doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

peki alıyım bari bende napıyım mayısta son alışverişime cıkıcam ozaman halederim artık gecelik falan alıcam

adasucum ya senin nasıl 30 haftalık oldu sen benden 1 gun öndeydin yaa..yanlışmı hesaplamışın anlayamadım.bizden erkenmi doğurcan sen şimdi jeyyar

kızlar hasta bezi mutlaka alın derim ben
neticede kocaman canta alcaksınız
ona da bir yer bulunur
bu arada benim 11 gün oldu dogum olalı 1 gün yogun 1 gün çok az kanamam oluyor
yani 40 gün boyunca şaldır şaldır kanama olmuyoo
tabi kişiden kişiye değişir

adasucum ya senin nasıl 30 haftalık oldu sen benden 1 gun öndeydin yaa..yanlışmı hesaplamışın anlayamadım.bizden erkenmi doğurcan sen şimdi jeyyar

sorma canım kendimi 2 hafta öne atadım sırnaşık şey yaa dogumum aynı degişcen bişi yok 4 temmuz ama ben 28 haftalık sanıyorken meger 30muşum şakkıdı birden 30 haftalık olunca afaladım valla ama haziran sonu gibi gelir gibime geliyor 4 temmuzda tam 40 hafta oluyor sanmıyorum 40 hafta dursun doktorda 20 hazirandan sonra hazırlan dedi 20 haziranda 38 haftalık oluyorum biliyosun 37 38 39 dogum başlıyor cogunlukla ayy ne heycanlandım :eek:

sorma canım kendimi 2 hafta öne atadım sırnaşık şey yaa dogumum aynı degişcen bişi yok 4 temmuz ama ben 28 haftalık sanıyorken meger 30muşum şakkıdı birden 30 haftalık olunca afaladım valla ama haziran sonu gibi gelir gibime geliyor 4 temmuzda tam 40 hafta oluyor sanmıyorum 40 hafta dursun doktorda 20 hazirandan sonra hazırlan dedi 20 haziranda 38 haftalık oluyorum biliyosun 37 38 39 dogum başlıyor cogunlukla ayy ne heycanlandım

benimde 24 haziranda 38. haftam doluyor hemde evlilik yıldönümümüz ama benim içime de bebeğim 28 haziran gibi gelir diye doğuyor ne alakaysajeyyar o zaman 38+4 oluyorum tabi kısmet bide 42. hafftada doğarlarmışkafamçokkarıştı hayırlısı olsun hepimiz için

ay ne güzel işte kıss.gerçi daha çok heycan basmıştır şimdi.ay benimde içimden hep erken gelcekmiş gibi bir his var ama.erken derken haziran sonu gibi :eek: zaten 38 haftaya kadar bebişler herşeylerini tamamlıyormuş.inşallah hayırlısıyla doğumlarımız olur.ay ben bile heycanlandım şimdiii jeyyar

benimde 24 haziranda 38. haftam doluyor hemde evlilik yıldönümümüz ama benim içime de bebeğim 28 haziran gibi gelir diye doğuyor ne alakaysajeyyar o zaman 38+4 oluyorum tabi kısmet bide 42. hafftada doğarlarmışkafamçokkarıştı hayırlısı olsun hepimiz için

u2remcim herkesde oyle bir his var sanırım.ay bide dediğin gibi 42 haftada olursa kafamçokkarıştı okadar bekleyemem sanırımm :bbo:

ya kızlar sizlerin hazırlıklarını görünce sanki benim hiç bişeyim tam değilmiş gibi geliyo.:1shok: ben son zamanlara saklıyodum bu doğum çantası olayını erken hazırlamakta fayda var galiba hıı ne dersiniz. ben çok mu uyuşuğum acaba.:roflol:

u2remcim herkesde oyle bir his var sanırım.ay bide dediğin gibi 42 haftada olursa kafamçokkarıştı okadar bekleyemem sanırımm :

valla canım nasıl sabırsız biriyim anlatamam bazen diyorum ki hamileliğimi geç farketseydim de daha az gün bekleseydim ne saçma :1shok::eek: hep 38. haftaya göre gün sayıyorum dr.da inatla erken düşünme diyor bana ne ya napim 38. haftama 59 gün kaldı 2 ay bile değil laelaelaelaelae

hihi galiba temmuz anneleri bebişlerini sabırsızlıkla bekliyor diye hep erken gelecek sanıyor
bende de vardı o duygu
ama simdi sanki yerinden zor cıkacakmıs gibi geliooo
ay bakalım ilk kim doguracak
listeye göre

