Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Tamm canım benim

birde ben şeyi merak ediyorum yeniyim kusura bakmayın adete 1 gün kala test yaptım hiç bişey yook adet günü adet olmadım diyelim ki silik çizgi çıktı böyle bir ihtimal yok mu yani gebelik varsa bile adetten bir gün önce silik dahi olsa çıkmazmıydı ?

Crp enfeksiyon canım demir inan benim yerler de sadece 3 çıkmış düşün baya kotu b12 vs hepsi berbat çıkmış ilaçla duzelir şeyler bunlar hiç üzülme ben 10 ay igne kullanicam

Kimisine çıkmayabiliyor canım eğer geç döllenme olduysa. Kanaman gelmediği sürece umut hep var

senin de degerin düşükmü çıkıyor canım
kuzum değerıme baktırmadım hıc ama alamadıgımız keesın eczacı daha ıyı bılır tam hatırlamıyorum 1 ampul 6 ay sonra bır ampul tekrar eden senelerde sadece tek bır ampul olarak alıyoruz bız koronodan berı oglumada ampulun yarısını ıcırıyorum senede bı kez

Ay beni bayıltacaksınız işyerinde keşke yanıma alsaydım neyse bir kaç gün daha geçsin yeniliyim ben asla göremiyorum
Canın resmine çok az shpp yaptim yani yapmadan öncede gördüm böylede gorunuyor bilemedim

Eklentiler

• Screenshot_20221202-144325_Chrome-02.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar size bit sirum olucaktı benim akıntım var birde sol kasığımda sızı ve batma var belimde ağrıyor bata 6 gün var test yapsam çok erken fakat bu belirtiler kızlarımdada vardı sık idrara çıkıyorum göğüslerim sızlıyor bilmiyorum ya adet belirtiside olabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…