🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar birşey daha sormak istiyorum tahmini adet dönemi yumurlama gününün üstüne 14 sayıncamı oluyor uygulamaya göre 22 si göstetiyor ama yumurtlamaya göre 20si kafam karıştı :KK70:

kızlar benim reglime 10 gün var daha ama her iki göğsümün yan tarafları ağrıyor sızlıyor normalde hassasiyet bu kadar erken başlamazdı maximum reglden 2 gün önce başlardı. bu biraz heyecanlandırdı beni sizce???

kızlar birşey daha sormak istiyorum tahmini adet dönemi yumurlama gününün üstüne 14 sayıncamı oluyor uygulamaya göre 22 si göstetiyor ama yumurtlamaya göre 20si kafam karıştı :KK70:
Bende geçen ay öyle oldu yunurtlamay takibi yaptım öyle farkettim bu ayda beklemedeyim 3gun var

kızlar benim reglime 10 gün var daha ama her iki göğsümün yan tarafları ağrıyor sızlıyor normalde hassasiyet bu kadar erken başlamazdı maximum reglden 2 gün önce başlardı. bu biraz heyecanlandırdı beni sizce???
Canım umutlandırmak gıbı olmasın ama ilk gebelıgımde aynı senın basına gelen şey oldu benım de normalde iki gun kala göğüs agrım olurdu ama 10 gun kala göğüs agrım oldu böyle senın dedıgın gıbı yanlardan agrıyordu ve hamıleymişim 🥰

Senın adına cok sevındım canım ikizler gelecek gibi hıssettım 😊😊 hadı ınsallah Allahım yüzüne baksın saglıkla hayırla gelsınler geleceklerse 🥰🥰
Sağol kuzumm inşallah dediğin gibi olur 🙏❤ birbirimize etttiğimiz duaların gücüne çok inanıyorum 🍒 inşallah tez vakitte bebişlerimize kavuşacağız hep birlikte 🍒🍀🙏

Benimde yok denecek kadar az, gögüs ağrım olurdu. Bu ay koltuk altımdan gögüs ucuna uzayan bir ağrı var. 24-27 günler arasında değişiyor regl sürem. Bekliyorum bende. Hiç adet belirtim de yok

İnşallah kuzum yaaa 😔😔 şeyi farkettim. Mesela her ay buraya ovü testlerini atıyor kızlar. Çoğunun iki güne yakın sürüyor. Hatta ikinci çizgi kontrol çizgisinden aşırı koyu oluyor. Benimse genelde iki çizgi birbirine eşit oluyor ve bir gün sürüyor sadece. Yani ovü. Testi yapıyorum mesela tek çizgi çıkıyor ikincisi ok çok az belirgin oluyor. Ertesi gün yapıyorum iki çizgi eşit çıkıyor. Sonraki gün yapıyorum ikinci çizgi yine yok olmuş. Hiç iki gün sürmüyor resmen 😀 mesela saçıbelinde Özlem var onun ikinci çizgisi aşırı koyu çıkmıştı o ay hamiş kaldı. E2 sonucum 215 çıktı yumurtlamam olmuş ama muhtemelen çok çok da kaliteli değil. Benim o yüzden yumurtamı kaliteleştirmem gerek. Bu ay arı sütü bal polen de yiyeyim diyorum ama işte her kürün bi zararı var o yüzden takıldım kaldım resmen
Kuzucum bunları çok kafana takıp stres yapma geçen ay benim e2 215 çıktı doktor çok iyi dedi ve testim pikin pikiydi resmen yani senin yumoşun da gayet kaliteli 🤩
Hangi ovuyu kullanıyorsun kuzum bazıları çok net göstermiyor zaten. Ama benim de 2 gün sürmez pikim belki de gece pik oluyor o yüzden hemen çatladığını yakalıyoruz. Sen yine de güzel bir takviye al bir de öyle dene bu ay 🥰
Ama kür kullanmanı hiç istemem herkese etkisi farklı oluyor, bazen yarardan çok zararı oluyor kuzum

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X