🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzucum o zaman denemeye devam sen güzel bir takviye al onu kullan yumoşun güzelce gelişsin pik günü de kilo kilo havuç yersin çatlatırsın yumoşu
Zor biliyorum ama stres çok yapmamaya çalış kuzucum bu ay kavuşacaksın bebişine inşallah

Benim yumurtlamam çok güzel oluyor gelişiyor net kırmızı öizgi görüyorum hemen sonraki gğn çatlıyor . Ne yumurtlamam ne regl im şaşmıyor . Doktorda yumurtalıklara ve hormonlara bakto güzel dedi. Ama 3 aydor asla tutmjyoe…

Canım bizim de 5 senedir olmuyor sebepsiz infertilite denildi bize, her şeye bakıldı her şey yolundaydı 5 6 ay önce sperm ileri hızında düşüklük çıktı doktor yine çok önemli değil dedi bayramdan sonra aşılama denemeye karar verdik
İnşallah sen de ben de burada çabalayan uğraşan herkes de tez vakitte bebişine kavuşur

Geçen kayınvalidemler buradaydı, ondan önce de canım şu kavanoz bebek mamalarından çekmişti alıp dolaba koymuştum. Onları gördü, en son ne zaman regl oldun sen bakiiim diyor püüü

Yaşım 31 olmasaydı belki bu kadar takmazdım da eşim de 35
Erkeklerin hiç sıkıntısı yok o konuda dedelerin çocuğu oluyor sizin altı ay olduysa bir yardım alabilirsiniz doktordan. Rahim filmi sperm testi gibi bir de ben balık yağı kullandım o süreçte sağlık için ama sonra kansızlık demir eksikliği vardı yine ilaç kullandım bol bol ama yükselmedi orası başka sizi çok iyi anlıyorum gerçekten insan hemen yapanların nasıl çocuğu oluyor ben nerde yanlış yapıyorum diyor o süreçte ama bebek size gelince bu günleri unutacaksınız size dua edeceğim merak etmeyin gönlünüzü ferah tutun sizin yapacağınız tek şey birlikte olmak geri kalan tüm süreç allaha emanet ilerliyor valla kayınvalidem şöyle yap böyle yap derdi onun dediklerini yapmadığım ay bebek gelmişti ama nasibi yokmuş yavrumun bi daha olur inşallah diyorum artık

Allah razı olsun bende size dua edeceğim . Bizim evleneli 7 ay oldu ama korunmasız ilişki 3 ay oldu . 1 ay düzensiz ilişki oldun diğer iki ay yumurtlama takibiyle nokta atışı değerlendirdik. Doktora gitmek için bi iki ay daha bekleyeyim dedim. En azından 6 ay dolsun diye beklesem mi diyoeum. Çünkü ufak bi sıkıntı bile çıksa belki hanerim yoksa kafa rahatlığından çocuk olur ama o ufak sıkıntıyı bilirsem takıp stres yapkp olacağı varsa da olmaz diye korkuyorum ve doktor için viraz daha bekliyim diyoeum . İşin içine doktor girdi mi iyice stresim artar diye korkuyorum tabi elbett olmazsa doktora gidicez ama 6 ay ın dolmasını öı beklesek?

Canım burcu senin kalbinin içini ne hissettiğini çok iyi biliyorum iki ayda bende rahim filmi çektirmeye kalktım eşime dedim bende sıkıntı yok sen doktora git her regl de ağladım gerçekten safmışım o kadar abartmıştım ki ya amuda kalkmadığım kalmıştı bunları hep bizler yapıyoruz kendimize senin daha çok erken gerçekten altı ay bekle olmazsa doktora git çok şükür teknoloji çok gelişti ama bence gerek kalmayacak biraz kendini rahat bırak ve takip yapma canım kendine başka bir uğraş bul ben o sayede kafa dağıttım ama gerçekten de seni anlıyorum bak çünkü aynı yoldan yürüdük merak etme geçecek bu günler rabbim size verecek bebişler allahın hazinesi çok geniş bizlere sadece dua edip beklemek düşüyor

Bende regl ağrısı var olacakmışım gibi her an

Ay kızlar bende pkos var ama ısrarla yumurtlama takibi yapıyorum yumurtlama testlerime bakar mısınız acaba

Eklentiler

• image.jpg
    120,7 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 35
Hanımlarr şimdi ben önümüzdeki hafta yumurtalar fln olması gereken gibiyse çatlatma iğnesi olacağım da aklıma bir şey takıldı yorumlardan gördüğüm kadarıyla.. bunu biz kendimiz mi uyguluyoruz? O kdr basit bi şey mi? Ben biraz tedirginim dee yapamam gibi geliyo

Kuzucum şeker iğnesi gibi düşün ben yapmadım ama çoğu arkadaşımız kendi yapıyor korkma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…