Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kırmızılar gelmedigine göre yaniliyor olabilir tatlim senin test
İnşallah öyledir inşallah tutmuştur bu ay. Çünkü artık testte negatif görmekten sıkıldım kaç gündür bugün yarın diye diye gelmedi gitti bi türlü ama içimden bir ses bugün olursun diyor

İnşallah öyledir inşallah tutmuştur bu ay. Çünkü artık testte negatif görmekten sıkıldım kaç gündür bugün yarın diye diye gelmedi gitti bi türlü ama içimden bir ses bugün olursun diyor
Icindeki sesi sustur canim konuşmasın orda canımızı sıkmasn:sopa:
Sen yarin kan vermeye git ki bugün gelmezse artk

Canim burdan cok sey ogreniyon sende zmanla ogrenirsin herseyi:KK45:
ya burası cok ıyıde canım insan stress oluyor gerçektende ben bu ay cok stress yaptım hem surekli test yapıp hemde sürekli düşününce orası kötü. Birde benim şu ovülasyon testleri benim kafamı çok karıştırdı. Bir ay daha böyle stressi kaldıramam. Gidip kan vericektim ama dışarıda yagmurda çok fazla. Dünkü ovulasyon testine baksana ne kadar koyu çok garip ya

Eklentiler

• ovu909.jpg
    ovu909.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 24
Evet tatlimda seninki baya gecikti bu kadar gecikmezdi o zaman yarin evde test yap
Öyle gün oldu ki kuzum 1 ay adet olmadim yani örnek aralıkta oldum ocakta olmadim şubatta oldum öyle yani bakalım belli değil olupolmamam kuzum ya hafta içi yaparım testi

ya burası cok ıyıde canım insan stress oluyor gerçektende ben bu ay cok stress yaptım hem surekli test yapıp hemde sürekli düşününce orası kötü. Birde benim şu ovülasyon testleri benim kafamı çok karıştırdı. Bir ay daha böyle stressi kaldıramam. Gidip kan vericektim ama dışarıda yagmurda çok fazla. Dünkü ovulasyon testine baksana ne kadar koyu çok garip ya
Insallah vardir canim ama ovu testlerine cok da güvenme . Kiz calisiyon zaten kafan dagiliyor işle mesgul oluyor da niye bu kadar takiyon .

Insallah vardir canim ama ovu testlerine cok da güvenme . Kiz calisiyon zaten kafan dagiliyor işle mesgul oluyor da niye bu kadar takiyon .
işte buraya takıldım birde ovulasyon testleri kurcaladı kafamı birde o silik çizgi:KK70:birde canım ovulasyon testi koyu cıkmıyorki kopkoyu pozitif cıkıyor onu anlamadım neden olurki böyle birşey sordum bir kaç yerde böyle kopkoyu olup adet olan varmı diye hiç cvpta alamadım

Günaydın :spor:
O oflu canım şimdi özeller de çok dolu maalesef.insallah muayene olup ilaçlarını alır sağlıklı bir hamilelik geçirirsin :KK15:
uniq12 uniq12 Kuzum heyecanla senin sonucu bekliyoruz:KK200:
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 Canım inşallah bebeğin seninledir:anne:
Sevsev12 Sevsev12 Senin bat ne zamandı. En geç benim bat galiba:KK48:

Regl olanlar nolur üzülmesin .Vardır Rabbimin bir bildiği :KK15:

işte buraya takıldım birde ovulasyon testleri kurcaladı kafamı birde o silik çizgi:KK70:
Canım bak ben burda okumuştum topiklerde .Birisi reglim 1 gün kala idrar tahlili negatifti.Tam batta kana gittim sonuç 141 yazmıştı .Belki testin hassas değildir.Hemen umudunu kaybetme.Kirmizilar gelene kadar umudumuz var

X