🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese merhaba. Bende katılmak istiyorum aranıza ilaçsız adet göremediğim için ilaç kullanıyorum şuanda. En son 5 şubatta regl oldum. İlaçlara dün başladım. Sonrasında da tedaviye edeceğim. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Ben kasımdan beri denıyorum canım sadece aralıkta ara verdım amelıyat olduğum için bizde hala pozıtıf sonuç alamadık. Hayırlısı ve sağlıklısıyla olsun ınsallah. Aslında erken 6 ay bır seneye kadar olmaması normalmıs.

Ooo maşallah çok güzel inşallah ikiz üçüz ler olur Allah tez zamanda bu mutluluğu yaşatsın inşallah
Çok sağol canım ❤ Allah hepimize nasip etsin inşallah. Birbirimize ettiğimiz duaların da etkisine çok inanıyorum ❤ Allah kucaklarımızı doldursun inşallah hepimizin

Kızlar ya bugün yaptığım ovulasyon pozitif oluyor demi
Evet canım pozitif, çatlamak üzeresin, silikkeşmeye başladığında çatlamışsın demek oluyor. Bu şekilde çift çizgiyi görünce üç gün üst üste değerlendirebilirsiniz veya bir boş bir dolu şeklinde de değerlendirebilirsiniz

kızlar beta hcg kaç olduğunda idrarda çıkıyor biliyormusunuz
Her testin hassasiyeti başka canım. 5 üstü gösteren de oluyor, 20 üstü gösteren de olabiliyor. Erken gebelikse predictor 6 gün öncesine kadar olandansa o baya erken yakalıyor, 5 üstünü yakalıyor genelde canım.

Hiç umutsuz olma 9 ay uğraştım olmadı sonunda hamile kaldığım ay hem ben bırakmıştım yine olmaz diye hem misafirim vardı sadece yumurtlama günü ve öncesi 2 gün ilişki oldu çatlamayı boş geçtim hatta çatlama olduğu günü pikniğe gitmiştik kocaman kaldırım taşı taşımıştım belimi çok zorlamıştım ama yinede tutunmuş bebeğim. Vakti zamanı geldiğinde herşey kendiliğinden oluyor buna çok inandım artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…