doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

ben de çarşamba kendim için ilk defa bi gecelik-sabahlık aldım ama normal bişi 35 ytl pahalı değil doğum sonrası ilk gün onu giyerim diye düşündüm kanama falan oluyomuş ya bayağı da geniş bişi aldım genişleyeceğimi düşünerek.
bi tane de daha kaliteli bi pijama ve gecelik alacağım diğer günler için..
ya daha alınacak iç çamaşırı ve emzirme sütyenleri var bi daha ki alışverişte te onları ve bebiş için küvet alacağım aldıkça resim eklerim artıkjeyyarjeyyarjeyyar

Kızlar kendime çok güzel bir picama takımı aldım.. Lağusa picamısıymış. Sonunda buldum. Tatlı mavi renkli önünde benim annem bir melek yazıyor. Alttan açmalı , emzirme yerleri var. Belli hamile pantolanları gibi lastikli ayarlanabilir. Çok şirin birşey bu aralar yoğun olduğumdan foto koyamıyorum. Ama bunu eşim söz verdi Pazar günü koyacakmış... 75,00 YTL ye aldım. pembesi var bide mavi rengi... İçime sindi çok şirin.

aynen kızlar bende sizin gibiyim biraz daha bekliyorum

kızlar acele etmeyin yıkamada kokuları azalmasın
ben dalin baby aldım hoş güzel

ben ozellikle erken yıkayacagim deterjan kokuları gitsin diye
gerci ben deneme olsun diye kendi camasirlarımı yıkadım aldıgım deterjan ve yumusatıcı ile pek kokusu yok,
bebislerimizin kokusu daha gusel olcak kesinn

bebek detarjanlarıyla yıkamayı düşünüyorum ama daha alışverişe çıkamadım.valla bekliyoruz bakalım bir an önce hazırlamak lazım aslında.

hafsacım sende başlasan iyi olur artıkın.zaten bir başladınmı almaya bir bakmışın bir günde hepsi tamamlanmış.ama artık zamanı geldi.

aldırmıyorlar bana aslında gerekte yok kaynanamla annem bıde bacım almıslarr bosyere para da içimde gitmiyo degıl yanı offfffffffffffffff
artık temmuzun gelmesı bebegımı kucagıma almayı onu koklamayı istiyorum kızlarrrrrrrrrr

walla benim gozum para mara gormuyor
deli gibi ogluma herseyden fazla fazla alıyorum
temkinli olmak lazım 28 haftadaqn sonra bebisler surpriz yapabilir

bende sabun tozuyla yıkayıcam haci şakirin sabun tozuyla annemler ablamın bebeklerinkini hep onunla yıkamışlardı ilk zamanlar ama biraz daha geçsin öle yıkayıcam zaten çoğu eşyası daha gelmedi izmirden kargoyla yolluyacaklar bide teyzem almanyadan birsürü şey almış oğluşuma onları getirecek geçenlerde internetten gösterdi bayıldım ya çok güzel şeyler almış o yüzden ben artık almıycam zaten hemen küçülüverio çok şanslı oğluşum wallahii inş hep böle gider şansı...

ben hiç sabun tozu ile yıkamadım.dalinin hem yumuşatıcı hemde deterjanı var makıne icin onu dene bide tatlım...şimdiden iyi doğumlar...

ya ben cok sabırsızlanıyorum nedense cicilerini yıkamak icin oglusumun
erken degil dimi kıslar naptınız
cantalar ne alemde
haırlıklar bittimiiii

nerde be canım sen bide 27 haftalıkmısın anam ben 29 + 5 günlügüm ben bile hazırlamadım elim gitmiyor daha herşeyi alıyım ondan sonra diyorum deterjanınıda almadım sadece benim pijamam var emzirme südyeni ic camaşır gecelik almam lazım mayıs ortalarında yıkarım ben sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…