doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

allah iyiliginizi versin herkez önce ben dogurucam diye biribirne girmiş :dance:

adasu kız belki sen doğuruverirsin belli mi olur yumurcaklara canları sıkılır erkenden HELLOOO derler annişlerine:roflol::roflol:

bende onu diyorum yaa bakalım ilk acılış kimden olucak :dance:

ay adasucugum ben listeyi sayfadan kopyalamıstım
inan benim bi sucum yok :)))))
yoksa ben seni unutur muyum..

evet hıdenısko adasu lıstenın gerısındeydı bece acılısı adasu ve böcek yapacak normal sartlarda olursa
tabı dr sezeryan derse lıste degısebılır

ay adasucugum ben listeyi sayfadan kopyalamıstım
inan benim bi sucum yok :)))))
yoksa ben seni unutur muyum..

ayyy sagol aşkım yerimseniben

evet hıdenısko adasu lıstenın gerısındeydı bece acılısı adasu ve böcek yapacak normal sartlarda olursa
tabı dr sezeryan derse lıste degısebılır

valla ne biliyim banada öyle geliyor acılışı ben yapıcakmışım gibi kordonu ilk kesen ben olucam sırnaşık şey ayagımıda sürtüyümde peşimden peş peşe dogurun :sm_cool::sm_cool:

hazirandada doğursak temmuz annesiyiz temmuzdada doğursak temmuz annesiyiz:dance::teytey::dance:

ben kizimin giysilerini simdi yikicam ama renkler hep degisik korkuyorum bi sey olcak diye yahu

beyazlar , acik renkliler, renkliler ve koyu renklileri ayir canim .. ben öyle yaptim.. gidim gidim yikandi ama olsun .. o riski almak istemedim .. önce bi giysinde sonra rengi karisan olursa atariz .. şakkıdı

ah ah o zaman ben pembeleri koyam pembelerle mavileri mavilerle ula hep karisti ha bi suru nasil ayircam neyse bi caresini bulurum ben simdi
hadi bana kolay gelsin :)

temmuzun basina dogum yapacak olanlar haziran anasi olcak cogunuz aha gorun buraya yaziom :)

ay kıslar bu muhabbetin ustune neredeyse nisan annesi olacaktımyasakkelime
durun durun heyecan yok ama dun gece oyle fena sancı saplandı belimden kasıklarıma yayıldı sonra 10 saniye falan sürüyo duruyo sonra tekrarkafamçokkarıştı
dedim aha doguruyorum
basladım duaya
megersem gaz sancısıymıs laelaelaelaelae
ama cok korktum kızlar simdi aklımdan gitmiyooo ya dogurursam erkenden dieeeee

amann valla .. 32 haftaya kadar dursunlar .. sonra dogabilirler.. bebek 32 nci haftada herseyi gelismis oluyomus ..

ayy bence de dursunlar hatta mumkunse benimki 38 normal dogum yapacakların 40 a kadar dursun :)))

takvimlerimiz olsaydı ne güzel görüyoduk hangimiz kaç haftalık bu arada kızlar ben artık 31. haftaya girmiş bulunmaktayımmm

ay bende 27+2 deyım yafss askıtocum tamıtamına 2 hafta var aramızdaa...valla ne cabuk geçtı ama bundan sonra öle olmayacak galıba yada bu aralar ben çok üstüne düşüyom günlerın ondan heralde...sizeda öylemı gelıo kıslarr...

X