🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaa geçmiş olsun canım, demek ki çok bekletmek de iyi birşey değilmiş
Hakkında hayırlısı olsun inşallah kavuşursun yakın zamanda bebişine

Yaa geçmiş olsun canım, demek ki çok bekletmek de iyi birşey değilmiş
Hakkında hayırlısı olsun inşallah kavuşursun yakın zamanda bebişine
Valla değilmiş demek ki artık ne yapacağımı şaşırdım . Amin inşallah hepimiz en kısa zamanda kavuşalım

Kuzu bugün test yaptın mı ne durumdasın. Testin prodoctor muydu bu arada

Kızlar dün erken gebelik testi yapmıştım gölge vardı testimde dayanamadım yine yaptım bu sefer 3 dk içinde çıktı bu sefer daha pembemsi var mıdır sizce

Eklentiler

• IMG_1420.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 112
  • IMG_1423.jpeg
    168,6 KB · Görüntüleme: 107
Kızlar sperm için önerebileceğiniz bir takviye ilaç varmı ama hap olmalı
Kuzum bir gebenin günlüğü sayfasında erkekler için bi takviye var içeriği çok güzel. Eşim onu kullandı. Her gün propolis içti. Keöiboynuzu özü içti her gün bir kaşık. D vitamini ve omega 3 kullandık. Bir de çakşır otu aldık aktardan. Onu robottan geçirip toz hale getirdik her gün bala karıştırıp yedi. O da libidosu yükseltiyordu önceden sonuçlarına baktırmıştık ama bunları yedikten sonra baktırdık sonuçlar mükemmel demiş doktor

Arkadaşlar merhaba ben 08/03 de hsg çektirdim çok şükür bişey çıkmadı o 2 3 gün hafif kanamam oldu sonra geçti normalde döngüme göre benim dün ovu. testinde dün bugün pik görmem lazım her ay 14. 15. gün görüyordum ama bu ay olmadı sizce neden olabilir bilgisi olan var mı yada bu durumu yaşayan

Hsg nin adet geciktirmesi yapıp yapmadığını soran bir kaç arkadaşının yazısına denk gelmiştim ben. Acaba doğru mu ki ? Bende batı bekliyorum hsg cekilecek de baya araştırmıştım öncesinde nelerle karşılaşırım diye ordan biliyorum

Canım ben de geçen ay çektirdim, çektirdikten sonraki haftada her zaman gördüğüm zamanlarda pik gördüm ama adetim 2 gün gecikmişti. Sen belki erken yumurtlamışındır ya da bu ay geç yumurtlayacaksındır teste devam et

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…