2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

oh hohh maşallah yor kendini hasta ol sonra herkes ne çok iş yaptı der emin ollmaz:lmaz:
kız millet dedıkı yıkat kocana bızımkı aldı eline internetı .oğlana bak dedım.işimi bitirdim geldım diokı oğlanı cok zor durdurdum cok yoruldum dio...alsanaalsanasmile
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
maşallah cnm kuzuna
oyy maşallah
bizde de durumlar aynı cnm
güle güle kullanın cnm
hadi bakalım hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz
herkese günaydın geçmişi okuyup geliyorum dün raporumu aldım ama bir hafta daha buradayım şefimiz izne cıkıyo onları yüz üstü bırakamam:)))
sen ne düşünüyon cnm ya şefin almasın izin senin ayrılacağını bilmiyo mu Allahım yaalmaz:
aynıyız bizde cnm ya
oyy cnm ya inş bi an önce ulaşırsın dr.una bence yakın hastane varsa git cnm ya bi muayene ol
geçmiş olsun cnm
hadi güzel haberlerini bekliyoruz
ay kızlar topic en atraksiyonlu günlerini yaşıyor. benim çantam hazır değil daha kortum hazılıyayım biran önce:dilcikar:

benimdeeedelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Saol Ebrucum yaa çok şekersin..şimdi hemşiresine ulaştım hoca toplantıdaymış anlattım durumu hocaya ulaşıp beni arattıracak..dur bakayım arasın beni size de bilgi veririm ne dediğini ..

slm kızlar anca fırsat buldum valla yazmaya oku oku bitmedi
annemi bekliyorum bende tahlillerim var hastaneye gidicem
dün akşam üstünden beri acayip ağrım bel ve kasıklarımda adım dahi atamıyorum
alışveriş de yapmam lazım oğluşuma bakalım gidebiilecek miyim
babamlarda gelecek öğlenden sonra dedem hastaymış offf
eşim hasateneed ilgilenir artık onlarla inş yatırmazlar dedemi
herşey üst üste geliyo ya
neyse buna da çok şükür öptüm hepinizi

alışverişe gitmeyi gözüm yemiyo ama canım istiyo kend,m almak istiyorum ciciclerini oğlumun istediğim gibi
yanımda gelebilecek kimse de yok
zaten az bişey alıcam
valla ordayken bişey olursa eşim anlata anlata bitiremez yıllaraca
dilinden kurtulamam
neyse hastaneden çıkalım da bakarız

Iyi diyelim iyi olalım angel cim. Artık malüm kocaman olduk, ağrılar, sızılar başladı. Eh havalar da sıcak ama. Neticede bu bekleyiş, sabır, çok güzel bir netice için inş.

Allah dağına göre kar veriyor. Bizim de sabrımızı verir, bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inş.

italyadan ve defne 25 i çok merak edicem şimdi aklım sizde kalıcak valla
hayırlısı olsun ne diyelim
annemde hala gelmedi ya offfff
açım tahliller için çok acıktımmmmmm

amin canım inşallah
tek duam sağlıkla kucağımıza almamız meleklerimizi
bekleyiş hazırlıklar gerçekten çok güzel canım Allah a şükrediyorum hergün her bişey alışımda kızım için herbişey yaptığımda Sana çok şükür Allah ım diyorum bu güzellikleri bana yaşattığın nasip ettiğin için diye
ama bide mutlu sona ulaşırsak hayırlısıyla bizden mutlusu olmucak inşallahzemuszemus

iyiyim cnm sağol sen naıslsın meleğin nasıl?yaramazlık yapıyor mu annesi?
maşallah valla kayınvalidene hem özenmiş hem heveslenmiş yapmış kadın helal olsun:lepi
:

ayy yerim ben onun yaramazlıklarını
çok şükür üzmedi beni hiç meleğim
kıpır kıpır içimde:kedi:
kayınvalideminde elinden geliyor sağolsun birazda hevesli biraz değil baya aslında:kedi: bu sefer dikiş makinasıyla gelmiş işte geldiğinden beride dikip duruyor
perdesi nevresim takımları cibinliği süsü derken kızımın odasını prenses gibi yaptıopuyorumnanaktan

Burda hava çok güzel kapattı yağacak gibi... Sen nerde oturuyorsun bilmiyorum ama tam alışveriş havası var .... Biz de kuaföre gideceğiz ordan da Kadıköy'e gitmeyi planlıyoruz.

Şarjlı elektrolux supurgem vardı çok güzel bütün pratik olarak işimi görüyordum ama şarj tutmuyor.. Pilleri için 140 tl para istediler , aletin yarısı pil parası resmen ... Ben de yeni bir süpürge bakayım dedim 140 tl pile vereceğime. Fakir'in şarjlı süpürgeleri var kullanan var mı ?

benimmm var gayet memnunum .

bende gidip ütülerimi yapayımm inş geldiğimde süper haberler alırımmmm

Selam kızlarrr :)) iyisiniz umarımm..doğum yapan arkadaşlardan haber varmı geçmişi okuyamadım da..

Evet canım ben de okumuştum bu yazıyı..zaten sonra panik oldum eyvahhhhhhhh mıçtık geliyor bebek diye..daha hoca ile konuşmadan da eşime söylemek istemiyorum adam panik olacak yurtdışında ...

benim kaıntım ayıptır söylemesi ama uzun sümük gibi hafif sarımsı geliyo nişanda böyle bişeyse ayırt edebilirmiyim acaba diye endişe ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…