--------------------------------------------------------------------------------

1-esinsi................. 1-temmuz-2008-erkek
2-Bereno.............. ..2-temmuz-2008-erkek KAYRA
3-Alleyna.............. ..2-temmuz-2008-erkek -KAAN
4-srose1985......... ...2-temmuz-2008-erkek
5-Böceek.............. ..2-temmuz-2008-kız
6-sessiz çığlık...... . ..3-temmuz-2008
7-Gamze_........... ....4-temmuz -2008-Erkek-EMİR
8-hafsaa.............. . 5-temmuz-2008- erkek_ TUNA
9-Hidennisko..........5 temmuz 2008-erkek-EGE
10-fındıkiçim.............5-temmuz-2008 -erkek

bence bizler cantaları daha erken hazırlamalıyız :))

Doğum yaşlaktıkça içimi bi korku sarıyoo
ben oldum olası hastaneleri sevmem zaten
heledee sedyeye koyup ameliyathaneye götürürlerken daha çok korku basar beni
ağlarım vallaaa......
senağlamasenağlamasenağlama

hihi galiba temmuz anneleri bebişlerini sabırsızlıkla bekliyor diye hep erken gelecek sanıyor
bende de vardı o duygu
ama simdi sanki yerinden zor cıkacakmıs gibi geliooo
ay bakalım ilk kim doguracak
listeye göre

--------------------------------------------------------------------------------

1-esinsi................. 1-temmuz-2008-erkek
2-Bereno.............. ..2-temmuz-2008-erkek KAYRA
3-Alleyna.............. ..2-temmuz-2008-erkek -KAAN
4-srose1985......... ...2-temmuz-2008-erkek
5-Böceek.............. ..2-temmuz-2008-kız
6-sessiz çığlık...... . ..3-temmuz-2008
7-Gamze_........... ....4-temmuz -2008-Erkek-EMİR
8-hafsaa.............. . 5-temmuz-2008- erkek_ TUNA
9-Hidennisko..........5 temmuz 2008-erkek-EGE
10-fındıkiçim.............5-temmuz-2008 -erkek

bence bizler cantaları daha erken hazırlamalıyız :))

ask olsun bende o listedeydim niye yokkum hhıh benneyaptımki aslında dogum tarihi degişicek listede de 4 temmuz dedi doktor

ama ben ve eşim diyoruz 38 haftada gelir herkezde öyle düşünüyormuş sırnaşık şey neden 38 haftada takılı kalmışız biz kızlar yaaafisfisfis

ask olsun bende o listedeydim niye yokkum hhıh benneyaptımki aslında dogum tarihi degişicek listede de 4 temmuz dedi doktor

ama ben ve eşim diyoruz 38 haftada gelir herkezde öyle düşünüyormuş sırnaşık şey neden 38 haftada takılı kalmışız biz kızlar yaaafisfisfis

anacım sen de biraz eksik kal............lülülülülülü

kalamam ben hhıh :kızgın:acımıyormusunuz bana neden bende yokkum hıı bende 30 haftalıgım benim neyim eksik az kaldısenağlamasenağlama sizden önce dogururyimde görün Kötü Kazen

oyy oyy kıyamam ben sannnaaa

kısslarr temmuz annelerinde ilk doğum yapıcaklarr

1-esinsi................. 1 temmuz 2008 erkek
2- bereno............... 2 temmuz 2008 erkek kayra
3- aleyna............... 2 temmuz 2008 erkek kaan
4- srose1985......... 2 temmuz 2008 erkek
5- böcek............... 2 temmuz 2008 kız
6- sessiz çığlık...... 3 temmuz 2008
7- ADASU............. 4 temmuz 2008 kızzzzzzz
8- gamze.............. 4 temmuz 2008 erkek emir
9- hafsa................ 5temmuz 2008 erkek tuna
10- hidenisko.........5 temmuz 2008 erkek
11- fındıkiçim......... 5 temmuz 2008 erkek

hehhhh şöyleee:dance: cok janjanlı durmuşum canııımmm :sm_cool:

arkadaşlar en geç mayıs ortasına kadar çantamızı hazırlayalım..ne olur ne olmaz...benim ablam ağustos başı gibi doğu yapmıştı ve bana tavsiyesi ilk 1-2 ay için fazla bi şey almamak gerekiyomuş..daha sonra bebeğin boyutuna göre kışa girileceği için kalın bi şeyler almakmış..

düşünsenize kızlar aynı gün doğum yaptığımızı hepimiz çatır çatır aynı günde:roflol::roflol:

Hiç boşuna heveslenmeyin kızlar önce ben doğuracam zaten ultrasonda 20 haziran çıkıyo bide 38 de olduğunu düşünsenize 5 haziran falan :)))))) kimse bana yetişemez kiiiiiiiiiii :)))))))))

bereno kızzz seninle günlerimiz listede aynı 2 temmuz. vede cinsiyetleride aynı erkek. hadi bakalım kim doğurcak önce sırnaşık şey

X