🍀 Nisan ve mayıs ayı gebelik planlayanlar 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzum valla haklısın. Ben hayıt suyu kaynatıp içmiştim. Fsh değerim biraz düşsün diye. Gerçekten düştü ama prolaktinim yükseldi bi tık. O yüzden hiç gerek yok küre falan doğru diyorsun. 215 iyi bi değerse tamam o zaman bir gebenin günlüğü kullanıyorduk o biraz silik çıkıyordu. İnnovitaya geçtim o daha net

Hayırlı uğurlu olsun. Şimdi gördüm yeni grubu. Dilerim bol bol pozitif testler görürsünüz sağlıklı hamilelikler nasip olsun inşallah
Zumruduanka96 seni görmek çok güzel

Hah şöylee rahatla biraz kuzucum
Bir gebenin günlüğü kadar lanet bir test yok yaa güzel bir pik göremedim hiç onda sonra labo ve innovita denedim ben de

Hah şöylee rahatla biraz kuzucum
Bir gebenin günlüğü kadar lanet bir test yok yaa güzel bir pik göremedim hiç onda sonra labo ve innovita denedim ben de
Ben de bir gebeninnünlüğüyle deneyince bi şok oldum. Sonra innıvitaya geçince rahatladım Kuzum sanırım sizde de hiç bi sorun yok dimi ? Rahim filmi çektirdin mi sennnn

Günaydın canlarım ramazan ve iş beni baya yoruyor aktif olamıyorum pek yemekten sonra uyuyakalıyorum hemen sahurdan sonrada ev işi yapıp uyumuyorum ama aklım sizde çokk özlüyorum siziii dahil olamayıncada üzülüyorum ama kalbim sizinle umarım hepiniz iyisinizdir çalışmalara artık başların bu yoğunlukta nasıl olacak bilmiyorum ayrı ama allahın işi hiç belli olmaz

inşallah öyledir kuzum kaldı 9 gün regle bekliyorum ama dün geceden bu yana baya bir ateş basması ve regl olacakmış gibi göğüslerim çok ağrıdı anlamadım bir türlü.. 3 aydır deniyorum rabbim inşallah güzel haberi verir morale çok ihtiyacım var.

Hayırlı uğurlu olsun. Şimdi gördüm yeni grubu. Dilerim bol bol pozitif testler görürsünüz sağlıklı hamilelikler nasip olsun inşallah
Zumruduanka96 seni görmek çok güzel
Teşekkür ederim bebeğimmm inşallah artık pozitifi görürüz bizlerde asılll seni görmek ne güzel

Ben de bir gebeninnünlüğüyle deneyince bi şok oldum. Sonra innıvitaya geçince rahatladım Kuzum sanırım sizde de hiç bi sorun yok dimi ? Rahim filmi çektirdin mi sennnn
İyi bari kuzum innovitadan devam
Ohooo 5 senedir neler denedik olmadı bebeğim yani aşılama ve tüp bebek dışında her şey
2. Rahim filmimi geçen ay çektirdim temiz çıktı şükür, önceden sebepsiz infertilite denildi hep ama eşimin son testinde sperm ileri hızı ve morfoloji biraz düşüktü doktor tabi bunda birşey yok engel değil gebeliğe dedi 3 aydır takviye kullanıyor son durum ne hiç bilmiyorum bayramdan sonra aşılama yaptıracağız inşallah
Benim bir tane oğluşum var 7 yaşına girecek Mayısta o doğdu 4 aylıktı denemelere başladık o gün bu gündür olmuyor nasip kısmet galiba

Hiç ummadığı anda bebiş haberi alan çok var bebişim inşallah sen de onlardan olursun

Sat bat nedemekti acaba beni de ekleyin grubunuz hepinize şans getirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…