2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyyyyyyyy kızlar naptığımı desem beni döversiniz.biraz önce buyuk bir halıfleks yıkadım mutfagın batmıstı.oğlumda bezden çişini sızdırmıs nevresımler yıkandı mak.da onları astım yatagın süngerini yıkadım.ikeaya böyle pratık bişi yaptığı için tesekkur edıyorum :KK3:
sabahta misafirim geldı onu agırladım.bogazım agrıyo terleyip üşüttüm sanırım şimdide...çok yoruldum kendımı zor attım burayaÇok üzgünüm çoook
oh hohh maşallah yor kendini hasta ol sonra herkes ne çok iş yaptı der emin ol:eek:lmaz::eek:lmaz:
kız millet dedıkı yıkat kocana bızımkı aldı eline internetı .oğlana bak dedım.işimi bitirdim geldım diokı oğlanı cok zor durdurdum cok yoruldum dio...alsanaalsanasmile
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
merhabalar arkadaşlar...
bizim de bugün kontrolümüz vardı oğluş 3050 gr olmuş, maşallah diyelim :) 35-5 de böyleyiz bakalım ne kadar doğacak baya şaşırdım ben duyunca...
yarından itibaren doğum iznine ayrıldım artık evdeyimmm ve çok mutluyum, tüm hazırlıklarım da tamam artık dinlenicem bol bolll :)
sevgiler
maşallah cnm kuzuna
herkese iyi akşamlar....
onattan haber gelmiş..
esteryayı aradım ama açmadı inş sorun yoktur..
aysunelması aradım.. ayşinimiz doğmuş:) o da biraz gaz şikayeti yaşıyor.. inş düzelir duruma göre yarın çıkabilir hastaneden.. kızımız 47cm 2980gr maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

oyy maşallah:nazar:
Merhaba kıZlar dun dr Amcamızı zıyaret ettık oğlum kafasını doğum kanalına sokmus bas aşağı duruyor ayaKlar. Mıdemde Pazartesi yıne gideceğim sanırım erkeen gelmek istiyor AmA cok. YoRuuluyoruM. AyAKLARıM. AgrıyoR. Sürekli wC. Gıdıyoruum şimdilik bu kadAr
bizde de durumlar aynı cnm
günaydınlar herkesezemuszemus
dün kayınvalidem sepet beşikimizi süslemiş:)) çok güzel olmuş bayıldık :)) prenses kızıma göre
bide büyük yatağa cibinlik yaptılar o bundanda güzel :) bütün hepsi bitince resimlerini çekip paylaşırım sizinle. tabi el emeği olunca daha da bi güzel oluyor :)
güle güle kullanın cnm
Günaydın herkese. 8.haftaya bugün girdim ve saat 16:00'da doktora gidicem. Ya yarın doğurtacak beni ya da cumartesi bugün belli olacak! Ama tarihi daha ileri atamam mümkün değil diyor hem açılma başlamış hem de adam bu yola baş koymuş çoktan :) süprizzzzz

Dünkü yağmurlar sağolsun ilk defa deliksiz uyudum şükürler olsun ama tabi eşim sayesinde gene 05:30 itibariyle uyandım ! Uyanış o uyanış...

