🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maşallah maşallah sağlıcakla tutunsunlar annelerine ❤ kusuruma bakma ben seni ikiz istiyodun diye hatırlıyodum taa yaz topiğinden dua dilek kapılarımız gökyüzünde ne zaman açılır bilemeyiz ama allahım gönlüne göre versin inşallah ❤❤❤

Evet canım doğru hatırlıyorsun. Ben küçüklüğümden beri ikizim olsun isterdim. Belki de böyle dua ettiğim için Allah bana tüp bebek kapılarını açtı inşallah bunlar benim ikizlerimdir kuzum. Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah sağlıklı bebişlerimizle amin ❤ çok sağol canım.

Resmen tüm tuşlara basıyoruz şu an

İnşallah kuzum yaaa şeyi farkettim. Mesela her ay buraya ovü testlerini atıyor kızlar. Çoğunun iki güne yakın sürüyor. Hatta ikinci çizgi kontrol çizgisinden aşırı koyu oluyor. Benimse genelde iki çizgi birbirine eşit oluyor ve bir gün sürüyor sadece. Yani ovü. Testi yapıyorum mesela tek çizgi çıkıyor ikincisi ok çok az belirgin oluyor. Ertesi gün yapıyorum iki çizgi eşit çıkıyor. Sonraki gün yapıyorum ikinci çizgi yine yok olmuş. Hiç iki gün sürmüyor resmen mesela saçıbelinde Özlem var onun ikinci çizgisi aşırı koyu çıkmıştı o ay hamiş kaldı. E2 sonucum 215 çıktı yumurtlamam olmuş ama muhtemelen çok çok da kaliteli değil. Benim o yüzden yumurtamı kaliteleştirmem gerek. Bu ay arı sütü bal polen de yiyeyim diyorum ama işte her kürün bi zararı var o yüzden takıldım kaldım resmen

Kuzucummm inşallah rabbim beklemelerinşn sabrının mükafatını verir. İnşallah pozitifleri görmeyi de nasip etsin. Dualarım seninle

Yumurtlamadan 14 gün sonra beta 18 çıktı canlar doktorum daha çok erken gebelik için dedi
Böyle olup yükselen var mı hiç

Kuzum sıvı alımına dikkat ediyormusun testi yapmadan önce birde kaçıncı dakkada çekiyorsun resimleri
Bebeğiiim zaten iki gündür oruç olduğum için su içmiyorum ondan önceki günlerdede dikkat etmeye çalıştım. Bu size attığımın üzerinden çok geçti hani ama ilk 10 dakikada bu size öekip attığım gibi çıkıyor zaten testler

Ramazan hürmetine Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah hayırlısıyla tez zamanda ❤

bende dahil olmak istiyoruum sat 23 şubat bat 22 nisan :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…