doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

Yok Kizlar Ya Ben Daha çanta Falan Hazirlamadim Daha Eksiklikler Var Sanirim Mayis Sonu Yada Haziran Başi Hazirlarim çantayi.geç Mi Oluyo Ne Ama Doktorum Hiç Bir Erken Riskin Yok Dedi.o Yüzden Yavaş Yavaş Hazirlarim Artik

hadi ya ne bileyim
nedense ben cok heves ettim

benimki gelmesin 8 ay dolmadanyasakkelime

ben herşeyi aldım ama daha çok erken...şimdiden dogum stresi altına girmenin anlamı yok...mayıs sonunda doktora gittiğimde o söyler zaten dogumun ne zaman aralıgında olacağını...haziran sonu temmuz bası gibide çantayı hazırlarım...37.haftadan itibaren hazır olsa olur...zaten hersey evde...olurda erken dogum felan olursa hastane ev arası 5dk yok...herseyin yeride belli...biri getirir nasıl olsa...
bebeğin eşyalarını da haziran sonunda yıkayacağım...zamanında geleceğini düşünelimde zamanında gelsin demi ama...

benim oyle degil iste
ben adapazarında oturuyorum ( maalesef :)) )
ama doktorum istanbulda ailemde izmirde :)
dogum istanbulda olacak
16 mayısta izne ayrılacagım isimden buradan gitmeden benim herseyi hazırlamam lazım
donmeyecegim cunku bir daha adapazarına...yani benim 4 haftam var sadece (

canım anlamadım valla sen adapazarında oturuyosan neden istanbulda dogum yapıcaksın ? bide neden adapazarına dönmiyceksin evim orda diyorsun tam anlıyamadım acıkcası?

canım benim esim burada calısıyordu ama simdi yurt dısında basladı calısmaya 3 aydır falan yok burada yani
benim hamileligim riskli oldugu icin burada guvenemedim hic bir doktora ve zaten her hafta sonu istanbuldayız akrabalarım ve esimin ailesi orada
bende dogum iznine ayrılınca esyalarımı belçikaya gönderecegim ve kendim istanbula gidecegim,oğluşumuz doğduktan sonrada 1 yıl ucretsiz izne ayrılıp esimin yanına belçikaya gidecegim
nasıl baya karısık degil mi :))))

ben mobilyasını aldıktan sonra mayıs sonuna doğru hazırlıcam çantasını kızlar.. doğumum için 28 temmuz diyor doktorlar..

offf hemde ne karışıkkafamçokkarıştı anacım ne diyim sana allah kolaylık versin işin zormuş senin yaaa:1shok:

aayyy cnm yaa işin bayağı zormuş Allah yardım etsin.. özellikle eşinin bu durumda yanında olmaması .. neyse hayırlısı olsun günler çabuk geçiyor .. :1hug:

evet zaten en zor kısmı da o
esimin burada olmaması
o yuzden ben biran once hazırlayayım da bitsin diyorum su canta isi
sonra tasınma telası dogum telası
ugrasacaz baya gibi

evet canım haklısın sen hazırlan a.s.

kızlar hangi ıslak mendili almayı düşünüyorsunuz???

uni babymi yoksa niveamı? niveanın cok ceşiti var hangisi sizce daha iyi?

yeni dogan diyor

bu hasas temizlemeliymiş

bu kremli

buda losyonlu

bide bu var kızlar ?

Sizce????

Son düzenleme:
evet zaten en zor kısmı da o
esimin burada olmaması
o yuzden ben biran once hazırlayayım da bitsin diyorum su canta isi
sonra tasınma telası dogum telası
ugrasacaz baya gibi

bence de hazırlanman lazım , anca yetiştirirsin tek başına her şeyi ..

Ben ıslak mendil düşünmüyorum. pekte önermiyorlar zaten.. Pamuk alıp ılık suya batırıpta silmek daha sağlıklıymış. Ama genede siz bilirsiniz...

benim cevremde kimse pamukla ugraşmıyor canım yaa bende ugraşamam diye düşünüyorum

benimde çevremde kimse uğaraşmıyor ama ben güzellik uzmanından duyduğumu söylüyorum. Daha sağlıklı olduğunu söylüyor özellikle yaz bebekleri için. Bence önemli olan sağlık ben uğraşırım.....

Ben ıslak mendil düşünmüyorum. pekte önermiyorlar zaten.. Pamuk alıp ılık suya batırıpta silmek daha sağlıklıymış. Ama genede siz bilirsiniz...

walla minicik bebeğin kimyasal maddelerle hemen tanışması benim de hiç hoşuma gitmiyor ama bebek bezi için de aynı şey geçerli, napalım mecburuz yani.. en iyi markayı en sağlıklıyı bulup onu alıcaz artık.. poposu neyse de yüzünü kesinlikle pamukla silelim kızlar

febicim sen hangisinden alıcaksın yaa karar vermem lazım eşim toptancıdan alıcak cünkü daha uyguna gelicek onun icin:uhm:

febicim sen hangisinden alıcaksın yaa karar vermem lazım eşim toptancıdan alıcak cünkü daha uyguna gelicek onun icin:uhm:

cnm bilmiyorum ki yaa .. iyice bir araştırıp sormak lazım kullananlara.. ama bence toptan ve çok fazla paket alma şimdiden .. bebek bezi de poposili de çok iyi bir marka bile olsa tenine iyi gelmeyebiliyor .. bebek doğsun bir süre deneyip bakalım kızarıklık filan yapıyo mu diye öyle alırsın toptan bence canım.. bebek bezini molfix alıcam ilk deneme paketini poposilini de uni baby / nivea / fresh'n soft tan birisini büyük ihtimalle ama daha hiç sormadım.. araştırırım önce a.s.

nivea yı alırım büyük bi ihtimalle ama daha henüz karar vermedim..
bebek bezindede denemeden çok fazla almıcam.denicem bebeğime hangisi iyi gelirse onu alıcam.
pişik yapıyomuş bazı bezler... bir arkadaşım almıştı bir sürü sonra kullanamadı..

ben bezini aldım prima yeni bebek arkadaşımın ablasıda dogum yaptı evy baby almış fazla kulanamamış bebişi cok kilo almış olmamış yarım pakette ondan var onuda denerim diye aldım bide baby stardan deneme ürünü geldi bakalım artık ıslak mendil icinde hangi secenegi alıyım onu karar veremedim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…