Acayip sancı var kasıklarımda...
hadi bakalım hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz
herkese günaydın geçmişi okuyup geliyorum dün raporumu aldım ama bir hafta daha buradayım şefimiz izne cıkıyo onları yüz üstü bırakamam:)))
sen ne düşünüyon cnm ya şefin almasın izin senin ayrılacağını bilmiyo mu Allahım yaa:eek:lmaz:
ya arkadaslar nasıl ev ısı yapıyorsunuz ben hiçbir sey yapamaz oldum 1 aydır 35 haftalığım cok ağırlastım belım kanadım agrıyor...bırde adet olacakmısım gıbı agrılar gırmeye basladı sık olmasada galıba vucut kendını doguma hazırlıyor
aynıyız bizde cnm ya
Kızlar sabah benim nişan geldi sanırım..böyle koyu kahve sümükümsü bir akıntım oldu..doktorumda şimdi telini açmıyor..internette okudum yok doğum başlıyor falan diyor..herhangi bir bilgisi olan var mı bu konuda ???
oyy cnm ya inş bi an önce ulaşırsın dr.una bence yakın hastane varsa git cnm ya bi muayene ol
Günaydın anneciklerrr...
Birazdan çıkmam lazım sabah sabah size pek iyi haberler veremeyeceğim
ne yazık ki...Akşam hastanedeydik saat 2 gibi geldik.Dün burada da yazmıştm
ya kalp çarpıntım vardı 100 den aşşağı hiç inmedi dün bu da beni çok rahatsız
etti heyecan gibi kalbim sıkışır gibi oluyordu.saat 4 ten sonra da kusma ve ishalim
başlayınca gidelim dedik.artı bir de kasıklarımda ağrım vardı göğsümün tam altı
karnımın üst kısmı taş gibi kesiliyordu.Kanamam zaten vardı.İlk önce kadın doğuma
görüneyim dedim.Hiç bilmediğim bir dr.vardı hiç memnun kalmadım açıkçası ben
vc den çıkamıyorum bir türlü nst odasında yatırdılar ben bütün şikayetlerimi saydım
kadın alttan muayene etmem lazım dedi.dedim 2 gündür muayene oldukça kanamam
oluyor ve kasıklarım ağrıyor dedim ısrarla doğumunun başlayıp başlamadığını öğrenemeyz
dedi.peki dedim baktı bu sefer pek acımadı rahim yumuşamış 1 parmaktan fazla da
açılman var doğum başlamış dedi.Ben daha o an inanmadım doğumun başladığına eşime
ve k.valideme söyleyince onlar telaş yaptılar biraz.nst istedi nst de 10 dakika ya durdm
ya duramadım ishal olduğum için sürekli vc ye gitme gereği hissediyordum..10-15
dakikalık nst de çok küçük sancı çıktı.sonra dahiliyeye yönlendirdiler.Dr baktı 1 kiloluk
serum verdi içine de antibiyotik iğne koydu koymadan önce tedirgin oldum adama tekrar
takrar sordum bir de kızıyor beyefendi bana anlatmak zorunda değilmiş gibi.Ben 9
aylık hamileyim her iğneyi vurulamam eğer hamilelikte kullanılan bişeyse bana yine de anlatmak zorundasın...
Neyse dışkı tahlili yapıldı bol miktarda lokosit görüldü yazıyor sonucumda ve karnım
acayip derecede ağrıyormafoldumben.Kalp atışım haala normale dönmedi ki normalde 65 bile
zor çıkardı haaala 105 falan çıkıyor.bu yüzden gece uyuyamadım.Akşam doktorumu
aramışlar.yarın sabah mutlaka gelsin demiş.Çok dirençsiz kaldım halsiz hissediyorum
kndimi sanki normal doğum yapıcak gücüm bile yok.inşallah doğumum başlamaz.ya da
bilmiyorum bi çaresine baksınlar artık.Valla sezeryan derse hiç düşünmeden kabul
edeceğimmafoldumben.Çünkü akşam ki ve gece olan ağrılarıma dayanamayacağımı hissettim
Neyse şu anda da knamam var hafif hafif gelen giden parmaklıyor hayırlısı bakalım.Bir
an önce doğurmak istiyorum şekli nasıl olursa olsun...mafoldumbenŞimdi evden çıkıyorum..
Gelince yazarım gelemezsem dideme mutlaka yazarım byyy...
geçmiş olsun cnm
hadi güzel haberlerini bekliyoruz
ay kızlar topic en atraksiyonlu günlerini yaşıyor. benim çantam hazır değil daha kortum hazılıyayım biran önce:dilcikar:

benimdeeedelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Saol Ebrucum yaa çok şekersin..şimdi hemşiresine ulaştım hoca toplantıdaymış anlattım durumu hocaya ulaşıp beni arattıracak..dur bakayım arasın beni size de bilgi veririm ne dediğini ..

Evet evet dediğin gibi valla korkmuyorum ..gelirse de ne yapalım artık..yeterki sağlıklı olsun..İsmi Lara Yeşim olacak..

adaşım olcekk deseeeneeee...alkisalkisalkis
benim ismim de yeşim!!!
şimdi çıkmam lazım kızım acıktı durmuyor kahvaltı hazırlıyorum bi taraftan..
görüşürüz bana da haber verin mesaj neyim atın öpüyorumm şimdilik...opuyorumnanaktan

slm kızlar anca fırsat buldum valla yazmaya oku oku bitmedi
annemi bekliyorum bende tahlillerim var hastaneye gidicem
dün akşam üstünden beri acayip ağrım bel ve kasıklarımda adım dahi atamıyorum
alışveriş de yapmam lazım oğluşuma bakalım gidebiilecek miyim
babamlarda gelecek öğlenden sonra dedem hastaymış offf
eşim hasateneed ilgilenir artık onlarla inş yatırmazlar dedemi
herşey üst üste geliyo ya
neyse buna da çok şükür öptüm hepinizi

alışverişe gitmeyi gözüm yemiyo ama canım istiyo kend,m almak istiyorum ciciclerini oğlumun istediğim gibi
yanımda gelebilecek kimse de yok
zaten az bişey alıcam
valla ordayken bişey olursa eşim anlata anlata bitiremez yıllaraca
dilinden kurtulamam
neyse hastaneden çıkalım da bakarız

Iyi diyelim iyi olalım angel cim. Artık malüm kocaman olduk, ağrılar, sızılar başladı. Eh havalar da sıcak ama. Neticede bu bekleyiş, sabır, çok güzel bir netice için inş.

