2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Çamlık Hastanesi'nin orası da benim ailemle oturduğum evin yeriydi canım, fazla uzaklaşamıyorum ben Bakırköy elimin altında olsun hep, çok alışmışım :)
aynen benimde dr muaynehane orda çamlığın karşısı . oraylada anlaşması varmışş. hayırlısı bakalım

Daha erken değil mi ? Panik yapma , sancıları bekle canım suyun gelse bile acele etmene gerek yok. Dr'una ulaşmaya çalış sakince.... Ayyy çok heyecanlandım sezeryan derken sen normal doğururmuşsun :)) Bizim hastaneye yakın oturuyorsunuz zaten sanırım bir problem olmaz yetişme konusunda ...

Ay Ebrucum panik olmamaya çalışıyorum ama bir konuşabilsem hoca ile rahatlayacağım aslında...allahtan çantam mantam hazır.. ay deme normal mormal diye :)))) yani şu anda hiç kasılma sancı falan hissetmiyorum..senin odaya önceden konabilirim haberin olsun..hihiihihihi

canım cok gecmıs olsun ..inşallah hayırlısıyla kurtulursun...

benimki kahverengi ve resmen jole gibi ya da deniz anası gibi birşeydi..

Rahim ağzı incelmeye ve açılmaya başladıkça rahim çıkışını tıkayan sümüksü tıkaç yerinden oynar. Bu madde ilk gerçek kasılmalardan bir veya iki hafta önce yada doğum başlar başlamaz vajinadan atılır.

Pembe veya kanlı nişan: Rahim ağzı genişleyip inceldikçe sıklıkla burdaki kılcal damarlar çatlar ve akıntıyı pembe hale getirirler. Bu nişan genellikle doğumun 24 saat içinde başlayacağı anlamına gelir. Ama nişan gelmesi doğumdan iki üç gün öncede görülebilir. Bu nedenle hastaneye gitmeden önce düzenli ağrıların başlamasını yada suların gelmesini beklemelisiniz.

sakin ol nette kahverengi olabilir yazıyor mu?
en azından kardeşin var yanında.
kaç haftalıktı bebişin?

yazıyor yazıyor canım yaa..evet allahtan tamamen yalnız değilim..ben şu anda 36. haftayı sürüyorum..geçen hafta doktoruma gittiğimde merak etme artık gelse bile bir problem yaşamaz bebek demişti..

Dr. doğumda olabilir bu saatte ... Benim dr'uma gözükmek istersen ulaşayım bu saatte orda mı bilmiyorum... Doğum başlasa bile sezeryana alabiliyorlarmış ben sordum :)) evet yaa odayı önce sen kapacan haaa :)) sevmediğin şeyleri bana söylemiş olursun.... Habersiz bırakma bizi... öptüm

Son düzenleme:

Evet canım ben de okumuştum bu yazıyı..zaten sonra panik oldum eyvahhhhhhhh mıçtık geliyor bebek diye..daha hoca ile konuşmadan da eşime söylemek istemiyorum adam panik olacak yurtdışında ...

kızlar forumu takip edemıyorum bugun.basımda müthiş bi agrı var.çisemden haber alan mesaj atabılırmı bana.çok canım sıkıldı kıza.italyadanda sede haber ver canım ya.bugun noldu hepimize...ayyyy dayanılamaz hale geldı artık sanrırım...

ay kızlar topic en atraksiyonlu günlerini yaşıyor. benim çantam hazır değil daha kortum hazılıyayım biran önce:dilcikar:

Tekilacım şimdiye kadar inan o kadar rahat bir hamilelik geçirdim ki..bilen bilir ben çok zor kavuştum bebeğime ama şimdiye kadar beni hiçççç üzmedi..erken gelmemesi için hep yalvardım allaha..ama gelirse de ne yapalım allahtan artık prematüre olmayacak kuzucum..haber veririm tabiiki vermez olur muyum..

yazıyor yazıyor canım yaa..evet allahtan tamamen yalnız değilim..ben şu anda 36. haftayı sürüyorum..geçen hafta doktoruma gittiğimde merak etme artık gelse bile bir problem yaşamaz bebek demişti..
aynıyız seninle dün bir arkadaşımda doğumu 36.cı haftada yaptığını söyledi..
risk yoksa sorun da yok daha sancılarının gelmesine zaman var..
sancılar gelmeden doktora ulaşırsın sezeryana da girersin canım korkma sakın.:teselli:
ismi ne olacak bebişin??

Evet canım ben de okumuştum bu yazıyı..zaten sonra panik oldum eyvahhhhhhhh mıçtık geliyor bebek diye..daha hoca ile konuşmadan da eşime söylemek istemiyorum adam panik olacak yurtdışında ...

allahtan italya yakın hemen gelir, daha erken belki başka şeydir ... nişan olsa bile 2 gün bile sürebilir ... Ne oldu birşey mi oldu niye böyle oldu ? Daha 1 ayın vardı senin nerdeyse...

:))))) bak ne diyo bir iki hafta öncede gelebilirmişşş.

Evet evet dediğin gibi valla korkmuyorum ..gelirse de ne yapalım artık..yeterki sağlıklı olsun..İsmi Lara Yeşim olacak..

allahtan italya yakın hemen gelir, daha erken belki başka şeydir ... nişan olsa bile 2 gün bile sürebilir ... Ne oldu birşey mi oldu niye böyle oldu ? Daha 1 ayın vardı senin nerdeyse...

Evet ebrucum bugün gel desem yarın akşam üstü yanımda olur..ya ne bileyim ne oldu inan olan birşey de yok..ne ağrı ne sızı ..ne kendimi yordum ..yani olan birşey yok..sabah gayet normal uyandım..biraz iç çamaşırım ıslaktı ama dedimki yok be su olamaz bu herhalde akıntım oldu..sonra bir daha gittim banyoya nişan tahmin ettiğim şey geldi..

:))))) bak ne diyo bir iki hafta öncede gelebilirmişşş.

yaaaa sorma şekerim ..hihiihiihkaydirigubbakcemile2

Dr. doğumda olabilir bu saatte ... Benim dr'uma gözükmek istersen ulaşayım bu saatte orda mı bilmiyorum... Doğum başlasa bile sezeryana alabiliyorlarmış ben sordum :)) evet yaa odayı önce sen kapacan haaa :)) sevmediğin şeyleri bana söylemiş olursun.... Habersiz bırakma bizi... öptüm

canım ya arkadaşlar denilecekleri söyledi zaten:)
bende çok paniğim ve bu konularda hiçbir fikrim yok bilgimde yok
inşallah sağ salim alırsın zamanında meleğini kucağına

off canım ya inşallah hayırlısıyla zamanında doğurursun dualarımız seninle
güzel haberlerini bekliyoruz:gitme:

günaydın arkadaşlar nasılsınız.

günaydınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…