🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar yunurtalarımın ikisi olgunmuş. İkisini işleme almışlar. İkisi de döllenmiş 🧿🙏🍒 çok şükür buna şükür ❤🙏🧿 @Merveeee57 Zumruduanka96 Zumruduanka96 beyons beyons @bernaad @tatluboncuk Gul220 Gul220 ve diğer tüm arkadaşlarım ❤
Maşallah maşallah sağlıcakla tutunsunlar annelerine ❤ kusuruma bakma ben seni ikiz istiyodun diye hatırlıyodum taa yaz topiğinden 🌸 dua dilek kapılarımız gökyüzünde ne zaman açılır bilemeyiz ama allahım gönlüne göre versin inşallah ❤❤❤🙏🙏🙏🙏

Maşallah maşallah sağlıcakla tutunsunlar annelerine ❤ kusuruma bakma ben seni ikiz istiyodun diye hatırlıyodum taa yaz topiğinden 🌸 dua dilek kapılarımız gökyüzünde ne zaman açılır bilemeyiz ama allahım gönlüne göre versin inşallah ❤❤❤🙏🙏🙏🙏
Evet canım doğru hatırlıyorsun. Ben küçüklüğümden beri ikizim olsun isterdim. Belki de böyle dua ettiğim için Allah bana tüp bebek kapılarını açtı 🙏 inşallah bunlar benim ikizlerimdir kuzum. Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah sağlıklı bebişlerimizle amin ❤🙏 çok sağol canım.

Avokadoyu bende artık yemeğe başladım kuzumm ama haftada bir anca😂 yeşillik desen o zaten var kuru incirde iyi geliyodu sanki yumurtlamaya☺️ ben maydonoz süt buharı yapmıştım geçen ay bu ay yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım 🙈 mfkyı biliyorum alem adam çokta gülüyorum😂

inşallah canım benimm bol dua ve tevekkül sağlıkla inşallaah😍 ayrıca sensin minnoşşş🌸🥰
Resmen tüm tuşlara basıyoruz şu an 😀

Kuzucum o zaman denemeye devam sen güzel bir takviye al onu kullan yumoşun güzelce gelişsin pik günü de kilo kilo havuç yersin çatlatırsın yumoşu 😂
Zor biliyorum ama stres çok yapmamaya çalış kuzucum bu ay kavuşacaksın bebişine inşallah ❤️
İnşallah kuzum yaaa 😔😔 şeyi farkettim. Mesela her ay buraya ovü testlerini atıyor kızlar. Çoğunun iki güne yakın sürüyor. Hatta ikinci çizgi kontrol çizgisinden aşırı koyu oluyor. Benimse genelde iki çizgi birbirine eşit oluyor ve bir gün sürüyor sadece. Yani ovü. Testi yapıyorum mesela tek çizgi çıkıyor ikincisi ok çok az belirgin oluyor. Ertesi gün yapıyorum iki çizgi eşit çıkıyor. Sonraki gün yapıyorum ikinci çizgi yine yok olmuş. Hiç iki gün sürmüyor resmen 😀 mesela saçıbelinde Özlem var onun ikinci çizgisi aşırı koyu çıkmıştı o ay hamiş kaldı. E2 sonucum 215 çıktı yumurtlamam olmuş ama muhtemelen çok çok da kaliteli değil. Benim o yüzden yumurtamı kaliteleştirmem gerek. Bu ay arı sütü bal polen de yiyeyim diyorum ama işte her kürün bi zararı var o yüzden takıldım kaldım resmen

Evet canım doğru hatırlıyorsun. Ben küçüklüğümden beri ikizim olsun isterdim. Belki de böyle dua ettiğim için Allah bana tüp bebek kapılarını açtı 🙏 inşallah bunlar benim ikizlerimdir kuzum. Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah sağlıklı bebişlerimizle amin ❤🙏 çok sağol canım.
Kuzucummm inşallah rabbim beklemelerinşn sabrının mükafatını verir. İnşallah pozitifleri görmeyi de nasip etsin. Dualarım seninle

Yumurtlamadan 14 gün sonra beta 18 çıktı canlar doktorum daha çok erken gebelik için dedi 🥹
Böyle olup yükselen var mı hiç

Kuzum sıvı alımına dikkat ediyormusun testi yapmadan önce birde kaçıncı dakkada çekiyorsun resimleri
Bebeğiiim zaten iki gündür oruç olduğum için su içmiyorum ondan önceki günlerdede dikkat etmeye çalıştım. Bu size attığımın üzerinden çok geçti hani ama ilk 10 dakikada bu size öekip attığım gibi çıkıyor zaten testler

Ramazan hürmetine Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah hayırlısıyla tez zamanda ❤🙏

Evetttt hanımlar sahalara geri dönüş yapıyorum Eylül Ekim Kasım aralık ayından sonra biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰
💫İSiM💫✨SAT✨✨BAT✨
@CerkesMaria🤰🧿
@1begonya6 Şubat7 Mart
@Merveeee5718 Şubat19 Mart
@eflatundunya12 Şubat09 Mart
Umutvari Umutvari 15 Şubat13 Mart
@tcherss17 Şubat14 Mart
B brcubrcu0101 14 Şubat14 Mart
@kelebek_vadisi9 Şubat15 Mart
@bestemilka15 Şubat22 Mart
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 23 Şubat23 Mart
@zesamu9327 Şubat23 Mart
@bernaad29 Şubat28 Mart
@CinnamonQueen29 Şubat29 Mart
@benaroz5 Mart30 Mart
O ogretmennnhaniiimm1 25 Şubat31 Mart
@Orangegreysky3 Mart31 Mart
@letitbee2 Mart1 Nisan
@Imeraferaa7 Mart2 Nisan
@Basakbasak15 Mart5 Nisan
@blackkdahlia8 Mart5 Nisan
@Sipser8 Mart6 Nisan
@zeytinagaci18 Mart6 Nisan
@sevayd12 Mart8 Nisan
bende dahil olmak istiyoruum sat 23 şubat bat 22 nisan :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X