Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Merhaba herkese😊
3 gün geciktim
Beklenen günde test yaptım negatifti
Dün - Bugün lekelenme olunca adet olacağımı düşündüm bir türlü devamı gelmeyince yeniden test yaptım ilk defa yana doğru bir çizgilendi sizce test mi bozuk? Bu nedir 😁

Eklentiler

• IMG_5516.jpeg
    IMG_5516.jpeg
    212,8 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba herkese😊
3 gün geciktim
Beklenen günde test yaptım negatifti
Dün - Bugün lekelenme olunca adet olacağımı düşündüm bir türlü devamı gelmeyince yeniden test yaptım ilk defa yana doğru bir çizgilendi sizce test mi bozuk? Bu nedir 😁
MERHABA
FAZLA DAMLATMIŞSSIN ONDAN RENK DEĞİŞİMİ OLMUŞ. TEST BOZUK DEĞİL. KOYU ÇİZGİ GİBİ DİK BİR ÇİZGİ GÖREMEDİM. MUHTEMELEN BAHAR HAVASINDAN GECİKTİN VE AZAR AZAR GELİYOR. BENİMDE 2 AYDIR 3 4 GÜN GECİKİYOR BİŞEY ÇIKMADI. BU AY KISMET NASİPSE NE VARSA ONU GÖRECEĞİZ. :)

MERHABA
FAZLA DAMLATMIŞSSIN ONDAN RENK DEĞİŞİMİ OLMUŞ. TEST BOZUK DEĞİL. KOYU ÇİZGİ GİBİ DİK BİR ÇİZGİ GÖREMEDİM. MUHTEMELEN BAHAR HAVASINDAN GECİKTİN VE AZAR AZAR GELİYOR. BENİMDE 2 AYDIR 3 4 GÜN GECİKİYOR BİŞEY ÇIKMADI. BU AY KISMET NASİPSE NE VARSA ONU GÖRECEĞİZ. :)
😊 sanırım evet havalardan bir kaç kişi daha gecikmiş çok teşekkür ederim yanıtladığım için 🙏🏻
Aslında 3-4 damla diyordu okadar yapmaya çalıştım ama kaçtı galiba :) artık ne zaman gelirse bırakacağım içim rahat etmiyordu gebelik varsa dikkat etmem gerekir diye 😊
Önümüzdeki ovulasyonu hesaplamak için doğru zamanı da kestiremiyorum böyle başlar başlamaz olunca.
Testle takip etmek daha iyi bir fikir sanırım artık biraz onun mantığını araştıracağım.

😊 sanırım evet havalardan bir kaç kişi daha gecikmiş çok teşekkür ederim yanıtladığım için 🙏🏻
Aslında 3-4 damla diyordu okadar yapmaya çalıştım ama kaçtı galiba :) artık ne zaman gelirse bırakacağım içim rahat etmiyordu gebelik varsa dikkat etmem gerekir diye 😊
Önümüzdeki ovulasyonu hesaplamak için doğru zamanı da kestiremiyorum böyle başlar başlamaz olunca.
Testle takip etmek daha iyi bir fikir sanırım artık biraz onun mantığını araştıracağım.
RİCA EDERİM NE DEMEK HEPİMİZ AYNI DURUMLARDAN GEÇİYORUZ. ADETTEN SONRA 9 GÜNDEN 20 SİNE KADAR 2 GÜNDE BİR İLİŞKİ OLURSA TUTMA İHTİMALİ YÜKSEK. BİRDE YUMURTLAMA ZAMANI KARNIM ŞİŞER KASIK KARIN AĞRIM OLUR VUCUT SICAKLIĞIN ARTAR BU ŞEKİLDE ANLAYABİLRSİN. HAKLISIN BİLİNCE DAHA DİKKAT ETMEK İSTİYORUZ ANLIYORUM SENİ BENDE ŞUAN O DURUMDAYIM. :) BENDE OVÜLASYON TESTİ ALDIM ÇOK STRESE GİRİYORUZ. 16 GÜNÜ YUMURTLAMAM OLUYOR BENİM GENELDE. KAHVE ÇAY ÇOK TÜKETME YUMURTALAMADAN İTİCAREN ÖZELLİKLE DİKKAT ET. UZANMA AĞIR KALDIRMA ADET GÜNÜNÜ BEKLE.

Merhaba arkadaşlar 3+6 haftalık gebeyim fakat çok belirgin göğüs ağrısı yaşamıyorum. Önceki gebeliğimde (kürtajla sonuçlanan düşük) bayağı göğüs ağrısı vardı şimdikinde dokunmasam göğüslerimin ağrıdığını bile anlayamacağım benim gibi olan var mı ?

X