Allah dağına göre kar veriyor. Bizim de sabrımızı verir, bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inş.

italyadan ve defne 25 i çok merak edicem şimdi aklım sizde kalıcak valla
hayırlısı olsun ne diyelim
annemde hala gelmedi ya offfff
açım tahliller için çok acıktımmmmmm

Iyi diyelim iyi olalım angel cim. Artık malüm kocaman olduk, ağrılar, sızılar başladı. Eh havalar da sıcak ama. Neticede bu bekleyiş, sabır, çok güzel bir netice için inş.

Allah dağına göre kar veriyor. Bizim de sabrımızı verir, bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inş.

amin canım inşallah
tek duam sağlıkla kucağımıza almamız meleklerimizi
bekleyiş hazırlıklar gerçekten çok güzel canım Allah a şükrediyorum hergün her bişey alışımda kızım için herbişey yaptığımda Sana çok şükür Allah ım diyorum bu güzellikleri bana yaşattığın nasip ettiğin için diye
ama bide mutlu sona ulaşırsak hayırlısıyla bizden mutlusu olmucak inşallahzemuszemus

iyiyim cnm sağol sen naıslsın meleğin nasıl?yaramazlık yapıyor mu annesi?
maşallah valla kayınvalidene hem özenmiş hem heveslenmiş yapmış kadın helal olsun:lepi
:

ayy yerim ben onun yaramazlıklarını
çok şükür üzmedi beni hiç meleğim
kıpır kıpır içimde:kedi:
kayınvalideminde elinden geliyor sağolsun birazda hevesli biraz değil baya aslında:kedi: bu sefer dikiş makinasıyla gelmiş işte geldiğinden beride dikip duruyor
perdesi nevresim takımları cibinliği süsü derken kızımın odasını prenses gibi yaptıopuyorumnanaktan

alışverişe gitmeyi gözüm yemiyo ama canım istiyo kend,m almak istiyorum ciciclerini oğlumun istediğim gibi
yanımda gelebilecek kimse de yok
zaten az bişey alıcam
valla ordayken bişey olursa eşim anlata anlata bitiremez yıllaraca
dilinden kurtulamam
neyse hastaneden çıkalım da bakarız

Burda hava çok güzel kapattı yağacak gibi... Sen nerde oturuyorsun bilmiyorum ama tam alışveriş havası var .... Biz de kuaföre gideceğiz ordan da Kadıköy'e gitmeyi planlıyoruz.

Şarjlı elektrolux supurgem vardı çok güzel bütün pratik olarak işimi görüyordum ama şarj tutmuyor.. Pilleri için 140 tl para istediler , aletin yarısı pil parası resmen ... Ben de yeni bir süpürge bakayım dedim 140 tl pile vereceğime. Fakir'in şarjlı süpürgeleri var kullanan var mı ?

Burda hava çok güzel kapattı yağacak gibi... Sen nerde oturuyorsun bilmiyorum ama tam alışveriş havası var .... Biz de kuaföre gideceğiz ordan da Kadıköy'e gitmeyi planlıyoruz.

Şarjlı elektrolux supurgem vardı çok güzel bütün pratik olarak işimi görüyordum ama şarj tutmuyor.. Pilleri için 140 tl para istediler , aletin yarısı pil parası resmen ... Ben de yeni bir süpürge bakayım dedim 140 tl pile vereceğime. Fakir'in şarjlı süpürgeleri var kullanan var mı ?

benimmm var gayet memnunum .

bende gidip ütülerimi yapayımm inş geldiğimde süper haberler alırımmmm

Selam kızlarrr :)) iyisiniz umarımm..doğum yapan arkadaşlardan haber varmı geçmişi okuyamadım da..

Evet canım ben de okumuştum bu yazıyı..zaten sonra panik oldum eyvahhhhhhhh mıçtık geliyor bebek diye..daha hoca ile konuşmadan da eşime söylemek istemiyorum adam panik olacak yurtdışında ...

benim kaıntım ayıptır söylemesi ama uzun sümük gibi hafif sarımsı geliyo nişanda böyle bişeyse ayırt edebilirmiyim acaba diye endişe ediyorum

X