alcam..bakalım nasıl olcaklar..yavaş yavaş bitirmem lazım çünkü bana hemen lazım doğum sonrası gelenlere dağıtılcak çünkü..bi de şu çikolata işini halledebilseydim..eşimle gitmem lazım ona da..bu akşam işten gelince bi kandırabilirsem bakalım istiyorum onlarada..

ne mutlu sana canım ne iyi kayınvalideye düşmüşsün el üstünde tut onu vallahişimdiye dek hayatımda hep ben verici oldum kimseden bir şey görmedim ne ilgi ne alak bir tek eşim

Eskişehirde hava çok sıcak, keşke kapalı olsa da ben de çıkıp alışverş yapmak istiyorum :/ Yürümek zor ama hala araba kullanmakta sorun yaşamıyorum. Sizin de eşleriniz sizi tek başınıza dışarı çıkmaya teşvik ediyor mu? Ben korkar oldum artık, 4 aylık hamileyken bir kere dışarda bayıldım yalnızken, bir daha aynısını yaşarım diye korkuyorum.

Eskişehir'de yaşayan var mı ya? el ele verip gezsek şöyle, gelip evinden arabayla alırım :/ Bütün eş dost tatile gitti, benim doktor da uzun yol sakıncalı diye gitmesen daha iyi dedi. :/ Çooook sıkıldımmm!!!

Selam kızlarrr :)) iyisiniz umarımm..doğum yapan arkadaşlardan haber varmı geçmişi okuyamadım da..

selam canım hoşgeldinŞeniz

Hoş buldum angelim siz nasılsınız bebiş ne alemde?

benim az ağrılarım var canım ama çok şükür
kızımda iyidir inşalalh haftaya kontrol var bakalım ne alemde
ama kıpır kıpır maşallah

ben düşemmedim böyle hevesli kayınvalideye benneyaptımki

:)))

Merhabaaa kızlarrr...ben geldim..geçmişe bakmak istiyorum ama şöyle özeti olsa elimde ne güzel olurdu. :) gerçi 10 sayfa filan var heralde..ama ben onları okuyup bitirene kadar yenileri kaç sayfa olur bilmiyorum. D

merhaba canım hoşgeldin nasılsın

ne mutlu sana canım ne iyi kayınvalideye düşmüşsün el üstünde tut onu vallahişimdiye dek hayatımda hep ben verici oldum kimseden bir şey görmedim ne ilgi ne alak bir tek eşim

iyidir canım sağolsun
ama işte hepsininde bi sorunu oluyor yani kimse annenin yerini tutamaz
karşılık beklemeden yapan güleryüzünü tatlı dilini emeğini karşılıksız sonsuza kadar veren tek kişi anne yani gerisi bahane bence

İnteresan..Peki ne fitili kullandın ki?Yni akıntının nedeni ne tahlil yaptılarmı???
Kızışına da maşallahhh annesiii..Kendin doğurucaksın değilmi yani doğall?

sürekli yoğun akıntının normal olduğunu okudum duydum gebelik süresince.son zaman idrar yolu enfeksiyonu ilacı akıntımı kesince dile getirdim doktora isatersen muayen edeyim dedi istemedim fitil verdi işte.bende korkup 3 gün kullanıp bıraktım.bide sevmiyorum fitili böyle kaygsn kaygan yapıyoo içim kaldırmıyo hiç.

allah nasip eder de aksi bir durum yaşamazsam normal şimdilik ve isteğim ısrarım o yönde.

siercim ya ben dün sana istersen resim atayım dedimdi ya cevap yazdınmı geçmişe bakamadımda.gönderiim hemen

Gönlünden geçtiği gibi olur inşallah. Benim normal doğum şansım çok çok düştü :/ plasenta yüzünden. Dilerim herkesin gönlüne göre olur, ve tabi hayırlısı neyse o olur.

Tatar mısın ? Benim baba tarafım kırım tatarı... anne tarafım makedonya arnavut ...

Zaten çok az kalmış canımm korkma hiç.İnşallah sağ salim alırsın ve alırız kollarımıza bebişlerrimizii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…