Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bak ben burda okumuştum topiklerde .Birisi reglim 1 gün kala idrar tahlili negatifti.Tam batta kana gittim sonuç 141 yazmıştı .Belki testin hassas değildir.Hemen umudunu kaybetme.Kirmizilar gelene kadar umudumuz var
hayırlısı canım saol iyi dileklerin için. Bakalım bir test yapayımda kadın doğuma gtcem ovulasyon koyu cıkma sebebini öğrenmek için. Birdahaki ayda test yapmıcam

Bende oyle bisey gormedim tatlim bata yakin yaptiginda koyu çıkarsa gebesin diyorlar bende gecen ay yapmistim merakta silikti benimksi ve adet olmuştum zaten seninki var gibi canim yani insallah

Benim 20 eylül kuzum testler gelene kadar biraz daha zaman gecer artk cok fazla beklemem

Gecikme oluyo mu sende peki canim
Hayır canım olmaz şöyle ki bikaç aydır erken bile geldiği oldu. Şuan hiçbir regl belirtim yok kafayı yicem galiba :)
Tatlım sabah test yaptım koskoca bir negatif ama hala olmadım

hayırlısı canım saol iyi dileklerin için. Bakalım bir test yapayımda kadın doğuma gtcem ovulasyon koyu cıkma sebebini öğrenmek için. Birdahaki ayda test yapmıcam
Bende her ay öyle diyorum.Bat geçene kadar artık test yok.Ama son 7de başlıyorum
Valla bu ayda kalamadıysam 2 3 ay ara vercem.Takip yapmicam.Kafayi yedim resmen

Orta yerimden çatlıcam şimdi. Az önce burda okudum teste ışık tutmak filan diye. Tuttum bende bi çizgi göründü ama bilemedim

Olalaaa
Kiz senin mesaji okuyunca ne mutlu oldum yaa insallah insallahh bebistir kiz bugün git kan tahlili ver koss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…