doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

kızlar canbebe yeni bir ürün cıkarmış canped diye yani dogum sonrası hasta bezi dedigimiz ben bundan alıcam siz ne diyorsunuz bi bakın isterseniz http://www.canbebe.com.tr/index.php?contentId=79

CANIM BEN HASTA BEZİ ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.
NORMAL PED ( Yoğun kanama için olanlarından ) ALACAĞIM.
HASTANELER ZATEN VERİYOR, VERMESE DE HASTA BEZİ HERYERDE BULUNUYOR.
( Eczanelerde, marketlerde )
KANAMAMIN NE KADAR OLACAĞINI ŞİMDİDEN BİLMEDİĞİMDEN, EKSTRA MASRAF YAPMAYACAĞIM.
DOĞUMDAN SONRA YAŞANAN KANAMALARDA HERKESTE YOĞUN OLMAYABİLİYOR.

adasucumm daha yeni gördüm çok güzelmiş ben almıştım ama almasam kesin ondan alırdım canım
yaaa ne olur ne olmaz hasta bezi yanıma iki tane koyucam tedarikli olmak lazımm..

kızllarr ben hala hastane çantamı hazırlamadımm.. geceliğimi bile almadımm ben dahaa..
gecelik dışında herşeyim hazırr ama bi türlüü çantayıı hazırlamak içimden gelmiyoo...

kızlar ben de daha hazırlamadım çantayı çünkü daha bebek kıyafetlerini de yıkamadım hepsini haziranın ilk haftasına bırakıyorum... bu arada en son dr.a en son gittiğimizde normal doğumda o yeşil kıyafetin verilmediğini öğrendim bir de normal bi gecelik alıp koyucam doğumda giymek için henüz nasıl olcağı belli değil ama nolur nolmaz....

adasucum bende bu pedden aldım.kullanmadan bilemicem nasıl olduğunu :roflol: çantamı hazırladım herşeyim hazır çok şükür.ilk gun çok kanama olur diyorlar ama herkes bir olmayabilir.

adasucum bende bu pedden aldım.kullanmadan bilemicem nasıl olduğunu :roflol: çantamı hazırladım herşeyim hazır çok şükür.ilk gun çok kanama olur diyorlar ama herkes bir olmayabilir.

canım ben de dün markette denk geldi canleydinin hasta bezi büyük boy içinde 8 adet var ondan aldım. aslında orta boyla kararsız kaldım hangisini alayım diye bi tecrübe olmayınca insan şaşırıyor..orta yazanda 2 damla işareti vardı büyükte 3 damlayerimseniben
bakalım ilk günler çook kanama oluyomuş hayırlısıyla bi atlatsaydık yaaaaa:1no2:

canım ben de dün markette denk geldi canleydinin hasta bezi büyük boy içinde 8 adet var ondan aldım. aslında orta boyla kararsız kaldım hangisini alayım diye bi tecrübe olmayınca insan şaşırıyor..orta yazanda 2 damla işareti vardı büyükte 3 damlayerimseniben
bakalım ilk günler çook kanama oluyomuş hayırlısıyla bi atlatsaydık yaaaaa:1no2:

bende markette falan denk gelirse alıyım bari evet büyük boy alman iyi olmuş bende büyük boy alırım artık ben uyku setlerini yıkadım kızımın battaniyelerde yıkanıyor bu ciclerinide yıkıycam bu hafta kızımın cogu şeyini yıkamış ütülemiş olurum haftayada gecelik alıcam cantamı hazırlarım artık yerimseniben

ben hazırladım bebişimin kıyafetlerini yıkamıştım ütüledim çantamı hazırladım.ama iç çamaşırı az dediler 3 atlet 3 iç çamaşırı 1 emzirme sutyedi.o pedlerin içine normal iç çamaşırıyla girilmezkki :roflol: büyüklerden alıyım ben bari.inşallah bunlarıda geçirip bebişlerimiz uyumuyor ben uykusuz kalıyorum diyeceğimiz gunlerde gelirr :nazar:

yaa daha 2 ay varr ne bilimm benim içimden gelmiyoo çantayıı hazırlamak zaten iyi hoşş daha cicilerimizi bile yıkamadımm.. heralde haziran sonu temmuz başı gibi hazırlarımm doktorumdan tam bi doğum tarihi alsam 2 hafta kala hazırlardımm..

canım ne olur ne olmaz diye erken hazırlıyoruz çantaları.Allah korusun inşallah bişey olmaz.ama sen okadar geç bırakma.i

kızlar emzirme sütyeni alanlar varsa bedeninizden büyükmü aldınız kaç tane almak yeterli olur bide marka tavsiye edecek varmı ben henüz almadım da merak ediyorum:uhm:a.s.

kızlar emzirme sütyeni alanlar varsa bedeninizden büyükmü aldınız kaç tane almak yeterli olur bide marka tavsiye edecek varmı ben henüz almadım da merak ediyorum:uhm:a.s.

canım aldım ama markasını hatırlamıyorumm.. eve gidince bakarımm.. 75 kullanıyorum normalde emzirme sutyenini 85 aldım. denedimm iyi olduu doğumdan sonra tam olurr..
benimkiler biraz küçüktee:eek::eek:

galiba en az 1-2 beden büyük almak gerekiyor benimde henüz bedenim değişmedi ama doğumdan sonra sütle beraber büyüyecektir....

emzirme sütyenini büyük almakta fayda var arkadaşlar göğüslerimiz büyüyecek süt oldukça....ablamdan biliyorum...

kıslar ya bend ebebisimin kıyafetlerini falan yıkadım ütüledim
ama insanlar gormek istiyor
acmayayım deme yine kirletmesinler :))

bu arada emzirme sütyeni en iyi marka ne ki
denemeden almamak lasimmm

yanınıza en çok ped alın ve iki üc tane gecelık ben yenı dogum yaptım 4ay oldu kasık bardak ta alın yoksa ac kalırsınız

eksizsiz çantanızı hazırlayın inanın hepsi lazım oluyo

HASTANE ÇANTASI

1 Sigorta Kartı-Sağlık Karnesi
2 Evlilik Cüzdanı - Kimlik
3 En son yapılan tahlil sonuçları
4 Fotoğraf Makinası - Kamera
5 Çıkış İçin Kıyafet
6 Pijama - Gecelik - Sabahlık
7 Çorap - Terlik
8 Çamaşır
9 Emzirme Sütyeni
10 Göğüs Pedleri