doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

evet canim banada öyle geliyo.. saymamak lazim günleri ..
mesai deyken 2 dakkada bi saat e bakmak gibi bise :roflol:
gecmek bilmioooo..

bende sadece ben erken doğuracakmışım gibi geliyo sanıyodum .. ne çok erken doğacağını düşünen varmış meğer :roflol::roflol:..kızlar benim ilk kızım 39 haftanın içinde ikincide 42 haftalıkken doğdu..bu seferde sanki 9 ayı tamamlayıp hemen olacakmış gibi geliyo..lülülülülülü...38 haftalıkken doğsun istiyorum bendeeeeeeeeeee

kızlar çoğumuzun isteği anladığım kadarıyla 38+0 haftada doğurmak ööle olursa ilk bebekler 50 gün sonra gelmeye başlar haziranın 2. haftası yani ayyy bööle düşününce ne kadar az kalmış gibi oluyor diimi:1shok::

ya ben hep 40 hafta diye hesaplıyorum. 38 de doğma ihtimali çokmu yüksek kısslarr:1shok::1shok:

srosecim 38. haftada doğum ihtimali kaç bilmiom ama bebeğin beklenilen gün 40. hafta da doğma ihtimalinin sadece % 5 olduğunu biliyorum genelde 1 hafta önce ve ya sonra doğduğunu biliyorum. bu aralarda doğum yapan arkadaslarım var hep 38 ve 39. haftalarda yaptılar benim 40. haftaya göre 71 , 38. haftaya göre 57 günüm var....

e benimde 40 a göre 65, 38 e göre 51 günüm var ne kadar az kalmış hiç gün olarak saymamıştım. ay olarak daha var diyodum kendi kendime

canım temmuzun ilk haftası doğum yapacak annelerin 2 ayı kaldı son hafta doğum yapacaklarınsa 3 ayı var ama kısmet tabi kimin önce geleceği belli olmaz...sabırsız bebeklerin haberlerini 1,5- 2 ay sonra almaya başlarız...

ayy evet evet 2 ayım kaldı allahım cok az kaldı yaa off heycan bir yandan korku bir yandan elim ayagıma dolanıyor hic bişi hazır degilmiş gibi bugün dolabı geliyor yarında belki kuzumun cicilerini yıkar yerleştiririm diye düşünüyorum :dance:

Valla Ben Daha Hiç Bişeyini Yikayip Hazirlamadim.hatta Bazi Eksiklikleri Bile Var .uff Hele Birde Bu Temizlik Yok Mu.bugünlerde Havalar Pek Güzel Değil Azicik Daha Açsin Ablam Gelicek Beraber Yapicaz Temizliği.ayy Kizlar Benim Oğlan şimdi Bile çok Hareketli Içimi Birbirine Katiyo.karnim Bi Sağ Bi Sol Yapiyoo

bu hamilelige neden 9 ay denio ki?? 40 hafta tam 10 ay yapio yha((

canım 40 hafta 40X7 den 280 gün yapıyor bu da 9 ay 10 gün ediyor tam yaniiii

ama doktor hesaplamalarında 4 hafta 1 ay gibi sayılıyor yani 28 günü bir ay sayıyolar ama 30 gün 1 ay olarak hesaplanması gerektiğinden her ay 2 gün havada kalıyor bu da 10. aya eklenio dr.lara göre saçma bi durum eskilerin hesabı daha ii benceCADIARZUCADIARZUCADIARZU

kızlar benim de içime hep erken doğum yapacakmışım gibi geliyor.. bakalım dediydi dersiniz şutarafagitti

ben acilis sayfami google baby gaga diye bi siteyi ayarladim her explorer acildiginda google in o sayfasi cikiyo bebisimn kac hafta kac gun oldugunu hep goruyorummmm

tavsiye ederim deneyin sizde

cok net cikmamis bide imageshack ten deneyecegim :))

ustune tıklarsanızda buyur sanırım

ay cok heyecanlı ben hep 28 + olacagim gunleri bekledim ne olacaksa
simdide 30+ istiyorum
aslında hamisliginde tadını cıkartmak lazım ozleyecegiz bu gunleri bak demedi demeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…